„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalov

Nové produkty Bohdalov

Dlažby a obrubníky Bohdalov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalov, Levná dlažba Bohdalov, Dlažba Bohdalov, Zámkové dlažby Bohdalov, Zámkové dlažba Bohdalov, Betonové dlažby Bohdalov, Betonová dlažba Bohdalov, Zdící prvky Bohdalov, Dlažby II jakosti Bohdalov, Dlažba II jakosti Bohdalov, Plošné dlažby Bohdalov, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Praha-Lochkov Praha-Troja Hodonín Praha 2 Praha-Ďáblice Brno-město Praha-Slivenec Plzeň-sever Praha-Štěrboholy Kroměříž Praha-Šeberov Praha 15 Louny Praha-Klánovice Strakonice Praha 12 Tábor Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Písek Žďár nad Sázavou Cheb Mělník Praha-Březiněves Znojmo Praha-Vinoř Praha 19 Plzeň-město Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Olomouc Šumperk Prachatice Svitavy Praha-Běchovice Ústí nad Labem Praha 11 Vyškov Trutnov Praha-Řeporyje Pelhřimov Praha 22 Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha-Královice Semily Přerov Kutná Hora Sokolov Praha-Lysolaje Chrudim Praha 5 Praha 4 Třebíč Kolín Rokycany Domažlice Praha-Suchdol Praha-Kunratice Praha-Koloděje Beroun Jihlava Praha-Zbraslav Benešov Jičín Praha-Čakovice Náchod Praha-Nedvězí Opava Brno-venkov Děčín Rychnov nad Kněžnou Praha 20 Plzeň-jih Kladno Uherské Hradiště Praha-Lipence Teplice Jindřichův Hradec Praha-západ Liberec Frýdek-Místek Hlavní město Praha Příbram Praha-Libuš Praha 21 Tachov Praha-Satalice Chomutov Praha 16 Zlín Česká Lípa Litoměřice Praha-Dolní Chabry Praha 8 Nymburk Nový Jičín Most Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalov

Levná dlažba Bohdalov

Dlažba Bohdalov

Zámkové dlažby Bohdalov

Zámkové betonové dlažby Bohdalov

Zámková dlažba Bohdalov

Betonové dlažby Bohdalov

Betonová dlažba Bohdalov

Zdící prvky Bohdalov

Dlažby II jakosti Bohdalov

Dlažba II jakosti Bohdalov

Plošné dlažby Bohdalov