„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutice

Nové produkty Bohutice

Dlažby a obrubníky Bohutice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutice, Levná dlažba Bohutice, Dlažba Bohutice, Zámkové dlažby Bohutice, Zámkové dlažba Bohutice, Betonové dlažby Bohutice, Betonová dlažba Bohutice, Zdící prvky Bohutice, Dlažby II jakosti Bohutice, Dlažba II jakosti Bohutice, Plošné dlažby Bohutice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Jihlava Teplice Praha-Čakovice Trutnov Praha-Dubeč Praha-Šeberov České Budějovice Přerov Praha-Zbraslav Karviná Praha-Vinoř Praha 20 Mladá Boleslav Nový Jičín Chomutov Pardubice Louny Praha 7 Jičín Praha 15 Klatovy Praha-Zličín Česká Lípa Praha-Kolovraty Uherské Hradiště Karlovy Vary Prachatice Rokycany Blansko Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Domažlice Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Břeclav Most Praha 1 Strakonice Ústí nad Orlicí Praha-Benice Praha-Lipence Děčín Plzeň-město Písek Praha 6 Praha-Řeporyje Beroun Kroměříž Praha 4 Praha 17 Žďár nad Sázavou Praha-Březiněves Nymburk Znojmo Cheb Praha-Nedvězí Praha 12 Prostějov Praha-Královice Benešov Praha-Velká Chuchle Tachov Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Brno-venkov Příbram Praha 5 Praha 22 Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Praha 21 Praha 18 Havlíčkův Brod Ostrava-město Hradec Králové Praha-Klánovice Tábor Praha-Libuš Praha 8 Praha 2 Zlín Praha 14 Chrudim Praha-Suchdol Praha-Lochkov Praha-Křeslice Praha 19 Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Kladno Praha-Běchovice Praha-Újezd Praha 10 Praha 9 Mělník Praha 11 Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutice

Levná dlažba Bohutice

Dlažba Bohutice

Zámkové dlažby Bohutice

Zámkové betonové dlažby Bohutice

Zámková dlažba Bohutice

Betonové dlažby Bohutice

Betonová dlažba Bohutice

Zdící prvky Bohutice

Dlažby II jakosti Bohutice

Dlažba II jakosti Bohutice

Plošné dlažby Bohutice