„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdíkov

Nové produkty Bohdíkov

Dlažby a obrubníky Bohdíkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdíkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdíkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdíkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdíkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdíkov, Levná dlažba Bohdíkov, Dlažba Bohdíkov, Zámkové dlažby Bohdíkov, Zámkové dlažba Bohdíkov, Betonové dlažby Bohdíkov, Betonová dlažba Bohdíkov, Zdící prvky Bohdíkov, Dlažby II jakosti Bohdíkov, Dlažba II jakosti Bohdíkov, Plošné dlažby Bohdíkov, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Rokycany Praha-Lochkov Praha-Kunratice Praha 2 Praha-Velká Chuchle Jeseník Praha-východ Praha 11 Brno-město Klatovy Praha 9 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Přerov Praha 21 Pelhřimov Jindřichův Hradec Praha 13 Praha-Ďáblice Kladno Třebíč Trutnov Ostrava-město Brno-venkov Praha-Suchdol Prachatice Jablonec nad Nisou Písek Praha-západ Frýdek-Místek Pardubice Praha 3 Blansko Benešov Praha-Satalice Ústí nad Labem Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Tachov Praha-Čakovice Praha 22 Praha-Vinoř Praha 5 Hodonín Cheb Sokolov Praha-Troja Praha-Slivenec Litoměřice Opava Zlín Praha-Přední Kopanina Plzeň-sever Praha 4 Mladá Boleslav Praha-Zličín Praha 1 Praha 14 Strakonice Karviná Tábor Praha 12 Nový Jičín Teplice Kolín Praha 6 Děčín Beroun Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Plzeň-jih Rakovník Praha-Libuš Praha-Dubeč Chrudim Havlíčkův Brod Liberec Česká Lípa Domažlice Praha 8 Nymburk Praha 7 Praha-Újezd Praha 18 Hlavní město Praha Praha 10 Praha-Zbraslav Hradec Králové Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Karlovy Vary Náchod Vsetín Ústí nad Orlicí Český Krumlov Praha-Lipence Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdíkov

Levná dlažba Bohdíkov

Dlažba Bohdíkov

Zámkové dlažby Bohdíkov

Zámkové betonové dlažby Bohdíkov

Zámková dlažba Bohdíkov

Betonové dlažby Bohdíkov

Betonová dlažba Bohdíkov

Zdící prvky Bohdíkov

Dlažby II jakosti Bohdíkov

Dlažba II jakosti Bohdíkov

Plošné dlažby Bohdíkov