„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohunice

Nové produkty Bohunice

Dlažby a obrubníky Bohunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohunice, Levná dlažba Bohunice, Dlažba Bohunice, Zámkové dlažby Bohunice, Zámkové dlažba Bohunice, Betonové dlažby Bohunice, Betonová dlažba Bohunice, Zdící prvky Bohunice, Dlažby II jakosti Bohunice, Dlažba II jakosti Bohunice, Plošné dlažby Bohunice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Praha 22 Ústí nad Orlicí Tachov Praha-Klánovice Příbram Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Vsetín Hlavní město Praha Praha-Slivenec Hodonín Strakonice Hradec Králové Česká Lípa Praha-Štěrboholy Zlín Brno-město Praha-Benice Praha 18 Litoměřice Most Praha-Petrovice Olomouc Písek Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Praha-Lochkov Praha 7 Karlovy Vary Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Opava Trutnov Plzeň-sever Praha-Lysolaje Ústí nad Labem Praha 6 Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Rokycany Praha 9 Kladno Prachatice Benešov Liberec Praha-Ďáblice Praha-Satalice Praha 3 Praha-Zličín Kolín Domažlice Praha 20 Český Krumlov Praha 8 Praha-Vinoř Praha 1 Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Tábor Chomutov Jičín Náchod Rychnov nad Kněžnou Nymburk Jeseník Praha 16 Beroun Přerov Praha-Libuš Uherské Hradiště Děčín Nový Jičín Znojmo Jihlava Praha 15 Praha 10 Praha-Újezd Praha-východ Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Praha-Královice Praha-západ Pardubice Praha 19 Vyškov Praha-Přední Kopanina Karviná Kutná Hora Praha 5 Mělník Praha 11 Sokolov Bruntál Praha 17 Brno-venkov Blansko Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohunice

Levná dlažba Bohunice

Dlažba Bohunice

Zámkové dlažby Bohunice

Zámkové betonové dlažby Bohunice

Zámková dlažba Bohunice

Betonové dlažby Bohunice

Betonová dlažba Bohunice

Zdící prvky Bohunice

Dlažby II jakosti Bohunice

Dlažba II jakosti Bohunice

Plošné dlažby Bohunice