„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuslavice

Nové produkty Bohuslavice

Dlažby a obrubníky Bohuslavice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuslavice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuslavice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuslavice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuslavice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuslavice, Levná dlažba Bohuslavice, Dlažba Bohuslavice, Zámkové dlažby Bohuslavice, Zámkové dlažba Bohuslavice, Betonové dlažby Bohuslavice, Betonová dlažba Bohuslavice, Zdící prvky Bohuslavice, Dlažby II jakosti Bohuslavice, Dlažba II jakosti Bohuslavice, Plošné dlažby Bohuslavice, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Praha-Zličín Jičín České Budějovice Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Děčín Tábor Praha-Kolovraty Benešov Praha-Lipence Strakonice Rakovník Nový Jičín Praha 5 Chomutov Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Praha 7 Praha 19 Praha-Březiněves Šumperk Tachov Svitavy Česká Lípa Praha 4 Mladá Boleslav Praha-Nebušice Praha 9 Karviná Trutnov Příbram Praha-východ Praha-Dubeč Praha 21 Praha-Běchovice Praha-Vinoř Praha 15 Praha 22 Písek Přerov Plzeň-město Praha 20 Praha 1 Klatovy Třebíč Praha-Zbraslav Litoměřice Praha-Přední Kopanina Teplice Prachatice Praha-Královice Chrudim Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Praha 11 Blansko Semily Prostějov Rokycany Praha 10 Beroun Praha-Suchdol Nymburk Pardubice Most Mělník Plzeň-jih Karlovy Vary Praha-Benice Hlavní město Praha Hradec Králové Praha-Satalice Brno-venkov Praha-Štěrboholy Praha 3 Liberec Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec Praha 18 Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Bruntál Praha 12 Praha-Slivenec Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem Praha-Petrovice Praha-Troja Kladno Praha 2 Žďár nad Sázavou Břeclav Praha 16 Praha-Řeporyje Praha-západ Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuslavice

Levná dlažba Bohuslavice

Dlažba Bohuslavice

Zámkové dlažby Bohuslavice

Zámkové betonové dlažby Bohuslavice

Zámková dlažba Bohuslavice

Betonové dlažby Bohuslavice

Betonová dlažba Bohuslavice

Zdící prvky Bohuslavice

Dlažby II jakosti Bohuslavice

Dlažba II jakosti Bohuslavice

Plošné dlažby Bohuslavice