„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdíkov

Nové produkty Bohdíkov

Dlažby a obrubníky Bohdíkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdíkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdíkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdíkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdíkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdíkov, Levná dlažba Bohdíkov, Dlažba Bohdíkov, Zámkové dlažby Bohdíkov, Zámkové dlažba Bohdíkov, Betonové dlažby Bohdíkov, Betonová dlažba Bohdíkov, Zdící prvky Bohdíkov, Dlažby II jakosti Bohdíkov, Dlažba II jakosti Bohdíkov, Plošné dlažby Bohdíkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Zlín Jablonec nad Nisou Hlavní město Praha Praha-Kunratice Praha-Benice Ústí nad Labem Praha 3 Jičín Beroun Praha-Přední Kopanina Praha-východ Blansko Praha 18 Olomouc Strakonice Česká Lípa Semily Praha-Lochkov Teplice Rokycany Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Rakovník Praha 4 Kladno Ústí nad Orlicí Praha 21 Liberec Litoměřice Cheb Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Frýdek-Místek Praha 20 Plzeň-sever Praha-Březiněves Jihlava Praha-Klánovice Praha-Běchovice Bruntál Trutnov Znojmo Praha-Vinoř Praha-Satalice Praha-Čakovice Nymburk Šumperk Praha-Libuš Praha 10 Praha 22 Ostrava-město Praha-Koloděje Praha-Dubeč Hradec Králové Český Krumlov Praha 2 Přerov Nový Jičín Praha-Újezd Kutná Hora Plzeň-město Praha-Troja Jeseník Tachov Sokolov Praha-západ Karviná Praha-Nedvězí Opava Třebíč Hodonín Praha-Suchdol Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Vyškov Pardubice Praha-Královice Pelhřimov Praha 19 Písek Louny Příbram Tábor Kolín Praha-Zličín Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Brno-město Klatovy Praha 16 Praha-Lipence Žďár nad Sázavou Praha 1 Benešov Plzeň-jih Chomutov Břeclav Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdíkov

Levná dlažba Bohdíkov

Dlažba Bohdíkov

Zámkové dlažby Bohdíkov

Zámkové betonové dlažby Bohdíkov

Zámková dlažba Bohdíkov

Betonové dlažby Bohdíkov

Betonová dlažba Bohdíkov

Zdící prvky Bohdíkov

Dlažby II jakosti Bohdíkov

Dlažba II jakosti Bohdíkov

Plošné dlažby Bohdíkov