„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdíkov

Nové produkty Bohdíkov

Dlažby a obrubníky Bohdíkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdíkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdíkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdíkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdíkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdíkov, Levná dlažba Bohdíkov, Dlažba Bohdíkov, Zámkové dlažby Bohdíkov, Zámkové dlažba Bohdíkov, Betonové dlažby Bohdíkov, Betonová dlažba Bohdíkov, Zdící prvky Bohdíkov, Dlažby II jakosti Bohdíkov, Dlažba II jakosti Bohdíkov, Plošné dlažby Bohdíkov, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Hlavní město Praha Praha 4 Chomutov Praha 10 Žďár nad Sázavou Praha 8 Chrudim Praha-Přední Kopanina Praha 21 Beroun Praha-Lipence Břeclav Prachatice Liberec Náchod Jičín Praha-Běchovice Strakonice Přerov Plzeň-sever Most Ostrava-město Plzeň-jih Písek Trutnov Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Bruntál Praha-Kolovraty Semily Praha-Štěrboholy Hodonín Česká Lípa Praha-Libuš Praha-Petrovice Praha 9 Plzeň-město Kutná Hora Benešov Šumperk Praha-Vinoř Cheb Vyškov Znojmo Mělník Praha 17 Praha-Dubeč Pardubice Praha-Lysolaje Praha 16 Zlín Mladá Boleslav Praha-východ Praha 19 Praha-Troja Praha-Křeslice Praha 6 Praha-Újezd Frýdek-Místek Kolín Rakovník Nový Jičín Praha-Ďáblice Praha 12 Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Český Krumlov Praha 3 Praha 22 Praha-Suchdol Kroměříž Brno-město Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Karlovy Vary Praha 20 Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Blansko Praha 7 Kladno Vsetín Třebíč Praha-Satalice Brno-venkov Praha 13 Praha-Kunratice České Budějovice Jihlava Praha 18 Praha-Nedvězí Rokycany Jeseník Praha-Slivenec Klatovy Praha-Lochkov Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdíkov

Levná dlažba Bohdíkov

Dlažba Bohdíkov

Zámkové dlažby Bohdíkov

Zámkové betonové dlažby Bohdíkov

Zámková dlažba Bohdíkov

Betonové dlažby Bohdíkov

Betonová dlažba Bohdíkov

Zdící prvky Bohdíkov

Dlažby II jakosti Bohdíkov

Dlažba II jakosti Bohdíkov

Plošné dlažby Bohdíkov