„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutice

Nové produkty Bohutice

Dlažby a obrubníky Bohutice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutice, Levná dlažba Bohutice, Dlažba Bohutice, Zámkové dlažby Bohutice, Zámkové dlažba Bohutice, Betonové dlažby Bohutice, Betonová dlažba Bohutice, Zdící prvky Bohutice, Dlažby II jakosti Bohutice, Dlažba II jakosti Bohutice, Plošné dlažby Bohutice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Olomouc Kutná Hora Mladá Boleslav Hlavní město Praha Klatovy Svitavy Vsetín Praha-Kunratice Beroun Praha-Dolní Počernice Louny Praha 15 Praha 17 Praha 1 Praha-Dolní Chabry Bruntál Praha-Zbraslav Praha 19 Brno-venkov Písek Třebíč Prostějov Brno-město Šumperk Ústí nad Orlicí Praha 13 Plzeň-sever Praha-Lipence Praha-Klánovice Nový Jičín Praha-Čakovice Praha-Petrovice Opava Praha 21 Praha 16 Jihlava Praha 9 Přerov Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Kolín Plzeň-město Most Znojmo Žďár nad Sázavou Břeclav Praha-Ďáblice Domažlice Praha-Řeporyje Česká Lípa Praha-východ Semily Frýdek-Místek Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Karviná Kladno Praha 4 Praha-Přední Kopanina Vyškov Praha 6 Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Nymburk Praha-Běchovice Chrudim Praha-Koloděje Tachov Praha 22 České Budějovice Trutnov Český Krumlov Praha-Šeberov Pelhřimov Benešov Havlíčkův Brod Zlín Strakonice Praha 2 Praha-Satalice Sokolov Praha 20 Chomutov Litoměřice Praha-Březiněves Praha-Benice Plzeň-jih Příbram Kroměříž Praha-Suchdol Praha 8 Praha-Královice Jeseník Praha 18 Blansko Ústí nad Labem Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutice

Levná dlažba Bohutice

Dlažba Bohutice

Zámkové dlažby Bohutice

Zámkové betonové dlažby Bohutice

Zámková dlažba Bohutice

Betonové dlažby Bohutice

Betonová dlažba Bohutice

Zdící prvky Bohutice

Dlažby II jakosti Bohutice

Dlažba II jakosti Bohutice

Plošné dlažby Bohutice