„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutice

Nové produkty Bohutice

Dlažby a obrubníky Bohutice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutice, Levná dlažba Bohutice, Dlažba Bohutice, Zámkové dlažby Bohutice, Zámkové dlažba Bohutice, Betonové dlažby Bohutice, Betonová dlažba Bohutice, Zdící prvky Bohutice, Dlažby II jakosti Bohutice, Dlažba II jakosti Bohutice, Plošné dlažby Bohutice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Brno-venkov Bruntál Česká Lípa Hradec Králové Praha 13 Vyškov Praha 5 Praha-Kolovraty Příbram Hodonín Praha 18 Praha 3 Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Zlín Karlovy Vary Rokycany Praha 1 Uherské Hradiště Praha 2 Praha-Koloděje Prostějov Praha-Libuš Tachov Praha-Lipence Mělník Praha 16 Kroměříž Děčín Praha-Petrovice Praha-Kunratice Praha-Klánovice Znojmo Karviná Praha 8 Litoměřice Český Krumlov Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Břeclav Jičín Praha 22 České Budějovice Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Praha 14 Praha-Lochkov Praha 11 Žďár nad Sázavou Náchod Hlavní město Praha Benešov Kolín Praha-Zličín Šumperk Praha 4 Cheb Blansko Ústí nad Orlicí Jihlava Praha-Dolní Chabry Trutnov Teplice Praha 9 Most Plzeň-jih Praha-Čakovice Praha-Velká Chuchle Tábor Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Plzeň-sever Písek Svitavy Praha-Šeberov Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Opava Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Praha 12 Praha 7 Praha-východ Praha 15 Praha 20 Domažlice Praha-Březiněves Praha 19 Havlíčkův Brod Praha-Běchovice Ostrava-město Pardubice Beroun Praha-západ Praha-Štěrboholy Kutná Hora Praha 10 Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutice

Levná dlažba Bohutice

Dlažba Bohutice

Zámkové dlažby Bohutice

Zámkové betonové dlažby Bohutice

Zámková dlažba Bohutice

Betonové dlažby Bohutice

Betonová dlažba Bohutice

Zdící prvky Bohutice

Dlažby II jakosti Bohutice

Dlažba II jakosti Bohutice

Plošné dlažby Bohutice