„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutice

Nové produkty Bohutice

Dlažby a obrubníky Bohutice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutice, Levná dlažba Bohutice, Dlažba Bohutice, Zámkové dlažby Bohutice, Zámkové dlažba Bohutice, Betonové dlažby Bohutice, Betonová dlažba Bohutice, Zdící prvky Bohutice, Dlažby II jakosti Bohutice, Dlažba II jakosti Bohutice, Plošné dlažby Bohutice, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha-Dolní Chabry Prostějov Chomutov Domažlice Sokolov Praha 7 Rokycany Plzeň-město Havlíčkův Brod Praha-Benice České Budějovice Česká Lípa Kolín Praha 4 Praha 13 Plzeň-sever Praha-Zbraslav Karlovy Vary Břeclav Přerov Vyškov Praha 11 Teplice Praha-Dubeč Praha-Křeslice Hlavní město Praha Olomouc Praha-Slivenec Praha-Kunratice Benešov Tachov Jablonec nad Nisou Písek Praha 8 Praha 9 Uherské Hradiště Praha-Lochkov Trutnov Prachatice Praha-Kolovraty Chrudim Praha 1 Praha 6 Praha-Štěrboholy Třebíč Svitavy Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Praha-Petrovice Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Děčín Zlín Strakonice Praha-Nebušice Brno-venkov Praha 10 Ústí nad Labem Praha 14 Praha 21 Praha-Lysolaje Praha 18 Praha 20 Příbram Pelhřimov Rakovník Náchod Praha-Klánovice Liberec Mělník Kutná Hora Praha-Ďáblice Praha 5 Žďár nad Sázavou Nový Jičín Pardubice Plzeň-jih Praha-Čakovice Praha 17 Kladno Jičín Praha-Šeberov Praha-Běchovice Praha 19 Praha-Řeporyje Praha-Královice Praha 2 Bruntál Mladá Boleslav Brno-město Praha-Lipence Šumperk Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Hodonín Praha 3 Most Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutice

Levná dlažba Bohutice

Dlažba Bohutice

Zámkové dlažby Bohutice

Zámkové betonové dlažby Bohutice

Zámková dlažba Bohutice

Betonové dlažby Bohutice

Betonová dlažba Bohutice

Zdící prvky Bohutice

Dlažby II jakosti Bohutice

Dlažba II jakosti Bohutice

Plošné dlažby Bohutice