„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohunice

Nové produkty Bohunice

Dlažby a obrubníky Bohunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohunice, Levná dlažba Bohunice, Dlažba Bohunice, Zámkové dlažby Bohunice, Zámkové dlažba Bohunice, Betonové dlažby Bohunice, Betonová dlažba Bohunice, Zdící prvky Bohunice, Dlažby II jakosti Bohunice, Dlažba II jakosti Bohunice, Plošné dlažby Bohunice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Praha 1 Znojmo Jičín Praha-Lochkov Praha-Libuš Praha 6 Strakonice Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Praha 5 Jindřichův Hradec Praha 12 Tábor Praha-Troja Hodonín Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Praha-Koloděje Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Praha 8 Sokolov Klatovy Litoměřice Praha 10 Chrudim Praha-Dolní Chabry Praha-Křeslice Praha-Dubeč Trutnov Příbram Cheb Praha 20 Praha 16 Česká Lípa Zlín Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Chomutov Kladno Žďár nad Sázavou Praha-Šeberov Blansko Praha 17 Ústí nad Labem Šumperk Kroměříž Praha-Klánovice Karlovy Vary Praha 19 Praha 3 Praha-Královice Praha-východ Olomouc Brno-venkov Semily Mladá Boleslav Praha 4 Jablonec nad Nisou Louny Praha-Lipence Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Benešov Praha 22 Děčín Praha-Satalice Bruntál České Budějovice Praha-Běchovice Praha-západ Praha-Nedvězí Frýdek-Místek Praha-Suchdol Karviná Pardubice Praha-Kolovraty Plzeň-jih Plzeň-město Liberec Břeclav Praha 13 Ostrava-město Praha 9 Svitavy Vyškov Nymburk Praha 21 Praha 18 Praha-Ďáblice Praha-Benice Prostějov Praha 15 Domažlice Praha-Zličín Opava Praha 14 Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohunice

Levná dlažba Bohunice

Dlažba Bohunice

Zámkové dlažby Bohunice

Zámkové betonové dlažby Bohunice

Zámková dlažba Bohunice

Betonové dlažby Bohunice

Betonová dlažba Bohunice

Zdící prvky Bohunice

Dlažby II jakosti Bohunice

Dlažba II jakosti Bohunice

Plošné dlažby Bohunice