„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohunice

Nové produkty Bohunice

Dlažby a obrubníky Bohunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohunice, Levná dlažba Bohunice, Dlažba Bohunice, Zámkové dlažby Bohunice, Zámkové dlažba Bohunice, Betonové dlažby Bohunice, Betonová dlažba Bohunice, Zdící prvky Bohunice, Dlažby II jakosti Bohunice, Dlažba II jakosti Bohunice, Plošné dlažby Bohunice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Kolín Cheb Praha 18 Zlín Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Uherské Hradiště Mladá Boleslav Praha-Slivenec Náchod Sokolov Příbram Praha 20 Přerov Praha-Ďáblice Kladno Praha-Lochkov Kutná Hora Praha-Vinoř Praha 3 Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Prachatice Vyškov Šumperk Břeclav Chrudim Ústí nad Orlicí Praha-Štěrboholy Most Třebíč Olomouc Prostějov Praha 17 Praha-Kolovraty Ústí nad Labem Litoměřice Karlovy Vary Praha-Satalice Praha 19 Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Pardubice Pelhřimov Žďár nad Sázavou Beroun Hlavní město Praha Praha-Křeslice Tábor Praha 2 Praha 21 Plzeň-jih Blansko Hradec Králové Praha 12 Nový Jičín Český Krumlov Písek Praha-Libuš Chomutov Praha 9 Praha-Nedvězí Nymburk Praha-Troja Vsetín Praha 8 Tachov Brno-venkov Praha 15 Praha-Přední Kopanina Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Praha 10 Louny Frýdek-Místek Praha-Šeberov Česká Lípa Hodonín Děčín Plzeň-město Brno-město Praha 6 Praha 14 Kroměříž Havlíčkův Brod Jeseník Praha-Březiněves Praha 22 Benešov Jindřichův Hradec Praha 7 Praha 1 Praha-Zbraslav Praha-Újezd Jihlava Liberec Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohunice

Levná dlažba Bohunice

Dlažba Bohunice

Zámkové dlažby Bohunice

Zámkové betonové dlažby Bohunice

Zámková dlažba Bohunice

Betonové dlažby Bohunice

Betonová dlažba Bohunice

Zdící prvky Bohunice

Dlažby II jakosti Bohunice

Dlažba II jakosti Bohunice

Plošné dlažby Bohunice