„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohumilice

Nové produkty Bohumilice

Dlažby a obrubníky Bohumilice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohumilice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohumilice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohumilice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohumilice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohumilice, Levná dlažba Bohumilice, Dlažba Bohumilice, Zámkové dlažby Bohumilice, Zámkové dlažba Bohumilice, Betonové dlažby Bohumilice, Betonová dlažba Bohumilice, Zdící prvky Bohumilice, Dlažby II jakosti Bohumilice, Dlažba II jakosti Bohumilice, Plošné dlažby Bohumilice, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Praha 9 Vsetín Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy Tachov Praha 17 Olomouc Praha-Dolní Počernice Praha 5 Praha 8 Kladno Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Praha-Královice Praha 1 Hradec Králové Praha-Kunratice Praha 2 Praha-Lipence Praha-Nebušice Praha 11 Praha-Petrovice Praha-Troja Litoměřice Český Krumlov Domažlice Rakovník Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Cheb Trutnov Prostějov Nový Jičín Praha-Koloděje Semily Svitavy Náchod Hodonín Praha 16 Praha-Benice Strakonice Opava Blansko Jihlava Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Ostrava-město Sokolov Praha 10 Praha 21 Jindřichův Hradec Bruntál Benešov Nymburk Praha-Čakovice Praha-Suchdol Třebíč Hlavní město Praha Praha 15 Havlíčkův Brod Most Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Kolín Praha-Dolní Chabry Praha 7 Vyškov Plzeň-sever Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Jeseník Praha 3 Praha 4 Přerov Uherské Hradiště Praha 18 Praha-Kolovraty Praha 19 Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Liberec Brno-město Praha-Újezd Praha-Březiněves Znojmo Praha 13 Klatovy Praha 22 Tábor Plzeň-jih Břeclav České Budějovice Beroun Praha-východ Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohumilice

Levná dlažba Bohumilice

Dlažba Bohumilice

Zámkové dlažby Bohumilice

Zámkové betonové dlažby Bohumilice

Zámková dlažba Bohumilice

Betonové dlažby Bohumilice

Betonová dlažba Bohumilice

Zdící prvky Bohumilice

Dlažby II jakosti Bohumilice

Dlažba II jakosti Bohumilice

Plošné dlažby Bohumilice