„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalov

Nové produkty Bohdalov

Dlažby a obrubníky Bohdalov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalov, Levná dlažba Bohdalov, Dlažba Bohdalov, Zámkové dlažby Bohdalov, Zámkové dlažba Bohdalov, Betonové dlažby Bohdalov, Betonová dlažba Bohdalov, Zdící prvky Bohdalov, Dlažby II jakosti Bohdalov, Dlažba II jakosti Bohdalov, Plošné dlažby Bohdalov, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Chrudim Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy České Budějovice Šumperk Praha-Štěrboholy Praha 11 Hlavní město Praha Plzeň-město Jindřichův Hradec Brno-město Třebíč Praha-západ Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Nový Jičín Český Krumlov Praha 22 Louny Vyškov Ostrava-město Praha-Nebušice Praha 13 Praha 8 Praha-Petrovice Praha-Dubeč Bruntál Praha 2 Liberec Mělník Praha-Kolovraty Domažlice Pardubice Praha-Slivenec Náchod Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Praha-východ Praha-Újezd Praha-Ďáblice Praha 14 Prostějov Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Litoměřice Hodonín Benešov Praha-Lipence Praha-Kunratice Písek Jihlava Praha-Vinoř Praha 21 Rakovník Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Praha-Zličín Praha 6 Praha-Koloděje Strakonice Jablonec nad Nisou Kladno Mladá Boleslav Chomutov Praha-Řeporyje Praha 12 Vsetín Praha 3 Klatovy Praha 5 Praha-Troja Praha 17 Příbram Kutná Hora Praha-Suchdol Praha-Satalice Znojmo Praha 1 Olomouc Tábor Praha-Benice Zlín Praha 20 Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Praha-Lochkov Tachov Praha 9 Břeclav Semily Přerov Brno-venkov Opava Praha-Královice Praha-Křeslice Most Praha-Libuš Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalov

Levná dlažba Bohdalov

Dlažba Bohdalov

Zámkové dlažby Bohdalov

Zámkové betonové dlažby Bohdalov

Zámková dlažba Bohdalov

Betonové dlažby Bohdalov

Betonová dlažba Bohdalov

Zdící prvky Bohdalov

Dlažby II jakosti Bohdalov

Dlažba II jakosti Bohdalov

Plošné dlažby Bohdalov