„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuslavice

Nové produkty Bohuslavice

Dlažby a obrubníky Bohuslavice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuslavice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuslavice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuslavice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuslavice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuslavice, Levná dlažba Bohuslavice, Dlažba Bohuslavice, Zámkové dlažby Bohuslavice, Zámkové dlažba Bohuslavice, Betonové dlažby Bohuslavice, Betonová dlažba Bohuslavice, Zdící prvky Bohuslavice, Dlažby II jakosti Bohuslavice, Dlažba II jakosti Bohuslavice, Plošné dlažby Bohuslavice, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Bruntál Nymburk Praha-Kolovraty Semily Praha-Suchdol Sokolov Pardubice Teplice Třebíč Cheb Praha 17 Louny Plzeň-sever Praha-Nedvězí Praha 12 Frýdek-Místek Pelhřimov Praha-Slivenec Kutná Hora Ostrava-město Jablonec nad Nisou Praha 9 Mladá Boleslav Nový Jičín Praha-Lipence Kolín Praha-Satalice Praha-Běchovice Uherské Hradiště Praha 16 Praha-Troja Praha 8 Děčín Jičín Praha 4 Praha 3 Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Praha-Čakovice Praha 1 Ústí nad Labem Chrudim Praha-Řeporyje Praha 7 Příbram Jeseník Litoměřice Praha-Dolní Chabry Benešov Klatovy Praha-západ Karlovy Vary Plzeň-jih Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Svitavy Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Brno-město Praha 2 Praha-Královice Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Praha 10 Praha-Štěrboholy Praha-Lysolaje Trutnov České Budějovice Rakovník Prostějov Praha-Nebušice Praha 11 Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Náchod Mělník Písek Karviná Praha 19 Šumperk Chomutov Praha 14 Břeclav Česká Lípa Praha 20 Praha-Lochkov Český Krumlov Ústí nad Orlicí Hodonín Vsetín Liberec Prachatice Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Praha 22 Tábor Praha-Velká Chuchle Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuslavice

Levná dlažba Bohuslavice

Dlažba Bohuslavice

Zámkové dlažby Bohuslavice

Zámkové betonové dlažby Bohuslavice

Zámková dlažba Bohuslavice

Betonové dlažby Bohuslavice

Betonová dlažba Bohuslavice

Zdící prvky Bohuslavice

Dlažby II jakosti Bohuslavice

Dlažba II jakosti Bohuslavice

Plošné dlažby Bohuslavice