„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohunice

Nové produkty Bohunice

Dlažby a obrubníky Bohunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohunice, Levná dlažba Bohunice, Dlažba Bohunice, Zámkové dlažby Bohunice, Zámkové dlažba Bohunice, Betonové dlažby Bohunice, Betonová dlažba Bohunice, Zdící prvky Bohunice, Dlažby II jakosti Bohunice, Dlažba II jakosti Bohunice, Plošné dlažby Bohunice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Pardubice Louny Praha-Březiněves Praha-Dubeč Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Prostějov Praha-Šeberov Praha 4 Praha-Lochkov Praha 15 Praha-Křeslice Plzeň-sever Písek Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Koloděje Praha 11 Praha 6 Praha-Ďáblice Karlovy Vary Praha 14 Semily Praha 1 Praha-Satalice Cheb Rokycany Trutnov Praha-Suchdol Třebíč Brno-venkov Praha-západ Děčín Vyškov Vsetín České Budějovice Praha-Klánovice Praha 9 Praha-Petrovice Praha-Zličín Praha 13 Jičín Praha 8 Prachatice Praha-Dolní Chabry Praha 10 Žďár nad Sázavou Jihlava Náchod Praha-Slivenec Hlavní město Praha Přerov Kroměříž Praha-Kunratice Praha-Královice Opava Česká Lípa Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Blansko Svitavy Mělník Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Praha-Troja Praha-Běchovice Kolín Praha-Benice Chomutov Tábor Praha-Nedvězí Bruntál Teplice Chrudim Praha-Lysolaje Zlín Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Příbram Beroun Tachov Uherské Hradiště Praha 3 Praha 17 Brno-město Praha-Libuš Hodonín Šumperk Domažlice Praha 20 Benešov Jeseník Praha 5 Praha-Dolní Počernice Strakonice Olomouc Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohunice

Levná dlažba Bohunice

Dlažba Bohunice

Zámkové dlažby Bohunice

Zámkové betonové dlažby Bohunice

Zámková dlažba Bohunice

Betonové dlažby Bohunice

Betonová dlažba Bohunice

Zdící prvky Bohunice

Dlažby II jakosti Bohunice

Dlažba II jakosti Bohunice

Plošné dlažby Bohunice