„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdaneč

Nové produkty Bohdaneč

Dlažby a obrubníky Bohdaneč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdaneč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdaneč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdaneč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdaneč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdaneč, Levná dlažba Bohdaneč, Dlažba Bohdaneč, Zámkové dlažby Bohdaneč, Zámkové dlažba Bohdaneč, Betonové dlažby Bohdaneč, Betonová dlažba Bohdaneč, Zdící prvky Bohdaneč, Dlažby II jakosti Bohdaneč, Dlažba II jakosti Bohdaneč, Plošné dlažby Bohdaneč, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Praha-Kunratice Praha-západ Praha 5 Praha-Štěrboholy Louny Praha-Benice Svitavy Praha 6 Praha 21 Praha-Satalice Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Nový Jičín Benešov Cheb Plzeň-jih Mělník Písek Praha 16 Praha 18 Karviná Kroměříž Třebíč Domažlice Praha-Klánovice Praha-Lochkov Praha 9 Praha-Slivenec Šumperk Jihlava Bruntál Praha-Zbraslav Litoměřice Brno-venkov Praha 7 Praha 15 Praha-Dubeč Tábor Mladá Boleslav Praha-Petrovice Kolín Hodonín Praha 2 Rakovník Praha-Zličín Praha 12 Rokycany Přerov Brno-město Praha-Dolní Počernice Olomouc Chrudim Český Krumlov Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Zlín Praha-Újezd Pardubice Praha-Lipence Klatovy Ostrava-město Semily Příbram Praha 3 Praha-Troja Most Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Děčín Kutná Hora Praha 1 Liberec Praha-Nebušice Břeclav Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Frýdek-Místek Praha-Suchdol Tachov Trutnov Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Praha 10 Karlovy Vary Praha 11 Teplice Praha-Královice Hlavní město Praha Praha 14 Praha-Čakovice Jičín Strakonice Kladno Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdaneč

Levná dlažba Bohdaneč

Dlažba Bohdaneč

Zámkové dlažby Bohdaneč

Zámkové betonové dlažby Bohdaneč

Zámková dlažba Bohdaneč

Betonové dlažby Bohdaneč

Betonová dlažba Bohdaneč

Zdící prvky Bohdaneč

Dlažby II jakosti Bohdaneč

Dlažba II jakosti Bohdaneč

Plošné dlažby Bohdaneč