„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuslavice

Nové produkty Bohuslavice

Dlažby a obrubníky Bohuslavice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuslavice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuslavice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuslavice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuslavice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuslavice, Levná dlažba Bohuslavice, Dlažba Bohuslavice, Zámkové dlažby Bohuslavice, Zámkové dlažba Bohuslavice, Betonové dlažby Bohuslavice, Betonová dlažba Bohuslavice, Zdící prvky Bohuslavice, Dlažby II jakosti Bohuslavice, Dlažba II jakosti Bohuslavice, Plošné dlažby Bohuslavice, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Liberec Prachatice Třebíč Náchod Strakonice Praha 19 Znojmo Děčín Rakovník Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Bruntál Blansko Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Zlín Tábor Most Praha 8 Praha 10 Praha 18 Sokolov Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Mladá Boleslav Beroun Pardubice Příbram Praha-Troja Praha 13 Chomutov Ostrava-město Písek Vsetín Cheb Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Praha 17 Rokycany Karviná Tachov Chrudim Plzeň-sever Žďár nad Sázavou Praha-východ Šumperk Praha-Ďáblice Praha 16 Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Praha 7 Brno-venkov Hradec Králové Praha 14 Praha 9 Praha-Újezd Praha-Kunratice Karlovy Vary Louny Teplice Praha 5 České Budějovice Praha 22 Praha-Kolovraty Nový Jičín Praha-Březiněves Praha 12 Praha 15 Plzeň-město Praha-Zličín Praha-Šeberov Brno-město Nymburk Benešov Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Havlíčkův Brod Svitavy Praha-Koloděje Ústí nad Labem Litoměřice Prostějov Praha 20 Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Praha 1 Domažlice Český Krumlov Praha-Královice Olomouc Praha-západ Přerov Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Praha-Petrovice Kolín Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuslavice

Levná dlažba Bohuslavice

Dlažba Bohuslavice

Zámkové dlažby Bohuslavice

Zámkové betonové dlažby Bohuslavice

Zámková dlažba Bohuslavice

Betonové dlažby Bohuslavice

Betonová dlažba Bohuslavice

Zdící prvky Bohuslavice

Dlažby II jakosti Bohuslavice

Dlažba II jakosti Bohuslavice

Plošné dlažby Bohuslavice