„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalov

Nové produkty Bohdalov

Dlažby a obrubníky Bohdalov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalov, Levná dlažba Bohdalov, Dlažba Bohdalov, Zámkové dlažby Bohdalov, Zámkové dlažba Bohdalov, Betonové dlažby Bohdalov, Betonová dlažba Bohdalov, Zdící prvky Bohdalov, Dlažby II jakosti Bohdalov, Dlažba II jakosti Bohdalov, Plošné dlažby Bohdalov, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Praha 14 Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Praha-Zbraslav Praha 21 Praha 11 Praha 20 Praha 22 Praha-Kolovraty Praha 13 Český Krumlov Plzeň-jih Praha-Libuš Praha-Nebušice Praha 16 Praha-Březiněves Jičín Chrudim Česká Lípa Sokolov Praha-Suchdol Praha-Křeslice Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Děčín České Budějovice Praha-Petrovice Praha 3 Jindřichův Hradec Šumperk Nymburk Litoměřice Klatovy Hradec Králové Semily Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Domažlice Náchod Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Praha 7 Praha-Šeberov Plzeň-sever Strakonice Praha-Újezd Rokycany Brno-venkov Jablonec nad Nisou Rakovník Praha 12 Chomutov Hlavní město Praha Prostějov Praha-Zličín Praha-Královice Praha-Dubeč Praha-Lipence Praha-Nedvězí Ústí nad Labem Plzeň-město Louny Kroměříž Benešov Třebíč Beroun Praha-Vinoř Pardubice Praha-Satalice Praha 18 Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Přerov Praha-Běchovice Praha 10 Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Kolín Praha-východ Olomouc Praha 4 Znojmo Praha-Dolní Chabry Praha-západ Brno-město Vyškov Praha 6 Praha-Čakovice Mělník Praha 5 Praha 2 Kladno Nový Jičín Praha-Slivenec Břeclav Ústí nad Orlicí Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalov

Levná dlažba Bohdalov

Dlažba Bohdalov

Zámkové dlažby Bohdalov

Zámkové betonové dlažby Bohdalov

Zámková dlažba Bohdalov

Betonové dlažby Bohdalov

Betonová dlažba Bohdalov

Zdící prvky Bohdalov

Dlažby II jakosti Bohdalov

Dlažba II jakosti Bohdalov

Plošné dlažby Bohdalov