„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohunice

Nové produkty Bohunice

Dlažby a obrubníky Bohunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohunice, Levná dlažba Bohunice, Dlažba Bohunice, Zámkové dlažby Bohunice, Zámkové dlažba Bohunice, Betonové dlažby Bohunice, Betonová dlažba Bohunice, Zdící prvky Bohunice, Dlažby II jakosti Bohunice, Dlažba II jakosti Bohunice, Plošné dlažby Bohunice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Rokycany Bruntál Hodonín Nový Jičín České Budějovice Olomouc Praha-Velká Chuchle Louny Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov Praha 9 Praha-Nedvězí Plzeň-město Praha-Suchdol Praha 17 Praha 5 Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Opava Praha-Petrovice Praha-Troja Prachatice Jablonec nad Nisou Praha 21 Vsetín Praha-Dubeč Jihlava Kolín Blansko Děčín Hradec Králové Praha 4 Praha 10 Praha-Lysolaje Praha 18 Přerov Praha-Štěrboholy Praha 8 Tachov Praha-Dolní Chabry Praha 15 Ústí nad Labem Cheb Pardubice Mladá Boleslav Litoměřice Praha-Přední Kopanina Praha 14 Praha-Řeporyje Chrudim Ostrava-město Praha 16 Jindřichův Hradec Vyškov Šumperk Tábor Ústí nad Orlicí Praha-Zličín Karlovy Vary Sokolov Klatovy Znojmo Karviná Semily Svitavy Uherské Hradiště Břeclav Praha-Koloděje Plzeň-sever Praha 20 Český Krumlov Havlíčkův Brod Příbram Praha-Kunratice Náchod Praha-Běchovice Praha-Klánovice Praha-Vinoř Beroun Praha-Křeslice Praha 3 Nymburk Hlavní město Praha Kutná Hora Praha-východ Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Teplice Praha-Benice Praha 1 Brno-město Praha 7 Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Trutnov Praha-Březiněves Praha-Lochkov Praha 6 Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohunice

Levná dlažba Bohunice

Dlažba Bohunice

Zámkové dlažby Bohunice

Zámkové betonové dlažby Bohunice

Zámková dlažba Bohunice

Betonové dlažby Bohunice

Betonová dlažba Bohunice

Zdící prvky Bohunice

Dlažby II jakosti Bohunice

Dlažba II jakosti Bohunice

Plošné dlažby Bohunice