„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohunice

Nové produkty Bohunice

Dlažby a obrubníky Bohunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohunice, Levná dlažba Bohunice, Dlažba Bohunice, Zámkové dlažby Bohunice, Zámkové dlažba Bohunice, Betonové dlažby Bohunice, Betonová dlažba Bohunice, Zdící prvky Bohunice, Dlažby II jakosti Bohunice, Dlažba II jakosti Bohunice, Plošné dlažby Bohunice, Plošná dlažba


Další města:

Most Praha 3 Praha-Křeslice Praha 5 Praha-západ Prachatice Břeclav Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice Louny Chomutov Praha-Lochkov Litoměřice Praha-Královice Benešov Frýdek-Místek Praha-Satalice Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Jičín Plzeň-město Praha 22 Nymburk Ostrava-město Praha-Kolovraty České Budějovice Svitavy Praha 15 Praha 16 Praha 10 Brno-město Klatovy Kroměříž Hodonín Praha 13 Praha 12 Praha-Libuš Náchod Opava Bruntál Prostějov Znojmo Přerov Jindřichův Hradec Mělník Praha-Nedvězí Pardubice Praha 20 Vsetín Karviná Hradec Králové Blansko Písek Liberec Praha 4 Praha-Ďáblice Praha 11 Praha 19 Tábor Tachov Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Praha 7 Ústí nad Labem Trutnov Praha 18 Praha-Březiněves Praha-Benice Domažlice Hlavní město Praha Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Šumperk Praha-Petrovice Kutná Hora Praha-Újezd Brno-venkov Praha-Lipence Praha-Řeporyje Praha-Zličín Praha-Troja Praha 14 Semily Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Praha 1 Olomouc Praha-Běchovice Praha 17 Zlín Praha 21 Praha-Kunratice Praha 8 Česká Lípa Praha-Lysolaje Uherské Hradiště Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohunice

Levná dlažba Bohunice

Dlažba Bohunice

Zámkové dlažby Bohunice

Zámkové betonové dlažby Bohunice

Zámková dlažba Bohunice

Betonové dlažby Bohunice

Betonová dlažba Bohunice

Zdící prvky Bohunice

Dlažby II jakosti Bohunice

Dlažba II jakosti Bohunice

Plošné dlažby Bohunice