„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalov

Nové produkty Bohdalov

Dlažby a obrubníky Bohdalov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalov, Levná dlažba Bohdalov, Dlažba Bohdalov, Zámkové dlažby Bohdalov, Zámkové dlažba Bohdalov, Betonové dlažby Bohdalov, Betonová dlažba Bohdalov, Zdící prvky Bohdalov, Dlažby II jakosti Bohdalov, Dlažba II jakosti Bohdalov, Plošné dlažby Bohdalov, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Příbram Praha-Petrovice Blansko Brno-město Rokycany Klatovy Praha 11 Ostrava-město Praha-Běchovice Praha-Lysolaje Český Krumlov Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Praha-východ Praha 6 Kutná Hora Hradec Králové Strakonice Prostějov Praha-Dolní Počernice Most Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Labem Kolín Rakovník Jihlava Frýdek-Místek Kladno Praha 17 Praha-Satalice Praha 22 Znojmo Praha-Březiněves Praha-Slivenec Vyškov Praha-Zličín Praha-Troja Děčín Louny Praha-Řeporyje Prachatice Písek Praha-Šeberov Praha-Královice Kroměříž Brno-venkov Teplice Opava Praha-Dubeč Praha-Velká Chuchle Hlavní město Praha Praha 16 Jičín Šumperk Praha-Přední Kopanina Praha 13 Plzeň-město Přerov Zlín Česká Lípa České Budějovice Nový Jičín Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Praha-Nedvězí Praha 3 Praha-Nebušice Karviná Litoměřice Liberec Náchod Praha-Vinoř Praha 21 Praha-Kunratice Praha 1 Praha-Lochkov Praha-Klánovice Bruntál Praha-Zbraslav Praha 14 Domažlice Praha-Suchdol Plzeň-jih Praha 8 Praha 15 Trutnov Třebíč Nymburk Praha-Kolovraty Praha-Koloděje Jeseník Praha-západ Olomouc Tachov Praha-Čakovice Praha-Křeslice Praha-Libuš Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalov

Levná dlažba Bohdalov

Dlažba Bohdalov

Zámkové dlažby Bohdalov

Zámkové betonové dlažby Bohdalov

Zámková dlažba Bohdalov

Betonové dlažby Bohdalov

Betonová dlažba Bohdalov

Zdící prvky Bohdalov

Dlažby II jakosti Bohdalov

Dlažba II jakosti Bohdalov

Plošné dlažby Bohdalov