„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdíkov

Nové produkty Bohdíkov

Dlažby a obrubníky Bohdíkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdíkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdíkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdíkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdíkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdíkov, Levná dlažba Bohdíkov, Dlažba Bohdíkov, Zámkové dlažby Bohdíkov, Zámkové dlažba Bohdíkov, Betonové dlažby Bohdíkov, Betonová dlažba Bohdíkov, Zdící prvky Bohdíkov, Dlažby II jakosti Bohdíkov, Dlažba II jakosti Bohdíkov, Plošné dlažby Bohdíkov, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Kladno Prachatice Praha-Zbraslav Most Praha-Kolovraty Kolín Ústí nad Labem Třebíč Kutná Hora Praha-Královice Praha-východ Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Tábor Praha-Dolní Měcholupy Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Praha 17 Český Krumlov Strakonice Praha-Křeslice Blansko Nový Jičín Praha 21 Beroun Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Praha 8 Žďár nad Sázavou Tachov Praha 15 Praha-Nebušice Praha-Satalice Havlíčkův Brod Karlovy Vary Rokycany Praha-Petrovice Olomouc Chrudim Praha-Lysolaje Praha 3 Mladá Boleslav Praha 4 Trutnov Praha-Čakovice Pardubice Praha 14 Hradec Králové Česká Lípa Praha 10 Brno-venkov Rakovník Praha-západ Teplice Praha-Benice České Budějovice Litoměřice Praha 2 Písek Praha-Šeberov Vsetín Praha 1 Náchod Praha-Troja Praha-Březiněves Praha 19 Prostějov Praha-Lipence Praha 6 Praha-Štěrboholy Praha 11 Hodonín Praha-Suchdol Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Děčín Benešov Praha-Velká Chuchle Brno-město Semily Hlavní město Praha Praha-Libuš Přerov Liberec Sokolov Opava Praha 9 Pelhřimov Praha-Zličín Praha 5 Jindřichův Hradec Břeclav Praha 20 Vyškov Mělník Praha 12 Příbram Jihlava Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdíkov

Levná dlažba Bohdíkov

Dlažba Bohdíkov

Zámkové dlažby Bohdíkov

Zámkové betonové dlažby Bohdíkov

Zámková dlažba Bohdíkov

Betonové dlažby Bohdíkov

Betonová dlažba Bohdíkov

Zdící prvky Bohdíkov

Dlažby II jakosti Bohdíkov

Dlažba II jakosti Bohdíkov

Plošné dlažby Bohdíkov