„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdaneč

Nové produkty Bohdaneč

Dlažby a obrubníky Bohdaneč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdaneč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdaneč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdaneč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdaneč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdaneč, Levná dlažba Bohdaneč, Dlažba Bohdaneč, Zámkové dlažby Bohdaneč, Zámkové dlažba Bohdaneč, Betonové dlažby Bohdaneč, Betonová dlažba Bohdaneč, Zdící prvky Bohdaneč, Dlažby II jakosti Bohdaneč, Dlažba II jakosti Bohdaneč, Plošné dlažby Bohdaneč, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Praha 18 Praha-Nebušice Praha-Vinoř Prostějov Chrudim Plzeň-město Třebíč Znojmo Praha 4 Praha-Satalice Havlíčkův Brod Praha 17 Kolín Teplice Praha-Čakovice Pardubice Písek Vyškov Praha-Benice Blansko Nový Jičín Klatovy Praha 2 Praha-Královice Praha-Lochkov Jihlava Praha-Šeberov Olomouc Semily Strakonice Praha-Klánovice Chomutov Tábor Beroun Praha-Přední Kopanina Praha 20 Brno-venkov Prachatice Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Praha-západ Domažlice Praha-Lipence Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Praha-Kunratice Tachov Praha 14 Kladno Rokycany Praha-Zbraslav Praha-Křeslice Jičín Jeseník Plzeň-jih Praha 9 Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Děčín Praha-Koloděje Kutná Hora Praha 1 Praha-Libuš Příbram Praha-Štěrboholy Praha-Kolovraty Cheb Louny Praha 11 Liberec Karviná Hradec Králové Mělník Rychnov nad Kněžnou Přerov Praha 13 Praha-Řeporyje Praha 10 Praha-Slivenec Český Krumlov Náchod Šumperk Bruntál Praha 7 Česká Lípa Ústí nad Orlicí Uherské Hradiště Praha-Zličín České Budějovice Brno-město Praha-Ďáblice Vsetín Nymburk Svitavy Žďár nad Sázavou Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdaneč

Levná dlažba Bohdaneč

Dlažba Bohdaneč

Zámkové dlažby Bohdaneč

Zámkové betonové dlažby Bohdaneč

Zámková dlažba Bohdaneč

Betonové dlažby Bohdaneč

Betonová dlažba Bohdaneč

Zdící prvky Bohdaneč

Dlažby II jakosti Bohdaneč

Dlažba II jakosti Bohdaneč

Plošné dlažby Bohdaneč