„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalice-Pavlovice

Nové produkty Bohdalice-Pavlovice

Dlažby a obrubníky Bohdalice-Pavlovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalice-Pavlovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalice-Pavlovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalice-Pavlovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalice-Pavlovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalice-Pavlovice, Levná dlažba Bohdalice-Pavlovice, Dlažba Bohdalice-Pavlovice, Zámkové dlažby Bohdalice-Pavlovice, Zámkové dlažba Bohdalice-Pavlovice, Betonové dlažby Bohdalice-Pavlovice, Betonová dlažba Bohdalice-Pavlovice, Zdící prvky Bohdalice-Pavlovice, Dlažby II jakosti Bohdalice-Pavlovice, Dlažba II jakosti Bohdalice-Pavlovice, Plošné dlažby Bohdalice-Pavlovice, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Praha-Klánovice Praha 22 Praha-Čakovice Frýdek-Místek Praha 12 Třebíč Trutnov Praha 8 Praha-Koloděje Olomouc Jihlava Příbram Jindřichův Hradec Náchod Blansko Praha-Libuš Ostrava-město Brno-venkov České Budějovice Děčín Praha 5 Jablonec nad Nisou Sokolov Praha 1 Vsetín Chrudim Kutná Hora Ústí nad Orlicí Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Hodonín Praha 17 Louny Písek Bruntál Vyškov Praha-Lochkov Praha-Suchdol Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Praha-Troja Šumperk Praha-Královice Praha-Dubeč Český Krumlov Cheb Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Prachatice Mělník Strakonice Kolín Rychnov nad Kněžnou Pardubice Praha-Nebušice Praha 16 Litoměřice Praha 10 Praha-Štěrboholy Rakovník Plzeň-jih Praha 14 Praha-Lipence Kroměříž Praha 13 Hlavní město Praha Benešov Praha-Běchovice Zlín Praha-Nedvězí Beroun Karviná Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Kladno Praha-Slivenec Praha 3 Praha 6 Liberec Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Uherské Hradiště Prostějov Praha-Kunratice Praha 19 Praha 2 Praha-Šeberov Domažlice Semily Havlíčkův Brod Jeseník Svitavy Přerov Rokycany Praha-Březiněves Praha-Křeslice Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalice-Pavlovice

Levná dlažba Bohdalice-Pavlovice

Dlažba Bohdalice-Pavlovice

Zámkové dlažby Bohdalice-Pavlovice

Zámkové betonové dlažby Bohdalice-Pavlovice

Zámková dlažba Bohdalice-Pavlovice

Betonové dlažby Bohdalice-Pavlovice

Betonová dlažba Bohdalice-Pavlovice

Zdící prvky Bohdalice-Pavlovice

Dlažby II jakosti Bohdalice-Pavlovice

Dlažba II jakosti Bohdalice-Pavlovice

Plošné dlažby Bohdalice-Pavlovice