„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdaneč

Nové produkty Bohdaneč

Dlažby a obrubníky Bohdaneč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdaneč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdaneč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdaneč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdaneč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdaneč, Levná dlažba Bohdaneč, Dlažba Bohdaneč, Zámkové dlažby Bohdaneč, Zámkové dlažba Bohdaneč, Betonové dlažby Bohdaneč, Betonová dlažba Bohdaneč, Zdící prvky Bohdaneč, Dlažby II jakosti Bohdaneč, Dlažba II jakosti Bohdaneč, Plošné dlažby Bohdaneč, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Přerov Plzeň-jih Praha 14 Praha-Satalice Praha 7 Opava Šumperk Praha-Zličín Domažlice Uherské Hradiště Praha-Troja Havlíčkův Brod Pardubice Praha-západ Chomutov Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Hlavní město Praha Praha-Klánovice Klatovy Praha-Dolní Chabry Teplice Vyškov Kolín Břeclav Sokolov Blansko Praha-Újezd Brno-město Praha-Lochkov Ostrava-město Praha 4 Praha-Čakovice Český Krumlov Praha 13 Praha 5 Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Kroměříž Praha-Benice Karlovy Vary Praha-Lipence Litoměřice Praha 20 Ústí nad Labem Mladá Boleslav Semily Praha-Nedvězí Tachov Žďár nad Sázavou Karviná Benešov Praha-Zbraslav Liberec Praha-Ďáblice Praha 16 Strakonice Hradec Králové Česká Lípa Příbram Rokycany Nymburk Praha-Řeporyje Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Znojmo Frýdek-Místek Olomouc Praha-Křeslice Kutná Hora Praha 18 Praha 11 Mělník Děčín Praha 15 Hodonín Náchod Louny České Budějovice Praha 2 Rakovník Praha 17 Jablonec nad Nisou Praha 10 Praha 6 Praha 9 Jihlava Bruntál Praha-Běchovice Praha-Nebušice Plzeň-sever Praha-Březiněves Trutnov Brno-venkov Most Praha 3 Prostějov Praha-východ Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdaneč

Levná dlažba Bohdaneč

Dlažba Bohdaneč

Zámkové dlažby Bohdaneč

Zámkové betonové dlažby Bohdaneč

Zámková dlažba Bohdaneč

Betonové dlažby Bohdaneč

Betonová dlažba Bohdaneč

Zdící prvky Bohdaneč

Dlažby II jakosti Bohdaneč

Dlažba II jakosti Bohdaneč

Plošné dlažby Bohdaneč