„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohumilice

Nové produkty Bohumilice

Dlažby a obrubníky Bohumilice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohumilice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohumilice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohumilice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohumilice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohumilice, Levná dlažba Bohumilice, Dlažba Bohumilice, Zámkové dlažby Bohumilice, Zámkové dlažba Bohumilice, Betonové dlažby Bohumilice, Betonová dlažba Bohumilice, Zdící prvky Bohumilice, Dlažby II jakosti Bohumilice, Dlažba II jakosti Bohumilice, Plošné dlažby Bohumilice, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Praha-Dolní Chabry Praha 12 Praha 19 Cheb Tachov Svitavy Praha 18 Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Blansko Praha-západ Český Krumlov Hodonín Praha-Lysolaje Trutnov Praha-Petrovice Praha 17 Praha-Suchdol Hlavní město Praha Vyškov Chrudim Praha 16 Pelhřimov Sokolov Prachatice Kutná Hora Zlín Praha-Zličín Náchod Louny Liberec Klatovy Frýdek-Místek Hradec Králové Domažlice Brno-venkov Kolín Beroun Kladno Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Praha 8 Praha 4 Chomutov Děčín Strakonice Brno-město Praha-Kolovraty Praha 1 Rokycany Praha-Újezd Tábor Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Šumperk Praha 21 Praha 20 Praha-Křeslice Uherské Hradiště Pardubice Praha-Štěrboholy Kroměříž Havlíčkův Brod Břeclav Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Praha 13 Praha-Dolní Počernice Opava Praha-Královice Praha-Klánovice Praha 11 Jablonec nad Nisou Praha 10 Olomouc Praha-Troja Česká Lípa Praha-Benice Praha-Šeberov Litoměřice Jihlava Praha-Ďáblice Plzeň-město Písek Praha-Dubeč Jičín Plzeň-jih Karviná Semily Praha-Nedvězí Most Žďár nad Sázavou Praha-Čakovice Třebíč Vsetín Praha-Kunratice Prostějov Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohumilice

Levná dlažba Bohumilice

Dlažba Bohumilice

Zámkové dlažby Bohumilice

Zámkové betonové dlažby Bohumilice

Zámková dlažba Bohumilice

Betonové dlažby Bohumilice

Betonová dlažba Bohumilice

Zdící prvky Bohumilice

Dlažby II jakosti Bohumilice

Dlažba II jakosti Bohumilice

Plošné dlažby Bohumilice