„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohunice

Nové produkty Bohunice

Dlažby a obrubníky Bohunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohunice, Levná dlažba Bohunice, Dlažba Bohunice, Zámkové dlažby Bohunice, Zámkové dlažba Bohunice, Betonové dlažby Bohunice, Betonová dlažba Bohunice, Zdící prvky Bohunice, Dlažby II jakosti Bohunice, Dlažba II jakosti Bohunice, Plošné dlažby Bohunice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Ústí nad Orlicí Louny Trutnov Třebíč Praha 22 Domažlice Praha-Dubeč Praha-východ Praha-Libuš Praha-Nebušice Praha 7 Praha 14 Praha-Slivenec Příbram Břeclav České Budějovice Karviná Jihlava Most Praha-Běchovice Prostějov Praha-Benice Praha 2 Praha-Štěrboholy Praha 18 Praha-Lochkov Praha-Koloděje Praha 16 Praha 21 Praha-Řeporyje Litoměřice Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Bruntál Praha-Královice Praha-Čakovice Znojmo Tachov Hradec Králové Rokycany Děčín Ostrava-město Havlíčkův Brod Sokolov Teplice Klatovy Kutná Hora Praha 1 Praha-Klánovice Opava Praha-Lipence Frýdek-Místek Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Chrudim Vsetín Praha-Zličín Rakovník Hodonín Praha 4 Praha-Satalice Praha-Březiněves Praha-Suchdol Praha-Kunratice Vyškov Pardubice Ústí nad Labem Praha 13 Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Karlovy Vary Praha-Troja Plzeň-město Pelhřimov Praha-Šeberov Beroun Liberec Jablonec nad Nisou Brno-venkov Praha 9 Česká Lípa Praha-Dolní Chabry Mělník Praha 10 Benešov Praha-Újezd Tábor Praha 5 Písek Praha 6 Uherské Hradiště Prachatice Praha-Nedvězí Praha-Petrovice Jičín Kroměříž Chomutov Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohunice

Levná dlažba Bohunice

Dlažba Bohunice

Zámkové dlažby Bohunice

Zámkové betonové dlažby Bohunice

Zámková dlažba Bohunice

Betonové dlažby Bohunice

Betonová dlažba Bohunice

Zdící prvky Bohunice

Dlažby II jakosti Bohunice

Dlažba II jakosti Bohunice

Plošné dlažby Bohunice