„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdíkov

Nové produkty Bohdíkov

Dlažby a obrubníky Bohdíkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdíkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdíkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdíkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdíkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdíkov, Levná dlažba Bohdíkov, Dlažba Bohdíkov, Zámkové dlažby Bohdíkov, Zámkové dlažba Bohdíkov, Betonové dlažby Bohdíkov, Betonová dlažba Bohdíkov, Zdící prvky Bohdíkov, Dlažby II jakosti Bohdíkov, Dlažba II jakosti Bohdíkov, Plošné dlažby Bohdíkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Prachatice Rokycany Jičín Mladá Boleslav Praha-Petrovice Most Praha-Suchdol Česká Lípa Chomutov Praha 17 Svitavy Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Praha 14 Praha-Slivenec Praha 1 Praha 15 Hradec Králové Praha 13 Hodonín Beroun Chrudim Kroměříž Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Písek Praha-Nedvězí Trutnov Praha-Újezd Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Vyškov Mělník Praha-Královice Praha 8 Praha-Řeporyje Plzeň-jih Plzeň-sever Nový Jičín Praha-Troja Praha 19 Praha 16 Praha-Čakovice Prostějov Příbram Teplice České Budějovice Jihlava Pelhřimov Tábor Praha-Dolní Počernice Zlín Jablonec nad Nisou Olomouc Hlavní město Praha Praha-Libuš Klatovy Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Strakonice Praha-Dubeč Brno-venkov Uherské Hradiště Cheb Šumperk Vsetín Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Benešov Praha 11 Praha 22 Praha 18 Tachov Frýdek-Místek Praha 12 Praha-Lysolaje Brno-město Litoměřice Opava Praha-Lochkov Praha-Benice Karviná Třebíč Bruntál Sokolov Praha-Zličín Havlíčkův Brod Český Krumlov Kolín Praha-Dolní Chabry Praha 3 Nymburk Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Louny Děčín Jeseník Karlovy Vary Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdíkov

Levná dlažba Bohdíkov

Dlažba Bohdíkov

Zámkové dlažby Bohdíkov

Zámkové betonové dlažby Bohdíkov

Zámková dlažba Bohdíkov

Betonové dlažby Bohdíkov

Betonová dlažba Bohdíkov

Zdící prvky Bohdíkov

Dlažby II jakosti Bohdíkov

Dlažba II jakosti Bohdíkov

Plošné dlažby Bohdíkov