„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohunice

Nové produkty Bohunice

Dlažby a obrubníky Bohunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohunice, Levná dlažba Bohunice, Dlažba Bohunice, Zámkové dlažby Bohunice, Zámkové dlažba Bohunice, Betonové dlažby Bohunice, Betonová dlažba Bohunice, Zdící prvky Bohunice, Dlažby II jakosti Bohunice, Dlažba II jakosti Bohunice, Plošné dlažby Bohunice, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Semily Praha 5 Strakonice Ostrava-město Žďár nad Sázavou Prachatice Havlíčkův Brod Praha 4 Praha-Petrovice Praha-Běchovice Domažlice Praha-Lochkov Praha 16 Praha-Libuš Rokycany Praha-východ Praha-Řeporyje Uherské Hradiště Hradec Králové Praha-Křeslice Opava Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Kutná Hora Beroun Chomutov Plzeň-sever Frýdek-Místek Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Jičín Praha-Satalice Liberec Praha 8 Hodonín Hlavní město Praha Praha 12 Třebíč Praha 1 Praha-Nedvězí Praha-Benice Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Nový Jičín Praha-Vinoř Praha 9 Cheb Náchod Kroměříž Mladá Boleslav Praha-Čakovice Praha 22 Brno-město Trutnov Prostějov Praha-Přední Kopanina Praha 3 Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Praha-Březiněves Teplice Pelhřimov Praha 10 Praha-Dolní Počernice Olomouc Praha 14 Rakovník Sokolov Praha 11 Klatovy Jindřichův Hradec Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Benešov Pardubice Praha 20 Praha 2 Jihlava Vsetín Zlín Břeclav Praha-Královice Děčín Mělník Jeseník Nymburk Praha 7 Praha-Kolovraty Tachov Praha 6 Přerov Karlovy Vary Praha-Ďáblice Český Krumlov Brno-venkov Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohunice

Levná dlažba Bohunice

Dlažba Bohunice

Zámkové dlažby Bohunice

Zámkové betonové dlažby Bohunice

Zámková dlažba Bohunice

Betonové dlažby Bohunice

Betonová dlažba Bohunice

Zdící prvky Bohunice

Dlažby II jakosti Bohunice

Dlažba II jakosti Bohunice

Plošné dlažby Bohunice