„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalov

Nové produkty Bohdalov

Dlažby a obrubníky Bohdalov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalov, Levná dlažba Bohdalov, Dlažba Bohdalov, Zámkové dlažby Bohdalov, Zámkové dlažba Bohdalov, Betonové dlažby Bohdalov, Betonová dlažba Bohdalov, Zdící prvky Bohdalov, Dlažby II jakosti Bohdalov, Dlažba II jakosti Bohdalov, Plošné dlažby Bohdalov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Praha-Lipence České Budějovice Beroun Praha-západ Rakovník Praha-Satalice Praha-Klánovice Tachov Praha 12 Jindřichův Hradec Jeseník Žďár nad Sázavou Prachatice Česká Lípa Havlíčkův Brod Praha 13 Klatovy Praha-Vinoř Praha 1 Mělník Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Praha-Běchovice Písek Praha-Velká Chuchle Chrudim Český Krumlov Svitavy Ústí nad Orlicí Vyškov Praha-Dolní Chabry Praha 5 Praha 4 Vsetín Praha-Lysolaje Praha 8 Rokycany Praha 2 Blansko Nymburk Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Benešov Frýdek-Místek Kolín Znojmo Pardubice Praha 16 Praha 22 Praha-Čakovice Šumperk Plzeň-město Ostrava-město Nový Jičín Praha 11 Praha-Dubeč Praha 14 Náchod Kroměříž Chomutov Hradec Králové Praha 6 Praha-Zličín Uherské Hradiště Praha-Lochkov Most Příbram Praha-Řeporyje Semily Brno-město Hlavní město Praha Hodonín Praha-Benice Plzeň-jih Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Teplice Olomouc Třebíč Praha 19 Cheb Kladno Praha 17 Zlín Kutná Hora Opava Litoměřice Plzeň-sever Ústí nad Labem Brno-venkov Praha-Suchdol Praha 3 Liberec Jihlava Praha 21 Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalov

Levná dlažba Bohdalov

Dlažba Bohdalov

Zámkové dlažby Bohdalov

Zámkové betonové dlažby Bohdalov

Zámková dlažba Bohdalov

Betonové dlažby Bohdalov

Betonová dlažba Bohdalov

Zdící prvky Bohdalov

Dlažby II jakosti Bohdalov

Dlažba II jakosti Bohdalov

Plošné dlažby Bohdalov