„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohunice

Nové produkty Bohunice

Dlažby a obrubníky Bohunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohunice, Levná dlažba Bohunice, Dlažba Bohunice, Zámkové dlažby Bohunice, Zámkové dlažba Bohunice, Betonové dlažby Bohunice, Betonová dlažba Bohunice, Zdící prvky Bohunice, Dlažby II jakosti Bohunice, Dlažba II jakosti Bohunice, Plošné dlažby Bohunice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Mělník Ostrava-město Praha 21 Praha-Koloděje Praha-Ďáblice Šumperk Kroměříž České Budějovice Praha-Dolní Počernice Břeclav Praha 5 Praha 6 Frýdek-Místek Trutnov Pardubice Praha-Lysolaje Praha-Lipence Přerov Mladá Boleslav Litoměřice Praha-Přední Kopanina Praha 7 Tachov Beroun Znojmo Praha 17 Klatovy Pelhřimov Uherské Hradiště Jindřichův Hradec Česká Lípa Praha-Nedvězí Praha-Troja Olomouc Náchod Praha-východ Praha 9 Praha-Suchdol Opava Teplice Praha 2 Praha-Újezd Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Tábor Svitavy Chomutov Praha-Slivenec Prachatice Nymburk Jičín Děčín Praha-Březiněves Praha-Klánovice Hodonín Benešov Praha-Šeberov Karviná Plzeň-město Rakovník Brno-město Hradec Králové Praha-západ Most Praha 15 Blansko Cheb Karlovy Vary Třebíč Praha 10 Brno-venkov Domažlice Praha 8 Praha 14 Praha 19 Chrudim Kolín Praha 3 Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Vsetín Hlavní město Praha Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Rokycany Strakonice Bruntál Praha-Královice Praha-Benice Praha-Běchovice Zlín Praha-Nebušice Praha 22 Praha 16 Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohunice

Levná dlažba Bohunice

Dlažba Bohunice

Zámkové dlažby Bohunice

Zámkové betonové dlažby Bohunice

Zámková dlažba Bohunice

Betonové dlažby Bohunice

Betonová dlažba Bohunice

Zdící prvky Bohunice

Dlažby II jakosti Bohunice

Dlažba II jakosti Bohunice

Plošné dlažby Bohunice