„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalov

Nové produkty Bohdalov

Dlažby a obrubníky Bohdalov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalov, Levná dlažba Bohdalov, Dlažba Bohdalov, Zámkové dlažby Bohdalov, Zámkové dlažba Bohdalov, Betonové dlažby Bohdalov, Betonová dlažba Bohdalov, Zdící prvky Bohdalov, Dlažby II jakosti Bohdalov, Dlažba II jakosti Bohdalov, Plošné dlažby Bohdalov, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Praha 6 Plzeň-sever Sokolov Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Třebíč Praha-Zbraslav Jeseník Bruntál Jičín Praha 22 Jablonec nad Nisou Benešov Prostějov Praha 20 Trutnov Brno-město Plzeň-jih Praha 12 Praha-Dubeč Šumperk Praha-Újezd Česká Lípa Praha-Nebušice Praha 1 Kolín Praha 10 Strakonice Litoměřice Pardubice Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Praha-Čakovice Vsetín Náchod Cheb Praha-Lochkov Děčín Prachatice Klatovy Svitavy Praha 11 Praha-Běchovice Karlovy Vary Český Krumlov Louny Praha-Klánovice Kutná Hora Plzeň-město Liberec Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Kladno Hodonín Praha-Nedvězí Praha-Libuš Rakovník Praha 4 Brno-venkov Praha-Zličín Praha 19 Karviná Praha 18 Hlavní město Praha Břeclav Praha-Lipence Frýdek-Místek Ostrava-město Praha 8 Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Praha 7 Uherské Hradiště Praha 16 Praha-západ Písek Praha-Petrovice Chomutov Chrudim Opava Praha 17 Tachov Nymburk Domažlice Ústí nad Labem Znojmo Praha 13 Praha 15 Teplice Praha-Březiněves Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Blansko Jihlava Praha 3 Praha-Benice Praha-východ České Budějovice Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalov

Levná dlažba Bohdalov

Dlažba Bohdalov

Zámkové dlažby Bohdalov

Zámkové betonové dlažby Bohdalov

Zámková dlažba Bohdalov

Betonové dlažby Bohdalov

Betonová dlažba Bohdalov

Zdící prvky Bohdalov

Dlažby II jakosti Bohdalov

Dlažba II jakosti Bohdalov

Plošné dlažby Bohdalov