„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohumilice

Nové produkty Bohumilice

Dlažby a obrubníky Bohumilice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohumilice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohumilice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohumilice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohumilice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohumilice, Levná dlažba Bohumilice, Dlažba Bohumilice, Zámkové dlažby Bohumilice, Zámkové dlažba Bohumilice, Betonové dlažby Bohumilice, Betonová dlažba Bohumilice, Zdící prvky Bohumilice, Dlažby II jakosti Bohumilice, Dlažba II jakosti Bohumilice, Plošné dlažby Bohumilice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Uherské Hradiště Beroun Havlíčkův Brod Semily Znojmo Praha 21 Cheb Praha-Slivenec Pelhřimov Břeclav Praha 4 Vyškov Praha-Vinoř Praha-Křeslice Domažlice Karlovy Vary Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav Praha 18 Rokycany Třebíč Šumperk Mělník Svitavy Děčín Praha-Koloděje Sokolov Nymburk Kroměříž Praha-Nebušice Praha-Benice Praha 5 Prostějov Praha 14 Česká Lípa Praha-východ Náchod Přerov Olomouc Praha-Troja Jihlava České Budějovice Praha-Nedvězí Liberec Praha-Dubeč Ústí nad Labem Praha-Újezd Frýdek-Místek Louny Praha-západ Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Český Krumlov Nový Jičín Hodonín Praha-Zličín Praha 16 Praha 10 Praha 7 Praha 19 Praha 13 Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Praha 9 Chomutov Karviná Brno-město Praha-Řeporyje Praha-Satalice Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Praha 8 Praha 20 Kutná Hora Praha 2 Bruntál Brno-venkov Plzeň-město Příbram Kladno Praha 22 Hradec Králové Jičín Klatovy Praha-Přední Kopanina Písek Praha 12 Prachatice Jindřichův Hradec Jeseník Kolín Praha-Běchovice Praha-Suchdol Zlín Most Praha 3 Hlavní město Praha Chrudim Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohumilice

Levná dlažba Bohumilice

Dlažba Bohumilice

Zámkové dlažby Bohumilice

Zámkové betonové dlažby Bohumilice

Zámková dlažba Bohumilice

Betonové dlažby Bohumilice

Betonová dlažba Bohumilice

Zdící prvky Bohumilice

Dlažby II jakosti Bohumilice

Dlažba II jakosti Bohumilice

Plošné dlažby Bohumilice