„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdíkov

Nové produkty Bohdíkov

Dlažby a obrubníky Bohdíkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdíkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdíkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdíkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdíkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdíkov, Levná dlažba Bohdíkov, Dlažba Bohdíkov, Zámkové dlažby Bohdíkov, Zámkové dlažba Bohdíkov, Betonové dlažby Bohdíkov, Betonová dlažba Bohdíkov, Zdící prvky Bohdíkov, Dlažby II jakosti Bohdíkov, Dlažba II jakosti Bohdíkov, Plošné dlažby Bohdíkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Praha-Kunratice Ústí nad Labem Prachatice Praha 5 Praha-Šeberov Praha-Lipence Nový Jičín Beroun České Budějovice Plzeň-město Chomutov Praha-Lysolaje Chrudim Praha 15 Plzeň-jih Klatovy Praha-Satalice Praha 22 Praha-Suchdol Praha-Březiněves Tachov Pelhřimov Hlavní město Praha Hradec Králové Mělník Strakonice Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Praha 4 Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Svitavy Praha 1 Náchod Praha-Zbraslav Pardubice Praha-Kolovraty Přerov Praha-Dubeč Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Liberec Most Žďár nad Sázavou Břeclav Kladno Bruntál Praha-Ďáblice Litoměřice Praha 2 Praha-západ Brno-město Plzeň-sever Praha 6 Hodonín Nymburk Děčín Benešov Olomouc Cheb Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Kolín Semily Opava Vsetín Praha 8 Praha 11 Uherské Hradiště Praha-Královice Znojmo Jihlava Praha-Vinoř Jeseník Praha-Benice Prostějov Praha-Nebušice Praha 16 Mladá Boleslav Praha 20 Praha-Běchovice Třebíč Praha-Koloděje Praha-Lochkov Praha 14 Šumperk Praha 12 Praha 10 Zlín Teplice Rakovník Praha-východ Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Blansko Praha-Nedvězí Praha 17 Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdíkov

Levná dlažba Bohdíkov

Dlažba Bohdíkov

Zámkové dlažby Bohdíkov

Zámkové betonové dlažby Bohdíkov

Zámková dlažba Bohdíkov

Betonové dlažby Bohdíkov

Betonová dlažba Bohdíkov

Zdící prvky Bohdíkov

Dlažby II jakosti Bohdíkov

Dlažba II jakosti Bohdíkov

Plošné dlažby Bohdíkov