„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohumilice

Nové produkty Bohumilice

Dlažby a obrubníky Bohumilice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohumilice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohumilice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohumilice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohumilice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohumilice, Levná dlažba Bohumilice, Dlažba Bohumilice, Zámkové dlažby Bohumilice, Zámkové dlažba Bohumilice, Betonové dlažby Bohumilice, Betonová dlažba Bohumilice, Zdící prvky Bohumilice, Dlažby II jakosti Bohumilice, Dlažba II jakosti Bohumilice, Plošné dlažby Bohumilice, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Praha 19 Jičín Praha-Kolovraty Praha 16 Praha 11 Tábor Praha 3 Praha 8 Praha-Lysolaje Nymburk Olomouc Hradec Králové Ústí nad Orlicí Pardubice Praha 18 Plzeň-sever Praha-Běchovice Praha 20 Kutná Hora Praha 21 Praha-Libuš Vsetín Praha 15 Teplice Praha-Šeberov Kolín Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Plzeň-město Praha 7 Sokolov Žďár nad Sázavou Třebíč Praha-Újezd Karlovy Vary Praha-Slivenec Strakonice Tachov Praha-Velká Chuchle Praha-západ Praha-Satalice Praha 22 Praha-Troja Prachatice Český Krumlov Chomutov Mladá Boleslav Prostějov Praha-Dubeč Česká Lípa Mělník Jindřichův Hradec Brno-venkov Frýdek-Místek Vyškov Praha-Lipence Praha-Suchdol Kroměříž Ústí nad Labem Most Jihlava Praha-Lochkov Děčín Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Bruntál Semily Blansko Kladno Písek Náchod Praha-Zbraslav Břeclav Praha-Březiněves Příbram Praha 10 Zlín Praha-Koloděje Praha 13 Praha 14 Trutnov Pelhřimov Praha 4 Brno-město Praha-Královice Rokycany Chrudim Ostrava-město Praha 6 Šumperk Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Praha-Zličín Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Benešov Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohumilice

Levná dlažba Bohumilice

Dlažba Bohumilice

Zámkové dlažby Bohumilice

Zámkové betonové dlažby Bohumilice

Zámková dlažba Bohumilice

Betonové dlažby Bohumilice

Betonová dlažba Bohumilice

Zdící prvky Bohumilice

Dlažby II jakosti Bohumilice

Dlažba II jakosti Bohumilice

Plošné dlažby Bohumilice