„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohumilice

Nové produkty Bohumilice

Dlažby a obrubníky Bohumilice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohumilice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohumilice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohumilice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohumilice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohumilice, Levná dlažba Bohumilice, Dlažba Bohumilice, Zámkové dlažby Bohumilice, Zámkové dlažba Bohumilice, Betonové dlažby Bohumilice, Betonová dlažba Bohumilice, Zdící prvky Bohumilice, Dlažby II jakosti Bohumilice, Dlažba II jakosti Bohumilice, Plošné dlažby Bohumilice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Praha-východ Praha-Běchovice Praha 17 Brno-město Praha-Klánovice Strakonice Praha-Čakovice Klatovy Olomouc Prostějov Pelhřimov Rakovník Praha 15 Praha-Libuš Teplice Praha-Troja Tábor Praha 11 Most Praha 6 Brno-venkov Česká Lípa Trutnov Praha 8 Cheb Karlovy Vary Vyškov Chomutov Děčín Benešov Praha 10 Kladno Praha 12 Semily Praha-Vinoř Mělník Plzeň-město Nymburk Šumperk Přerov Praha-Dubeč Praha-západ Praha-Kunratice Praha-Královice Jihlava Praha 19 Kutná Hora Praha 1 Ostrava-město Jindřichův Hradec Prachatice Praha-Benice Chrudim Praha 7 Praha-Koloděje Hradec Králové Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Praha 14 Domažlice Praha-Suchdol Praha 20 Praha-Slivenec Praha-Křeslice Praha 22 Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Praha 2 Praha 4 Praha 16 Praha 5 Jablonec nad Nisou Nový Jičín Kolín Karviná Hlavní město Praha Liberec Praha-Nebušice Třebíč Praha-Satalice Praha-Březiněves Praha 13 Břeclav Rokycany Pardubice Praha-Kolovraty Praha 18 Svitavy Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Bruntál Ústí nad Orlicí Písek Frýdek-Místek Hodonín Žďár nad Sázavou Plzeň-jih Praha 21 Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohumilice

Levná dlažba Bohumilice

Dlažba Bohumilice

Zámkové dlažby Bohumilice

Zámkové betonové dlažby Bohumilice

Zámková dlažba Bohumilice

Betonové dlažby Bohumilice

Betonová dlažba Bohumilice

Zdící prvky Bohumilice

Dlažby II jakosti Bohumilice

Dlažba II jakosti Bohumilice

Plošné dlažby Bohumilice