„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutice

Nové produkty Bohutice

Dlažby a obrubníky Bohutice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutice, Levná dlažba Bohutice, Dlažba Bohutice, Zámkové dlažby Bohutice, Zámkové dlažba Bohutice, Betonové dlažby Bohutice, Betonová dlažba Bohutice, Zdící prvky Bohutice, Dlažby II jakosti Bohutice, Dlažba II jakosti Bohutice, Plošné dlažby Bohutice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Praha-Březiněves Praha-Suchdol Praha 4 Strakonice Praha-Koloděje Písek Praha-Újezd Klatovy Prachatice Bruntál Plzeň-město Přerov Kroměříž Zlín Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Děčín Praha 8 Jablonec nad Nisou Šumperk Mladá Boleslav Kolín Praha 2 Jindřichův Hradec Jeseník Praha-Kolovraty Karlovy Vary Olomouc Hodonín Plzeň-jih Praha 1 Praha 11 Příbram Ústí nad Labem Cheb Pelhřimov Praha-Řeporyje Praha 18 Liberec Vsetín Břeclav Brno-venkov Praha-západ Tachov Tábor Praha-Přední Kopanina Žďár nad Sázavou Semily Benešov Jičín Blansko Praha-Lochkov Praha 22 Opava Praha 20 Hlavní město Praha Český Krumlov Praha 3 Praha-Lipence Praha-Dubeč Praha-východ Prostějov Praha 21 Karviná Třebíč Praha-Satalice Rakovník Znojmo Náchod Beroun Praha-Dolní Počernice Pardubice Nový Jičín Vyškov Praha-Lysolaje Hradec Králové Praha 7 Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Praha-Vinoř Nymburk Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Ostrava-město Praha 13 Litoměřice Rokycany Praha-Klánovice Praha-Dolní Chabry Svitavy Praha-Zličín Brno-město Praha-Slivenec Mělník Rychnov nad Kněžnou Most Praha-Štěrboholy Kladno Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutice

Levná dlažba Bohutice

Dlažba Bohutice

Zámkové dlažby Bohutice

Zámkové betonové dlažby Bohutice

Zámková dlažba Bohutice

Betonové dlažby Bohutice

Betonová dlažba Bohutice

Zdící prvky Bohutice

Dlažby II jakosti Bohutice

Dlažba II jakosti Bohutice

Plošné dlažby Bohutice