„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutice

Nové produkty Bohutice

Dlažby a obrubníky Bohutice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutice, Levná dlažba Bohutice, Dlažba Bohutice, Zámkové dlažby Bohutice, Zámkové dlažba Bohutice, Betonové dlažby Bohutice, Betonová dlažba Bohutice, Zdící prvky Bohutice, Dlažby II jakosti Bohutice, Dlažba II jakosti Bohutice, Plošné dlažby Bohutice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Litoměřice Nymburk Praha 1 Praha-Klánovice Praha 9 Vsetín Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Mělník Praha-Lipence Rakovník Praha 21 Praha 19 Brno-venkov Louny Olomouc Benešov Praha-Petrovice Kroměříž Praha-Královice Písek Sokolov Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Praha 14 Praha-Benice Svitavy Brno-město Kolín Praha-Běchovice Prachatice Hlavní město Praha Třebíč Plzeň-jih Blansko Praha-Březiněves Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Zlín Praha 10 Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Semily Klatovy Uherské Hradiště Rokycany Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Jihlava Tachov Příbram Teplice Přerov Tábor Karlovy Vary Praha-Satalice Česká Lípa Praha 5 Chomutov Praha-Štěrboholy Strakonice Mladá Boleslav Trutnov Jičín Chrudim Praha-Lochkov Praha-Libuš Děčín Jeseník Praha-východ Šumperk Praha-Lysolaje Praha 2 Praha 12 Cheb Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Beroun Bruntál Hodonín Praha 8 Nový Jičín Praha 6 Praha-Slivenec Liberec Kutná Hora Praha-Ďáblice Kladno Praha 15 Praha-Troja Hradec Králové Praha 7 Praha 11 Havlíčkův Brod Praha 20 Plzeň-město Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutice

Levná dlažba Bohutice

Dlažba Bohutice

Zámkové dlažby Bohutice

Zámkové betonové dlažby Bohutice

Zámková dlažba Bohutice

Betonové dlažby Bohutice

Betonová dlažba Bohutice

Zdící prvky Bohutice

Dlažby II jakosti Bohutice

Dlažba II jakosti Bohutice

Plošné dlažby Bohutice