„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohunice

Nové produkty Bohunice

Dlažby a obrubníky Bohunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohunice, Levná dlažba Bohunice, Dlažba Bohunice, Zámkové dlažby Bohunice, Zámkové dlažba Bohunice, Betonové dlažby Bohunice, Betonová dlažba Bohunice, Zdící prvky Bohunice, Dlažby II jakosti Bohunice, Dlažba II jakosti Bohunice, Plošné dlažby Bohunice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Praha 19 Kladno Kutná Hora Semily Plzeň-město Cheb Praha-Šeberov Plzeň-jih Kolín Praha-Nebušice Praha-Královice Praha-Ďáblice Nymburk Praha 8 Praha 11 Hlavní město Praha Brno-venkov Bruntál Děčín Praha-Troja Praha-Suchdol Tachov Praha-Újezd Praha 2 Svitavy Plzeň-sever Praha-Lysolaje Praha 16 Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Mělník Praha-Klánovice Brno-město Praha-Čakovice Přerov Tábor Praha 1 Praha-východ Zlín Praha-Běchovice Praha 17 Praha-Křeslice Praha-Lipence Praha-Kunratice Rakovník Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Praha 10 Sokolov Praha-Kolovraty Trutnov Jindřichův Hradec Praha 12 Praha-Zličín Praha 14 Hodonín Praha 6 Pelhřimov Praha-Velká Chuchle Znojmo Třebíč Rokycany Louny Písek Hradec Králové Praha 22 Karviná Praha 9 Ostrava-město Frýdek-Místek Strakonice Praha 21 Praha-Koloděje Praha-Lochkov Praha-Vinoř Olomouc Praha-Libuš Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Praha-západ Praha 7 Žďár nad Sázavou Břeclav Praha 13 Vyškov Benešov Mladá Boleslav Praha 3 Blansko Jičín Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Liberec Praha-Dolní Chabry Chrudim Praha-Satalice Litoměřice Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohunice

Levná dlažba Bohunice

Dlažba Bohunice

Zámkové dlažby Bohunice

Zámkové betonové dlažby Bohunice

Zámková dlažba Bohunice

Betonové dlažby Bohunice

Betonová dlažba Bohunice

Zdící prvky Bohunice

Dlažby II jakosti Bohunice

Dlažba II jakosti Bohunice

Plošné dlažby Bohunice