„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdíkov

Nové produkty Bohdíkov

Dlažby a obrubníky Bohdíkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdíkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdíkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdíkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdíkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdíkov, Levná dlažba Bohdíkov, Dlažba Bohdíkov, Zámkové dlažby Bohdíkov, Zámkové dlažba Bohdíkov, Betonové dlažby Bohdíkov, Betonová dlažba Bohdíkov, Zdící prvky Bohdíkov, Dlažby II jakosti Bohdíkov, Dlažba II jakosti Bohdíkov, Plošné dlažby Bohdíkov, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Praha-Újezd Chomutov Praha-Štěrboholy Praha 16 Jindřichův Hradec Rakovník Praha 5 Praha-Kunratice Praha-Libuš Praha-Zličín Praha-Koloděje Brno-venkov Praha-Křeslice Přerov Domažlice Teplice Kroměříž Praha-Ďáblice Nový Jičín Jičín Praha-Lipence Třebíč Most Praha-Satalice Beroun Praha 15 Jeseník Chrudim Příbram Praha-Slivenec Praha-Dolní Počernice Prachatice Trutnov Praha-Běchovice Praha-Řeporyje Praha 4 Praha-Dubeč Šumperk Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Louny Písek České Budějovice Karlovy Vary Praha-Čakovice Opava Sokolov Brno-město Praha 14 Ústí nad Labem Plzeň-sever Hodonín Praha-Přední Kopanina Znojmo Tábor Benešov Praha 21 Praha 20 Praha-západ Praha 19 Bruntál Mladá Boleslav Praha 9 Praha-Troja Praha 1 Praha 10 Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Liberec Frýdek-Místek Plzeň-město Praha-Suchdol Ostrava-město Praha 2 Pelhřimov Plzeň-jih Břeclav Praha-Lysolaje Praha 12 Česká Lípa Praha-Klánovice Praha 17 Svitavy Praha-Lochkov Cheb Havlíčkův Brod Praha 6 Praha 8 Hradec Králové Ústí nad Orlicí Olomouc Mělník Prostějov Karviná Praha 3 Jihlava Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdíkov

Levná dlažba Bohdíkov

Dlažba Bohdíkov

Zámkové dlažby Bohdíkov

Zámkové betonové dlažby Bohdíkov

Zámková dlažba Bohdíkov

Betonové dlažby Bohdíkov

Betonová dlažba Bohdíkov

Zdící prvky Bohdíkov

Dlažby II jakosti Bohdíkov

Dlažba II jakosti Bohdíkov

Plošné dlažby Bohdíkov