„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalov

Nové produkty Bohdalov

Dlažby a obrubníky Bohdalov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalov, Levná dlažba Bohdalov, Dlažba Bohdalov, Zámkové dlažby Bohdalov, Zámkové dlažba Bohdalov, Betonové dlažby Bohdalov, Betonová dlažba Bohdalov, Zdící prvky Bohdalov, Dlažby II jakosti Bohdalov, Dlažba II jakosti Bohdalov, Plošné dlažby Bohdalov, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Praha-východ Frýdek-Místek Praha 9 Praha 7 Jeseník Semily Český Krumlov Havlíčkův Brod Karviná Uherské Hradiště Blansko Litoměřice Praha-Újezd Jihlava Vsetín Most Jindřichův Hradec Hodonín Kutná Hora Praha 19 Chrudim Praha 1 Praha 21 Třebíč Praha-Koloděje Praha 17 Česká Lípa Praha-Dubeč Praha 12 Praha-Vinoř Brno-město Nymburk Strakonice Praha-Přední Kopanina Praha-Běchovice Praha 11 Mělník Praha-Dolní Chabry Trutnov Praha 4 Olomouc Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Suchdol Praha-Šeberov Praha-Satalice Praha 18 Praha-Nedvězí Rokycany Kladno Jičín Prostějov Praha-Královice Tábor Benešov Nový Jičín Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Praha-Lysolaje Praha-Benice Pardubice Praha 13 Praha-Slivenec Praha 22 Praha-Velká Chuchle Písek Přerov Příbram Praha 15 Břeclav Mladá Boleslav Karlovy Vary Praha 14 Jablonec nad Nisou Praha 8 Chomutov Hradec Králové Praha-Křeslice Praha 2 Kolín Šumperk Praha-Troja Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Sokolov Svitavy Kroměříž Ostrava-město Bruntál Domažlice Liberec Praha-Ďáblice Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Praha 10 Praha 5 Opava Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalov

Levná dlažba Bohdalov

Dlažba Bohdalov

Zámkové dlažby Bohdalov

Zámkové betonové dlažby Bohdalov

Zámková dlažba Bohdalov

Betonové dlažby Bohdalov

Betonová dlažba Bohdalov

Zdící prvky Bohdalov

Dlažby II jakosti Bohdalov

Dlažba II jakosti Bohdalov

Plošné dlažby Bohdalov