„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalice-Pavlovice

Nové produkty Bohdalice-Pavlovice

Dlažby a obrubníky Bohdalice-Pavlovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalice-Pavlovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalice-Pavlovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalice-Pavlovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalice-Pavlovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalice-Pavlovice, Levná dlažba Bohdalice-Pavlovice, Dlažba Bohdalice-Pavlovice, Zámkové dlažby Bohdalice-Pavlovice, Zámkové dlažba Bohdalice-Pavlovice, Betonové dlažby Bohdalice-Pavlovice, Betonová dlažba Bohdalice-Pavlovice, Zdící prvky Bohdalice-Pavlovice, Dlažby II jakosti Bohdalice-Pavlovice, Dlažba II jakosti Bohdalice-Pavlovice, Plošné dlažby Bohdalice-Pavlovice, Plošná dlažba


Další města:

Most Praha-Petrovice Praha-Dubeč Plzeň-jih Frýdek-Místek Český Krumlov Praha-Suchdol Pelhřimov Praha-Štěrboholy Prachatice Praha-Dolní Měcholupy Kroměříž Třebíč Jičín Praha-Lipence Nymburk Praha 20 Uherské Hradiště Louny Mladá Boleslav Praha-Běchovice Plzeň-město Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Náchod Blansko Praha 16 Zlín Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Nový Jičín Praha 12 Praha 11 Praha 4 Rakovník Karlovy Vary Praha-Lochkov Praha 7 Kutná Hora Vyškov Znojmo Praha-západ Přerov Praha 14 Praha-Dolní Chabry Sokolov Brno-venkov Děčín Praha-Přední Kopanina Brno-město Domažlice Praha 13 Ústí nad Orlicí Šumperk Karviná Olomouc Příbram Vsetín Praha 15 Praha-Troja Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Hlavní město Praha Svitavy Klatovy Praha-Čakovice Praha-Slivenec Praha-východ Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Mělník Litoměřice Praha 1 Praha-Koloděje Beroun Praha-Královice Teplice České Budějovice Kladno Tábor Cheb Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Chrudim Praha 9 Praha 2 Praha-Kolovraty Benešov Praha 21 Bruntál Břeclav Trutnov Praha 8 Chomutov Rokycany Jihlava Praha 19 Praha 17 Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalice-Pavlovice

Levná dlažba Bohdalice-Pavlovice

Dlažba Bohdalice-Pavlovice

Zámkové dlažby Bohdalice-Pavlovice

Zámkové betonové dlažby Bohdalice-Pavlovice

Zámková dlažba Bohdalice-Pavlovice

Betonové dlažby Bohdalice-Pavlovice

Betonová dlažba Bohdalice-Pavlovice

Zdící prvky Bohdalice-Pavlovice

Dlažby II jakosti Bohdalice-Pavlovice

Dlažba II jakosti Bohdalice-Pavlovice

Plošné dlažby Bohdalice-Pavlovice