„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutice

Nové produkty Bohutice

Dlažby a obrubníky Bohutice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutice, Levná dlažba Bohutice, Dlažba Bohutice, Zámkové dlažby Bohutice, Zámkové dlažba Bohutice, Betonové dlažby Bohutice, Betonová dlažba Bohutice, Zdící prvky Bohutice, Dlažby II jakosti Bohutice, Dlažba II jakosti Bohutice, Plošné dlažby Bohutice, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Hodonín Praha 13 Praha 15 Brno-venkov Kroměříž Praha 19 Ostrava-město Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Písek Praha-Troja Havlíčkův Brod Třebíč Frýdek-Místek Praha-Suchdol Chomutov Prostějov Pardubice Praha 11 Praha 10 Praha 3 Rokycany Praha 5 Praha 20 Praha-Lipence Praha-Vinoř Praha 14 Domažlice Český Krumlov Šumperk Plzeň-sever Nový Jičín Zlín Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Pelhřimov Jindřichův Hradec Karlovy Vary Praha 7 Jihlava Přerov Praha 12 Louny Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty Praha 8 Mělník Svitavy Liberec Praha-Nebušice Prachatice Mladá Boleslav Praha-Petrovice Praha-Čakovice Hradec Králové Praha-Březiněves Praha 6 Praha-východ Jeseník Praha-Zličín Karviná Praha 21 Náchod Litoměřice Semily Praha-západ Cheb České Budějovice Vyškov Uherské Hradiště Praha-Satalice Praha 22 Praha-Velká Chuchle Benešov Praha-Benice Strakonice Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Klatovy Praha-Přední Kopanina Nymburk Bruntál Praha-Křeslice Praha-Zbraslav Teplice Příbram Praha-Koloděje Brno-město Sokolov Vsetín Děčín Praha-Ďáblice Plzeň-jih Praha 17 Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Praha-Královice Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutice

Levná dlažba Bohutice

Dlažba Bohutice

Zámkové dlažby Bohutice

Zámkové betonové dlažby Bohutice

Zámková dlažba Bohutice

Betonové dlažby Bohutice

Betonová dlažba Bohutice

Zdící prvky Bohutice

Dlažby II jakosti Bohutice

Dlažba II jakosti Bohutice

Plošné dlažby Bohutice