„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuslavice

Nové produkty Bohuslavice

Dlažby a obrubníky Bohuslavice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuslavice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuslavice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuslavice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuslavice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuslavice, Levná dlažba Bohuslavice, Dlažba Bohuslavice, Zámkové dlažby Bohuslavice, Zámkové dlažba Bohuslavice, Betonové dlažby Bohuslavice, Betonová dlažba Bohuslavice, Zdící prvky Bohuslavice, Dlažby II jakosti Bohuslavice, Dlažba II jakosti Bohuslavice, Plošné dlažby Bohuslavice, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Praha 7 Praha-Březiněves Praha-Lipence Brno-venkov Opava Chrudim Náchod Praha 17 Svitavy Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Vsetín Šumperk Plzeň-sever Praha-Zličín České Budějovice Třebíč Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Praha 19 Česká Lípa Sokolov Kolín Kroměříž Ústí nad Orlicí Louny Tachov Frýdek-Místek Praha-Běchovice Praha 16 Cheb Benešov Příbram Český Krumlov Hradec Králové Karlovy Vary Praha-Suchdol Praha 21 Praha 3 Jindřichův Hradec Hodonín Klatovy Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Praha-Klánovice Praha-Benice Praha 15 Praha-Koloděje Praha-Újezd Praha-Satalice Praha-Ďáblice Liberec Olomouc Vyškov Praha-Šeberov Jeseník Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou Brno-město Bruntál Praha 20 Praha-Petrovice Praha-Troja Zlín Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice Praha 12 Rakovník Jablonec nad Nisou Přerov Pardubice Břeclav Chomutov Ústí nad Labem Domažlice Trutnov Praha-Nebušice Praha 10 Praha-Křeslice Praha 18 Praha-Slivenec Blansko Praha 11 Prachatice Strakonice Praha-Řeporyje Ostrava-město Plzeň-město Hlavní město Praha Praha 6 Nový Jičín Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Znojmo Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuslavice

Levná dlažba Bohuslavice

Dlažba Bohuslavice

Zámkové dlažby Bohuslavice

Zámkové betonové dlažby Bohuslavice

Zámková dlažba Bohuslavice

Betonové dlažby Bohuslavice

Betonová dlažba Bohuslavice

Zdící prvky Bohuslavice

Dlažby II jakosti Bohuslavice

Dlažba II jakosti Bohuslavice

Plošné dlažby Bohuslavice