„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalov

Nové produkty Bohdalov

Dlažby a obrubníky Bohdalov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalov, Levná dlažba Bohdalov, Dlažba Bohdalov, Zámkové dlažby Bohdalov, Zámkové dlažba Bohdalov, Betonové dlažby Bohdalov, Betonová dlažba Bohdalov, Zdící prvky Bohdalov, Dlažby II jakosti Bohdalov, Dlažba II jakosti Bohdalov, Plošné dlažby Bohdalov, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Chrudim Praha-Suchdol Rokycany Praha 17 Praha-Přední Kopanina Praha 7 Jeseník Praha 2 Jindřichův Hradec Mladá Boleslav Vyškov Prostějov Kladno Praha 12 Praha 18 Hlavní město Praha Třebíč Svitavy Praha 9 Strakonice Praha 21 Praha 22 Praha-Kolovraty Příbram Praha-Koloděje Kroměříž Most Vsetín Praha-Březiněves Praha-Benice Ústí nad Labem Klatovy České Budějovice Praha-Královice Praha 6 Praha-Dubeč Praha-Zbraslav Sokolov Děčín Praha 4 Praha-Ďáblice Praha-Libuš Nymburk Plzeň-sever Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Praha 13 Praha 16 Praha-Újezd Hradec Králové Louny Cheb Praha 3 Jičín Plzeň-město Praha-Kunratice Jihlava Praha-Zličín Praha-Lochkov Tábor Rakovník Praha 14 Praha-Čakovice Praha 11 Hodonín Beroun Praha-Nebušice Ostrava-město Praha 5 Pardubice Praha-východ Praha-Lipence Praha 8 Praha-Velká Chuchle Praha 1 Praha 19 Bruntál Praha-Lysolaje Pelhřimov Kutná Hora Mělník Liberec Olomouc Praha-Petrovice Domažlice Praha-Nedvězí Brno-venkov Plzeň-jih Frýdek-Místek Břeclav Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Karviná Zlín Přerov Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalov

Levná dlažba Bohdalov

Dlažba Bohdalov

Zámkové dlažby Bohdalov

Zámkové betonové dlažby Bohdalov

Zámková dlažba Bohdalov

Betonové dlažby Bohdalov

Betonová dlažba Bohdalov

Zdící prvky Bohdalov

Dlažby II jakosti Bohdalov

Dlažba II jakosti Bohdalov

Plošné dlažby Bohdalov