„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuslavice

Nové produkty Bohuslavice

Dlažby a obrubníky Bohuslavice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuslavice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuslavice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuslavice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuslavice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuslavice, Levná dlažba Bohuslavice, Dlažba Bohuslavice, Zámkové dlažby Bohuslavice, Zámkové dlažba Bohuslavice, Betonové dlažby Bohuslavice, Betonová dlažba Bohuslavice, Zdící prvky Bohuslavice, Dlažby II jakosti Bohuslavice, Dlažba II jakosti Bohuslavice, Plošné dlažby Bohuslavice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol Žďár nad Sázavou Louny Praha 1 Praha-Újezd Praha-Koloděje Praha-západ Praha 11 Plzeň-sever Praha 7 Karviná Nový Jičín Kutná Hora Litoměřice Ostrava-město Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Kroměříž Praha-Velká Chuchle Semily Praha 17 České Budějovice Jeseník Praha 16 Jihlava Náchod Hlavní město Praha Písek Praha-Zličín Praha 18 Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Praha 15 Vyškov Plzeň-město Sokolov Kladno Praha-Satalice Praha-východ Hradec Králové Tábor Praha-Nebušice Chrudim Brno-město Beroun Praha-Kolovraty Tachov Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Český Krumlov Rakovník Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Brno-venkov Rokycany Prachatice Most Česká Lípa Praha 10 Praha-Královice Karlovy Vary Svitavy Hodonín Praha-Lysolaje Klatovy Přerov Praha 6 Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Praha-Řeporyje Benešov Blansko Jablonec nad Nisou Praha 9 Praha-Vinoř Kolín Zlín Cheb Domažlice Mladá Boleslav Praha-Dubeč Bruntál Šumperk Trutnov Praha 20 Mělník Nymburk Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Pardubice Jičín Ústí nad Labem Praha-Benice Praha 14 Praha 19 Praha-Troja Teplice Praha-Petrovice Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuslavice

Levná dlažba Bohuslavice

Dlažba Bohuslavice

Zámkové dlažby Bohuslavice

Zámkové betonové dlažby Bohuslavice

Zámková dlažba Bohuslavice

Betonové dlažby Bohuslavice

Betonová dlažba Bohuslavice

Zdící prvky Bohuslavice

Dlažby II jakosti Bohuslavice

Dlažba II jakosti Bohuslavice

Plošné dlažby Bohuslavice