„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohumilice

Nové produkty Bohumilice

Dlažby a obrubníky Bohumilice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohumilice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohumilice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohumilice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohumilice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohumilice, Levná dlažba Bohumilice, Dlažba Bohumilice, Zámkové dlažby Bohumilice, Zámkové dlažba Bohumilice, Betonové dlažby Bohumilice, Betonová dlažba Bohumilice, Zdící prvky Bohumilice, Dlažby II jakosti Bohumilice, Dlažba II jakosti Bohumilice, Plošné dlažby Bohumilice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Rychnov nad Kněžnou Teplice Praha-Zličín Praha-Ďáblice Plzeň-sever Praha-Slivenec Praha-Královice Vyškov Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Praha-Nebušice Semily Děčín Praha-východ Liberec Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Karviná Praha 17 Praha 20 Praha-Libuš Olomouc Český Krumlov Praha 18 Litoměřice Praha-Řeporyje Praha-Újezd Strakonice Praha-Velká Chuchle Praha 4 České Budějovice Praha-Přední Kopanina Břeclav Praha-Kolovraty Praha-západ Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Praha 6 Praha 11 Jihlava Praha-Suchdol Praha-Troja Most Jablonec nad Nisou Hodonín Příbram Ostrava-město Havlíčkův Brod Praha-Satalice Klatovy Chrudim Opava Praha-Čakovice Praha-Běchovice Praha-Klánovice Mělník Praha 2 Praha-Benice Bruntál Česká Lípa Brno-venkov Tábor Praha-Štěrboholy Kutná Hora Ústí nad Labem Pelhřimov Jeseník Praha 22 Frýdek-Místek Praha 15 Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Uherské Hradiště Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Hradec Králové Praha 16 Pardubice Praha 3 Plzeň-město Praha 7 Ústí nad Orlicí Praha 12 Praha-Křeslice Sokolov Beroun Praha-Kunratice Plzeň-jih Šumperk Praha 21 Prostějov Rokycany Praha 5 Jindřichův Hradec Praha 14 Praha 19 Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohumilice

Levná dlažba Bohumilice

Dlažba Bohumilice

Zámkové dlažby Bohumilice

Zámkové betonové dlažby Bohumilice

Zámková dlažba Bohumilice

Betonové dlažby Bohumilice

Betonová dlažba Bohumilice

Zdící prvky Bohumilice

Dlažby II jakosti Bohumilice

Dlažba II jakosti Bohumilice

Plošné dlažby Bohumilice