„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohumilice

Nové produkty Bohumilice

Dlažby a obrubníky Bohumilice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohumilice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohumilice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohumilice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohumilice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohumilice, Levná dlažba Bohumilice, Dlažba Bohumilice, Zámkové dlažby Bohumilice, Zámkové dlažba Bohumilice, Betonové dlažby Bohumilice, Betonová dlažba Bohumilice, Zdící prvky Bohumilice, Dlažby II jakosti Bohumilice, Dlažba II jakosti Bohumilice, Plošné dlažby Bohumilice, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Praha 2 Praha-Suchdol Praha-západ Mělník Zlín Praha 19 Praha-Dolní Počernice Znojmo Karlovy Vary Prostějov Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Příbram Mladá Boleslav Praha 3 Praha 18 Praha-Přední Kopanina Cheb Praha-Ďáblice Louny Praha-Čakovice Tachov Jihlava Praha-Velká Chuchle Beroun Kolín Praha-Královice Praha-Zličín Klatovy Praha 11 Praha-Klánovice Svitavy Praha-Zbraslav Hradec Králové Třebíč Plzeň-město Rakovník Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Kladno Praha-Štěrboholy Praha-Lochkov Praha-Kunratice Praha 22 Praha-Šeberov Praha 15 Nový Jičín Praha-Újezd Hodonín Brno-město Opava Praha-Běchovice Praha-Lipence Nymburk Děčín Ústí nad Labem Praha 16 Trutnov Hlavní město Praha Frýdek-Místek Praha 5 Praha-Lysolaje Náchod Domažlice Plzeň-jih Vyškov Praha 21 Písek Praha-Troja Praha 10 Praha-Libuš Uherské Hradiště Vsetín Jičín Sokolov Praha 7 Praha-Benice Brno-venkov Litoměřice Rokycany Praha 6 Most Semily Praha-Březiněves Karviná Pardubice Praha 13 Praha-Petrovice Bruntál Olomouc Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Praha-Koloděje Benešov Prachatice Ostrava-město Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohumilice

Levná dlažba Bohumilice

Dlažba Bohumilice

Zámkové dlažby Bohumilice

Zámkové betonové dlažby Bohumilice

Zámková dlažba Bohumilice

Betonové dlažby Bohumilice

Betonová dlažba Bohumilice

Zdící prvky Bohumilice

Dlažby II jakosti Bohumilice

Dlažba II jakosti Bohumilice

Plošné dlažby Bohumilice