„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutice

Nové produkty Bohutice

Dlažby a obrubníky Bohutice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutice, Levná dlažba Bohutice, Dlažba Bohutice, Zámkové dlažby Bohutice, Zámkové dlažba Bohutice, Betonové dlažby Bohutice, Betonová dlažba Bohutice, Zdící prvky Bohutice, Dlažby II jakosti Bohutice, Dlažba II jakosti Bohutice, Plošné dlažby Bohutice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Praha-Královice Břeclav Praha 18 Domažlice Praha-Nebušice Litoměřice Znojmo Praha-Troja Mladá Boleslav Semily Rokycany Tábor Liberec Praha 5 Česká Lípa Přerov Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Praha 1 Praha-Zličín Beroun Praha-Velká Chuchle Vyškov Ostrava-město Praha 10 Pardubice Praha 15 Praha 12 Praha-Újezd Praha 16 Kolín Kroměříž Jablonec nad Nisou Mělník Praha 8 Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Plzeň-město Blansko Praha-Koloděje Sokolov Jihlava Plzeň-jih Třebíč Náchod Praha 19 Praha-Zbraslav Hradec Králové Karlovy Vary Praha-Benice Ústí nad Labem Zlín Hodonín Praha-západ Hlavní město Praha Nymburk Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Prachatice Praha-Dolní Chabry Prostějov Praha 13 Praha 17 Praha 11 Uherské Hradiště Písek Jičín Opava Praha-Libuš Chrudim Praha-Čakovice Trutnov Praha 21 Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Chomutov Praha 7 Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Ďáblice Plzeň-sever Nový Jičín Most Karviná Šumperk Praha-východ Bruntál Praha-Dubeč Praha 20 Svitavy Český Krumlov Praha-Lipence Praha-Nedvězí Praha-Dolní Počernice Brno-venkov České Budějovice Praha 4 Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutice

Levná dlažba Bohutice

Dlažba Bohutice

Zámkové dlažby Bohutice

Zámkové betonové dlažby Bohutice

Zámková dlažba Bohutice

Betonové dlažby Bohutice

Betonová dlažba Bohutice

Zdící prvky Bohutice

Dlažby II jakosti Bohutice

Dlažba II jakosti Bohutice

Plošné dlažby Bohutice