„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdíkov

Nové produkty Bohdíkov

Dlažby a obrubníky Bohdíkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdíkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdíkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdíkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdíkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdíkov, Levná dlažba Bohdíkov, Dlažba Bohdíkov, Zámkové dlažby Bohdíkov, Zámkové dlažba Bohdíkov, Betonové dlažby Bohdíkov, Betonová dlažba Bohdíkov, Zdící prvky Bohdíkov, Dlažby II jakosti Bohdíkov, Dlažba II jakosti Bohdíkov, Plošné dlažby Bohdíkov, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Praha-Vinoř Náchod Třebíč Pardubice Kolín Praha-Čakovice Praha 10 Chomutov Praha-Kunratice České Budějovice Ostrava-město Děčín Prachatice Trutnov Uherské Hradiště Praha 9 Česká Lípa Praha-Benice Praha 11 Praha-Zličín Svitavy Plzeň-město Brno-město Praha-Zbraslav Opava Praha 6 Rakovník Praha 20 Znojmo Praha-západ Karviná Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Semily Pelhřimov Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Tachov Cheb Vsetín Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Praha-Běchovice Praha-Královice Kladno Havlíčkův Brod Praha 19 Louny Praha 13 Břeclav Praha-Dolní Chabry Ústí nad Labem Prostějov Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Příbram Domažlice Praha-Újezd Praha-Klánovice Praha-Dubeč Blansko Praha 22 Nový Jičín Praha 2 Praha-Petrovice Sokolov Praha 15 Praha-Ďáblice Praha 14 Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Hodonín Praha-Suchdol Beroun Liberec Klatovy Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Praha 4 Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Teplice Kroměříž Plzeň-jih Praha-Satalice Hlavní město Praha Praha-Šeberov Praha 7 Praha 1 Praha-Slivenec Frýdek-Místek Český Krumlov Most Strakonice Nymburk Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdíkov

Levná dlažba Bohdíkov

Dlažba Bohdíkov

Zámkové dlažby Bohdíkov

Zámkové betonové dlažby Bohdíkov

Zámková dlažba Bohdíkov

Betonové dlažby Bohdíkov

Betonová dlažba Bohdíkov

Zdící prvky Bohdíkov

Dlažby II jakosti Bohdíkov

Dlažba II jakosti Bohdíkov

Plošné dlažby Bohdíkov