„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutice

Nové produkty Bohutice

Dlažby a obrubníky Bohutice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutice, Levná dlažba Bohutice, Dlažba Bohutice, Zámkové dlažby Bohutice, Zámkové dlažba Bohutice, Betonové dlažby Bohutice, Betonová dlažba Bohutice, Zdící prvky Bohutice, Dlažby II jakosti Bohutice, Dlažba II jakosti Bohutice, Plošné dlažby Bohutice, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Hradec Králové Praha-Běchovice Plzeň-jih Chrudim Prostějov Praha 13 Praha-Libuš Praha-východ Praha-Vinoř Jihlava Praha-Zbraslav Zlín Klatovy Kolín Český Krumlov Praha-Petrovice Praha 2 Praha-Klánovice Praha-Dubeč Praha-Štěrboholy Praha-Zličín Most Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Šumperk Praha 14 Havlíčkův Brod Domažlice Praha 18 Liberec Praha-Suchdol Třebíč Vyškov Praha-Koloděje Vsetín Mladá Boleslav Praha 11 Karviná Žďár nad Sázavou Beroun Praha-Kunratice Sokolov Břeclav Náchod Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Přerov Praha-Přední Kopanina Praha 12 Praha-Benice Louny Praha-Satalice Kutná Hora Praha 22 Chomutov Pelhřimov Strakonice Praha 17 Jičín Praha 21 Praha-Slivenec Praha-Křeslice Plzeň-sever Praha-Řeporyje Praha 1 Litoměřice Praha 19 Rakovník Nymburk Praha-Újezd Praha-Šeberov Praha 5 Teplice Praha-Lochkov Praha 15 Praha-západ Olomouc Ústí nad Orlicí Brno-město Příbram Blansko Česká Lípa Praha-Kolovraty Semily Benešov Praha 16 Praha 6 Praha-Královice Hodonín Praha-Nedvězí Jeseník Praha 3 Tachov Praha-Velká Chuchle Tábor Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutice

Levná dlažba Bohutice

Dlažba Bohutice

Zámkové dlažby Bohutice

Zámkové betonové dlažby Bohutice

Zámková dlažba Bohutice

Betonové dlažby Bohutice

Betonová dlažba Bohutice

Zdící prvky Bohutice

Dlažby II jakosti Bohutice

Dlažba II jakosti Bohutice

Plošné dlažby Bohutice