„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohutice

Nové produkty Bohutice

Dlažby a obrubníky Bohutice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohutice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohutice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohutice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohutice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohutice, Levná dlažba Bohutice, Dlažba Bohutice, Zámkové dlažby Bohutice, Zámkové dlažba Bohutice, Betonové dlažby Bohutice, Betonová dlažba Bohutice, Zdící prvky Bohutice, Dlažby II jakosti Bohutice, Dlažba II jakosti Bohutice, Plošné dlažby Bohutice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Plzeň-jih Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Praha-východ Ústí nad Labem Náchod Praha 6 Sokolov Beroun Ústí nad Orlicí Praha-Velká Chuchle Praha 2 Louny Praha 19 Praha 16 Praha 20 Praha-Přední Kopanina Písek Praha-západ Chrudim Břeclav Liberec Bruntál Zlín Praha 13 Praha 22 České Budějovice Praha 11 Cheb Nový Jičín Česká Lípa Pelhřimov Karviná Kroměříž Benešov Plzeň-město Praha 5 Praha-Libuš Praha 21 Brno-venkov Kolín Nymburk Praha-Královice Domažlice Rakovník Praha 10 Praha-Lysolaje Znojmo Praha 7 Pardubice Praha-Běchovice Chomutov Brno-město Praha-Vinoř Praha 9 Praha 4 Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Praha 18 Praha-Lochkov Praha-Suchdol Hradec Králové Praha-Slivenec Vsetín Uherské Hradiště Rokycany Trutnov Strakonice Teplice Frýdek-Místek Praha-Nebušice Praha 15 Havlíčkův Brod Jeseník Praha 14 Šumperk Kladno Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Příbram Mělník Vyškov Praha-Satalice Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Blansko Praha-Nedvězí Prachatice Žďár nad Sázavou Praha-Klánovice Kutná Hora Praha-Zličín Praha 12 Svitavy Hodonín Jičín Praha 17 Ostrava-město Hlavní město Praha ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohutice

Levná dlažba Bohutice

Dlažba Bohutice

Zámkové dlažby Bohutice

Zámkové betonové dlažby Bohutice

Zámková dlažba Bohutice

Betonové dlažby Bohutice

Betonová dlažba Bohutice

Zdící prvky Bohutice

Dlažby II jakosti Bohutice

Dlažba II jakosti Bohutice

Plošné dlažby Bohutice