„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuslavice

Nové produkty Bohuslavice

Dlažby a obrubníky Bohuslavice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuslavice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuslavice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuslavice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuslavice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuslavice, Levná dlažba Bohuslavice, Dlažba Bohuslavice, Zámkové dlažby Bohuslavice, Zámkové dlažba Bohuslavice, Betonové dlažby Bohuslavice, Betonová dlažba Bohuslavice, Zdící prvky Bohuslavice, Dlažby II jakosti Bohuslavice, Dlažba II jakosti Bohuslavice, Plošné dlažby Bohuslavice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Benice Ústí nad Orlicí Jeseník Praha-Řeporyje Hradec Králové Mělník Tábor Praha 5 Praha-Nedvězí Bruntál Praha 21 Česká Lípa Praha-Libuš Brno-venkov Kladno Praha 17 Kutná Hora Praha 1 Louny Praha 3 Kolín Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Mladá Boleslav Praha 6 Praha-Nebušice Třebíč Jihlava Praha 13 Praha-Slivenec Praha-Křeslice Příbram Ostrava-město Praha-Šeberov Děčín Blansko Olomouc Praha 4 Praha-Lysolaje Nymburk Praha-Lipence Ústí nad Labem Praha-Kunratice Karviná Chrudim Rokycany Svitavy Praha 16 Praha-Újezd Frýdek-Místek Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Přerov Vyškov Praha 19 Teplice Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Praha-východ Praha 11 Praha-Štěrboholy Chomutov Semily Kroměříž Praha-Petrovice Náchod Praha-Ďáblice Praha 18 Brno-město Praha 15 Praha 10 Praha-Suchdol Praha-Dubeč Karlovy Vary Pelhřimov Zlín Plzeň-sever Praha-Královice Praha-Velká Chuchle Sokolov Praha-Dolní Měcholupy Tachov Praha 2 Praha-Zličín Litoměřice Praha-Koloděje Liberec Plzeň-město Písek Pardubice Rakovník Klatovy Cheb Prachatice Praha-Běchovice Praha 12 Praha-Přední Kopanina Trutnov Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuslavice

Levná dlažba Bohuslavice

Dlažba Bohuslavice

Zámkové dlažby Bohuslavice

Zámkové betonové dlažby Bohuslavice

Zámková dlažba Bohuslavice

Betonové dlažby Bohuslavice

Betonová dlažba Bohuslavice

Zdící prvky Bohuslavice

Dlažby II jakosti Bohuslavice

Dlažba II jakosti Bohuslavice

Plošné dlažby Bohuslavice