„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalov

Nové produkty Bohdalov

Dlažby a obrubníky Bohdalov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalov, Levná dlažba Bohdalov, Dlažba Bohdalov, Zámkové dlažby Bohdalov, Zámkové dlažba Bohdalov, Betonové dlažby Bohdalov, Betonová dlažba Bohdalov, Zdící prvky Bohdalov, Dlažby II jakosti Bohdalov, Dlažba II jakosti Bohdalov, Plošné dlažby Bohdalov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Znojmo Praha 9 Praha 16 Žďár nad Sázavou Litoměřice Sokolov Praha-Dubeč Louny Jablonec nad Nisou Beroun Plzeň-město Karlovy Vary Praha-Benice Chomutov Praha 10 Nymburk Praha-Nedvězí Trutnov České Budějovice Praha 20 Chrudim Praha 8 Ostrava-město Písek Zlín Kroměříž Praha 22 Praha-Kolovraty Hodonín Jihlava Brno-venkov Uherské Hradiště Praha 7 Praha-Dolní Chabry Vsetín Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Praha-Slivenec Most Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy Praha-východ Bruntál Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha 11 Plzeň-jih Hlavní město Praha Přerov Praha 13 Děčín Praha 5 Tachov Praha-Suchdol Praha-Petrovice Cheb Strakonice Praha-Velká Chuchle Rakovník Praha-Lysolaje Praha 12 Praha-Újezd Havlíčkův Brod Jeseník Domažlice Česká Lípa Praha-Libuš Klatovy Rokycany Praha 18 Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Šumperk Praha-Klánovice Praha 14 Praha-západ Příbram Kolín Praha-Běchovice Praha-Březiněves Rychnov nad Kněžnou Náchod Praha-Zbraslav Třebíč Mělník Praha-Královice Hradec Králové Praha-Troja Praha-Lipence Frýdek-Místek Praha 6 Praha 21 Praha-Nebušice Opava Brno-město Pardubice Prostějov Praha 1 Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalov

Levná dlažba Bohdalov

Dlažba Bohdalov

Zámkové dlažby Bohdalov

Zámkové betonové dlažby Bohdalov

Zámková dlažba Bohdalov

Betonové dlažby Bohdalov

Betonová dlažba Bohdalov

Zdící prvky Bohdalov

Dlažby II jakosti Bohdalov

Dlažba II jakosti Bohdalov

Plošné dlažby Bohdalov