„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdíkov

Nové produkty Bohdíkov

Dlažby a obrubníky Bohdíkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdíkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdíkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdíkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdíkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdíkov, Levná dlažba Bohdíkov, Dlažba Bohdíkov, Zámkové dlažby Bohdíkov, Zámkové dlažba Bohdíkov, Betonové dlažby Bohdíkov, Betonová dlažba Bohdíkov, Zdící prvky Bohdíkov, Dlažby II jakosti Bohdíkov, Dlažba II jakosti Bohdíkov, Plošné dlažby Bohdíkov, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Mladá Boleslav Vyškov Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Praha 5 Ústí nad Labem Praha 7 Česká Lípa Praha 10 Praha-Libuš Praha 19 Beroun Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Strakonice Praha 4 Prachatice Přerov Louny Jablonec nad Nisou Jičín Brno-venkov Praha 20 Praha-Troja Praha 3 Praha-Petrovice Jeseník Hlavní město Praha Rokycany Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Tachov Praha 22 Kutná Hora Třebíč Praha-Újezd Praha-Královice Praha 16 Benešov Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Klatovy Zlín Svitavy Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Mělník Praha 9 Praha-Čakovice Praha-východ Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Blansko Olomouc Cheb Tábor Kladno České Budějovice Pelhřimov Plzeň-jih Jihlava Praha-Dubeč Pardubice Plzeň-město Praha 2 Praha-Šeberov Praha-Lochkov Domažlice Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Šumperk Chomutov Kroměříž Praha-Běchovice Trutnov Opava Praha-Řeporyje Teplice Praha-Nebušice Praha 13 Most Sokolov Uherské Hradiště Praha-Zličín Praha-Lysolaje Náchod Chrudim Rakovník Praha 18 Litoměřice Praha-Slivenec Praha-Satalice Nový Jičín Příbram Praha 8 Semily Praha 17 Praha-Benice Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdíkov

Levná dlažba Bohdíkov

Dlažba Bohdíkov

Zámkové dlažby Bohdíkov

Zámkové betonové dlažby Bohdíkov

Zámková dlažba Bohdíkov

Betonové dlažby Bohdíkov

Betonová dlažba Bohdíkov

Zdící prvky Bohdíkov

Dlažby II jakosti Bohdíkov

Dlažba II jakosti Bohdíkov

Plošné dlažby Bohdíkov