„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohumilice

Nové produkty Bohumilice

Dlažby a obrubníky Bohumilice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohumilice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohumilice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohumilice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohumilice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohumilice, Levná dlažba Bohumilice, Dlažba Bohumilice, Zámkové dlažby Bohumilice, Zámkové dlažba Bohumilice, Betonové dlažby Bohumilice, Betonová dlažba Bohumilice, Zdící prvky Bohumilice, Dlažby II jakosti Bohumilice, Dlažba II jakosti Bohumilice, Plošné dlažby Bohumilice, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Uherské Hradiště Brno-město Česká Lípa Praha 5 Nový Jičín Praha-Nedvězí Praha 16 Praha-Libuš Chomutov Tachov Semily Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Chrudim Praha-Ďáblice Olomouc Karviná Praha-Zličín Liberec Praha-Lipence Praha-Klánovice Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Beroun Praha 9 Hradec Králové Jeseník Svitavy Strakonice Trutnov Praha 14 Praha-západ Bruntál Mladá Boleslav Praha-Troja České Budějovice Plzeň-město Břeclav Praha 10 Sokolov Praha-Zbraslav Ostrava-město Praha 4 Přerov Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Hodonín Praha-východ Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Prostějov Praha-Řeporyje Benešov Teplice Praha 13 Plzeň-jih Jičín Litoměřice Karlovy Vary Praha-Přední Kopanina Louny Opava Zlín Děčín Praha 2 Kladno Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Praha 7 Praha-Satalice Praha 3 Kolín Cheb Praha-Dubeč Praha 1 Prachatice Ústí nad Orlicí Jihlava Praha-Kunratice Praha-Běchovice Praha 21 Třebíč Praha-Petrovice Frýdek-Místek Praha-Suchdol Ústí nad Labem Blansko Praha-Březiněves Praha 12 Praha 15 Příbram Praha 11 Kroměříž Praha-Koloděje Klatovy Praha 18 Náchod Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohumilice

Levná dlažba Bohumilice

Dlažba Bohumilice

Zámkové dlažby Bohumilice

Zámkové betonové dlažby Bohumilice

Zámková dlažba Bohumilice

Betonové dlažby Bohumilice

Betonová dlažba Bohumilice

Zdící prvky Bohumilice

Dlažby II jakosti Bohumilice

Dlažba II jakosti Bohumilice

Plošné dlažby Bohumilice