„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohumilice

Nové produkty Bohumilice

Dlažby a obrubníky Bohumilice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohumilice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohumilice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohumilice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohumilice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohumilice, Levná dlažba Bohumilice, Dlažba Bohumilice, Zámkové dlažby Bohumilice, Zámkové dlažba Bohumilice, Betonové dlažby Bohumilice, Betonová dlažba Bohumilice, Zdící prvky Bohumilice, Dlažby II jakosti Bohumilice, Dlažba II jakosti Bohumilice, Plošné dlažby Bohumilice, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Jičín Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Louny Chrudim Praha 19 Praha-Troja Praha-Slivenec Znojmo Mladá Boleslav Jihlava Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Olomouc Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou Praha 15 Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Praha-Koloděje Praha 1 Praha-Dolní Chabry Litoměřice Příbram Nový Jičín Teplice Praha 14 Praha-Velká Chuchle Nymburk Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Blansko Opava Plzeň-sever Semily Praha-Královice Kladno Praha-Ďáblice Brno-venkov Prachatice Česká Lípa Praha-Lysolaje Trutnov Jeseník Praha 10 Praha-Klánovice Praha 11 Vyškov Praha-Kunratice Praha-Petrovice Plzeň-jih Praha-Libuš Frýdek-Místek Praha 18 Praha 3 Mělník Kolín Praha-Suchdol Karviná Praha 7 Kutná Hora Ústí nad Labem Hodonín České Budějovice Praha-západ Praha-Kolovraty Náchod Rokycany Děčín Prostějov Praha-Dubeč Praha 6 Třebíč Cheb Praha-Běchovice Praha 8 Brno-město Klatovy Pardubice Přerov Most Zlín Praha 17 Liberec Šumperk Praha 9 Benešov Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Praha 20 Písek Praha-Vinoř Praha 22 Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Domažlice Sokolov Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohumilice

Levná dlažba Bohumilice

Dlažba Bohumilice

Zámkové dlažby Bohumilice

Zámkové betonové dlažby Bohumilice

Zámková dlažba Bohumilice

Betonové dlažby Bohumilice

Betonová dlažba Bohumilice

Zdící prvky Bohumilice

Dlažby II jakosti Bohumilice

Dlažba II jakosti Bohumilice

Plošné dlažby Bohumilice