„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutice

Nové produkty Bohutice

Dlažby a obrubníky Bohutice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutice, Levná dlažba Bohutice, Dlažba Bohutice, Zámkové dlažby Bohutice, Zámkové dlažba Bohutice, Betonové dlažby Bohutice, Betonová dlažba Bohutice, Zdící prvky Bohutice, Dlažby II jakosti Bohutice, Dlažba II jakosti Bohutice, Plošné dlažby Bohutice, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Havlíčkův Brod Blansko Praha-Nebušice Praha 14 Praha-Ďáblice Kutná Hora Břeclav Hradec Králové Prachatice Plzeň-jih Chrudim Plzeň-sever Strakonice Jindřichův Hradec Šumperk Praha-Koloděje Klatovy Svitavy Praha-západ Opava Chomutov Praha-Dubeč Ústí nad Orlicí Domažlice Praha 3 Karviná Praha 2 Praha-Lysolaje Český Krumlov Praha-Satalice Vyškov Praha 7 Praha 9 Praha 22 Náchod Vsetín Přerov Most Mladá Boleslav Praha-Zličín Praha 10 Praha 4 Cheb Praha-východ Praha-Benice Praha 21 Příbram Praha-Lochkov Praha-Libuš Liberec Nový Jičín Praha 8 Olomouc Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Tábor Frýdek-Místek Praha-Petrovice Teplice Praha 17 Praha-Lipence Trutnov Děčín Praha-Křeslice Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Kroměříž Praha 12 Praha 13 Praha-Březiněves Nymburk Písek Brno-venkov Jeseník Praha-Velká Chuchle Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Praha-Královice Praha 6 Praha 15 Sokolov Česká Lípa Rokycany Ostrava-město Hlavní město Praha České Budějovice Litoměřice Zlín Praha-Újezd Plzeň-město Kladno Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou Praha 11 Benešov Pelhřimov Pardubice Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutice

Levná dlažba Bohutice

Dlažba Bohutice

Zámkové dlažby Bohutice

Zámkové betonové dlažby Bohutice

Zámková dlažba Bohutice

Betonové dlažby Bohutice

Betonová dlažba Bohutice

Zdící prvky Bohutice

Dlažby II jakosti Bohutice

Dlažba II jakosti Bohutice

Plošné dlažby Bohutice