„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalov

Nové produkty Bohdalov

Dlažby a obrubníky Bohdalov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalov, Levná dlažba Bohdalov, Dlažba Bohdalov, Zámkové dlažby Bohdalov, Zámkové dlažba Bohdalov, Betonové dlažby Bohdalov, Betonová dlažba Bohdalov, Zdící prvky Bohdalov, Dlažby II jakosti Bohdalov, Dlažba II jakosti Bohdalov, Plošné dlažby Bohdalov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Praha 19 Chrudim Jihlava Praha-Petrovice Praha 18 Pardubice Zlín Brno-město Jablonec nad Nisou České Budějovice Chomutov Třebíč Pelhřimov Plzeň-jih Plzeň-sever Praha 22 Kutná Hora Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Písek Jeseník Praha 9 Nymburk Praha-Suchdol Praha-západ Šumperk Praha 1 Praha-Nedvězí Praha 16 Český Krumlov Praha-Březiněves Praha-Libuš Praha-Královice Praha 14 Praha-Štěrboholy Znojmo Jičín Praha 10 Ústí nad Orlicí Prostějov Praha-Troja Teplice Liberec Praha-Nebušice Praha-Šeberov Česká Lípa Most Praha-Zličín Přerov Praha-Dubeč Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Praha 5 Praha-Řeporyje Praha-Dolní Počernice Praha 4 Benešov Semily Hlavní město Praha Praha-Benice Litoměřice Vyškov Jindřichův Hradec Cheb Hodonín Praha 20 Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Strakonice Opava Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Praha 3 Bruntál Praha-Slivenec Tachov Trutnov Mladá Boleslav Kladno Prachatice Náchod Hradec Králové Vsetín Kolín Domažlice Praha 21 Rakovník Praha-Lochkov Praha-východ Tábor Praha 12 Praha-Velká Chuchle Praha 17 Mělník Olomouc Příbram Praha-Koloděje Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalov

Levná dlažba Bohdalov

Dlažba Bohdalov

Zámkové dlažby Bohdalov

Zámkové betonové dlažby Bohdalov

Zámková dlažba Bohdalov

Betonové dlažby Bohdalov

Betonová dlažba Bohdalov

Zdící prvky Bohdalov

Dlažby II jakosti Bohdalov

Dlažba II jakosti Bohdalov

Plošné dlažby Bohdalov