„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohumilice

Nové produkty Bohumilice

Dlažby a obrubníky Bohumilice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohumilice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohumilice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohumilice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohumilice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohumilice, Levná dlažba Bohumilice, Dlažba Bohumilice, Zámkové dlažby Bohumilice, Zámkové dlažba Bohumilice, Betonové dlažby Bohumilice, Betonová dlažba Bohumilice, Zdící prvky Bohumilice, Dlažby II jakosti Bohumilice, Dlažba II jakosti Bohumilice, Plošné dlažby Bohumilice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Beroun Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Praha-Dubeč Plzeň-město Louny Praha-Řeporyje Šumperk Pardubice Praha-Koloděje Tachov Praha 5 Vyškov Praha 8 Hodonín Jičín Hradec Králové Třebíč Praha 9 Prachatice České Budějovice Plzeň-jih Praha 3 Litoměřice Kroměříž Praha 19 Praha-Březiněves Praha 12 Jindřichův Hradec Praha 21 Praha 14 Benešov Semily Uherské Hradiště Znojmo Praha-západ Jeseník Praha 17 Žďár nad Sázavou Mělník Náchod Praha-Nedvězí Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Praha 10 Praha-Zličín Praha-Petrovice Chrudim Bruntál Praha-Běchovice Praha-Šeberov Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Praha 20 Chomutov Praha-Nebušice Praha-Kunratice Nový Jičín Praha 15 Brno-město Trutnov Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Praha-Křeslice Most Olomouc Karviná Jihlava Sokolov Praha 16 Praha-Lochkov Teplice Rokycany Vsetín Prostějov Kolín Jablonec nad Nisou Pelhřimov Kutná Hora Praha 13 Praha 6 Praha-Troja Praha-Lysolaje Praha 2 Zlín Praha-Slivenec Praha 1 Český Krumlov Strakonice Nymburk Ústí nad Orlicí Česká Lípa Praha-Čakovice Praha-Libuš Praha-Satalice Tábor Praha 7 Praha-východ Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohumilice

Levná dlažba Bohumilice

Dlažba Bohumilice

Zámkové dlažby Bohumilice

Zámkové betonové dlažby Bohumilice

Zámková dlažba Bohumilice

Betonové dlažby Bohumilice

Betonová dlažba Bohumilice

Zdící prvky Bohumilice

Dlažby II jakosti Bohumilice

Dlažba II jakosti Bohumilice

Plošné dlažby Bohumilice