„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuslavice

Nové produkty Bohuslavice

Dlažby a obrubníky Bohuslavice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuslavice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuslavice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuslavice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuslavice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuslavice, Levná dlažba Bohuslavice, Dlažba Bohuslavice, Zámkové dlažby Bohuslavice, Zámkové dlažba Bohuslavice, Betonové dlažby Bohuslavice, Betonová dlažba Bohuslavice, Zdící prvky Bohuslavice, Dlažby II jakosti Bohuslavice, Dlažba II jakosti Bohuslavice, Plošné dlažby Bohuslavice, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Nymburk Praha-Ďáblice Přerov Praha-Petrovice Chrudim Beroun Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Praha 11 Šumperk Praha 9 Tábor Praha-Satalice Jičín Kolín Náchod Jeseník Praha-Čakovice Sokolov Praha-Benice Pelhřimov Praha-Kolovraty Liberec Hlavní město Praha Ostrava-město Praha 10 Praha-Zbraslav Praha-Velká Chuchle Hodonín Praha-Koloděje Kutná Hora Svitavy Příbram Praha 19 Praha 2 Prachatice Praha-východ Opava Benešov Praha 1 Bruntál Třebíč Praha-Šeberov Praha-Klánovice Praha-Suchdol Znojmo Česká Lípa Praha 3 Tachov Cheb Mělník Rakovník Rokycany Praha 22 Chomutov Uherské Hradiště Kladno Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Nový Jičín Ústí nad Labem Praha-Lochkov Karviná Praha-Nebušice Prostějov Děčín Praha-Nedvězí Plzeň-jih Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Praha-Březiněves Praha-Kunratice Praha 20 Praha 16 Zlín Praha-Lysolaje Ústí nad Orlicí Louny Olomouc Praha-Troja Praha 4 Jindřichův Hradec Plzeň-město Písek Praha 13 Praha 18 Praha 17 Praha-Zličín Pardubice Praha-Běchovice Praha 6 Karlovy Vary Plzeň-sever Praha-Slivenec Strakonice Praha-Dubeč Mladá Boleslav Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuslavice

Levná dlažba Bohuslavice

Dlažba Bohuslavice

Zámkové dlažby Bohuslavice

Zámkové betonové dlažby Bohuslavice

Zámková dlažba Bohuslavice

Betonové dlažby Bohuslavice

Betonová dlažba Bohuslavice

Zdící prvky Bohuslavice

Dlažby II jakosti Bohuslavice

Dlažba II jakosti Bohuslavice

Plošné dlažby Bohuslavice