„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuslavice

Nové produkty Bohuslavice

Dlažby a obrubníky Bohuslavice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuslavice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuslavice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuslavice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuslavice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuslavice, Levná dlažba Bohuslavice, Dlažba Bohuslavice, Zámkové dlažby Bohuslavice, Zámkové dlažba Bohuslavice, Betonové dlažby Bohuslavice, Betonová dlažba Bohuslavice, Zdící prvky Bohuslavice, Dlažby II jakosti Bohuslavice, Dlažba II jakosti Bohuslavice, Plošné dlažby Bohuslavice, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Praha-Vinoř Brno-venkov Praha-Řeporyje Česká Lípa Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Rakovník Vyškov Semily Praha-Libuš Praha-Koloděje Praha-Satalice Praha 22 Karlovy Vary Hlavní město Praha Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Chrudim Praha-Štěrboholy Kutná Hora Praha 20 Sokolov Prostějov Žďár nad Sázavou Uherské Hradiště Praha-Křeslice Praha-Zličín Břeclav Louny Praha 10 Praha-Troja Praha-Petrovice Trutnov Praha 16 Tábor Tachov Praha 1 Bruntál Praha 8 Jihlava Domažlice Pardubice Plzeň-jih Praha-Slivenec Praha-Lipence Písek Praha 14 Praha-Kunratice Karviná Třebíč Jeseník Praha-Přední Kopanina Praha 9 Jičín Most Šumperk Praha 4 Litoměřice Praha 12 Praha 19 Znojmo Mělník Praha 11 Olomouc Vsetín Kroměříž Praha-Dolní Chabry Beroun Prachatice Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Praha-Benice Hodonín Kolín Praha 17 Praha-Šeberov Praha-Lochkov Hradec Králové Praha-Dubeč Pelhřimov Ostrava-město Praha-východ Praha-Ďáblice Strakonice Praha-Královice Náchod Nymburk Cheb České Budějovice Přerov Teplice Praha-Lysolaje Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Praha-Nedvězí Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuslavice

Levná dlažba Bohuslavice

Dlažba Bohuslavice

Zámkové dlažby Bohuslavice

Zámkové betonové dlažby Bohuslavice

Zámková dlažba Bohuslavice

Betonové dlažby Bohuslavice

Betonová dlažba Bohuslavice

Zdící prvky Bohuslavice

Dlažby II jakosti Bohuslavice

Dlažba II jakosti Bohuslavice

Plošné dlažby Bohuslavice