„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutice

Nové produkty Bohutice

Dlažby a obrubníky Bohutice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutice, Levná dlažba Bohutice, Dlažba Bohutice, Zámkové dlažby Bohutice, Zámkové dlažba Bohutice, Betonové dlažby Bohutice, Betonová dlažba Bohutice, Zdící prvky Bohutice, Dlažby II jakosti Bohutice, Dlažba II jakosti Bohutice, Plošné dlažby Bohutice, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Tábor Praha 15 Louny Znojmo Beroun Pardubice Havlíčkův Brod Domažlice Brno-město Příbram Praha-Suchdol Liberec Ústí nad Orlicí Náchod Břeclav Praha 2 Český Krumlov Praha-Zličín Blansko Praha-Dolní Chabry Strakonice Opava Rokycany Kolín Nymburk Praha-Březiněves Most Svitavy Praha-Přední Kopanina Karviná Praha-Kunratice Praha-Lochkov Vyškov Plzeň-město Klatovy Uherské Hradiště Brno-venkov Praha 11 Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Praha 19 Praha-východ Praha 7 Praha 1 Jičín Písek Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Benešov Třebíč Hlavní město Praha Mladá Boleslav Praha 17 Frýdek-Místek Ústí nad Labem Praha 21 Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Kladno Praha-Petrovice Chrudim Praha-západ Šumperk Praha-Ďáblice Praha 5 Praha 13 Praha 16 Praha 18 Praha-Koloděje Praha-Vinoř Česká Lípa Praha-Šeberov Rakovník Praha 6 Prachatice Praha 3 Bruntál Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Trutnov Prostějov Žďár nad Sázavou Praha 4 Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Praha-Kolovraty Vsetín Praha-Libuš Nový Jičín Praha-Běchovice Hodonín Praha-Dubeč Praha 22 Praha 20 Tachov Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutice

Levná dlažba Bohutice

Dlažba Bohutice

Zámkové dlažby Bohutice

Zámkové betonové dlažby Bohutice

Zámková dlažba Bohutice

Betonové dlažby Bohutice

Betonová dlažba Bohutice

Zdící prvky Bohutice

Dlažby II jakosti Bohutice

Dlažba II jakosti Bohutice

Plošné dlažby Bohutice