„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdíkov

Nové produkty Bohdíkov

Dlažby a obrubníky Bohdíkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdíkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdíkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdíkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdíkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdíkov, Levná dlažba Bohdíkov, Dlažba Bohdíkov, Zámkové dlažby Bohdíkov, Zámkové dlažba Bohdíkov, Betonové dlažby Bohdíkov, Betonová dlažba Bohdíkov, Zdící prvky Bohdíkov, Dlažby II jakosti Bohdíkov, Dlažba II jakosti Bohdíkov, Plošné dlažby Bohdíkov, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Cheb Praha-Zličín Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Olomouc Praha 18 Karlovy Vary Kutná Hora Praha-Nebušice Nový Jičín Praha 20 Mladá Boleslav Praha-Újezd Praha 1 Praha 3 Praha-Královice České Budějovice Praha-Křeslice Domažlice Rokycany Praha-Přední Kopanina Tábor Chomutov Plzeň-sever Praha-Klánovice Mělník Kladno Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Svitavy Vsetín Praha-Suchdol Jičín Pelhřimov Prostějov Ústí nad Labem Praha 14 Náchod Praha 13 Praha 8 Frýdek-Místek Praha-Lochkov Hradec Králové Ústí nad Orlicí Blansko Vyškov Praha 4 Třebíč Praha 16 Praha 5 Zlín Hlavní město Praha Praha 12 Praha-Petrovice Sokolov Praha 22 Písek Praha-Koloděje Praha 17 Praha 15 Plzeň-jih Česká Lípa Pardubice Praha-Kolovraty Litoměřice Praha-Řeporyje Plzeň-město Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Praha-Benice Praha 7 Břeclav Praha-Šeberov Kolín Jindřichův Hradec Liberec Rakovník Praha-Dolní Chabry Semily Prachatice Praha 10 Most Louny Jeseník Klatovy Český Krumlov Znojmo Praha-Libuš Praha 6 Jihlava Beroun Praha-Vinoř Praha-Troja Chrudim Brno-venkov Uherské Hradiště Příbram Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdíkov

Levná dlažba Bohdíkov

Dlažba Bohdíkov

Zámkové dlažby Bohdíkov

Zámkové betonové dlažby Bohdíkov

Zámková dlažba Bohdíkov

Betonové dlažby Bohdíkov

Betonová dlažba Bohdíkov

Zdící prvky Bohdíkov

Dlažby II jakosti Bohdíkov

Dlažba II jakosti Bohdíkov

Plošné dlažby Bohdíkov