„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdaneč

Nové produkty Bohdaneč

Dlažby a obrubníky Bohdaneč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdaneč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdaneč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdaneč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdaneč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdaneč, Levná dlažba Bohdaneč, Dlažba Bohdaneč, Zámkové dlažby Bohdaneč, Zámkové dlažba Bohdaneč, Betonové dlažby Bohdaneč, Betonová dlažba Bohdaneč, Zdící prvky Bohdaneč, Dlažby II jakosti Bohdaneč, Dlažba II jakosti Bohdaneč, Plošné dlažby Bohdaneč, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Domažlice Tábor Brno-venkov Praha 19 Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Nymburk Praha-Běchovice Třebíč Nový Jičín Frýdek-Místek Praha-Benice Praha-Kolovraty Praha 18 Praha 9 Praha 1 Praha 14 Praha-Libuš Praha 17 Beroun Hlavní město Praha Praha-Řeporyje Praha 4 Náchod Brno-město Praha-Březiněves Praha 16 Znojmo Svitavy Kutná Hora Most Blansko Jičín Jihlava Vsetín Praha 3 Klatovy Praha-Vinoř Ústí nad Labem Šumperk Chrudim Rokycany Praha-Troja Cheb Vyškov Praha-Dolní Počernice Rakovník Praha 22 Opava Plzeň-město Písek Karlovy Vary Praha-Nebušice Česká Lípa Praha 7 Praha-Dubeč Semily Louny Praha 8 Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Praha 10 Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Praha-Zličín Praha 6 Praha-západ Praha 21 Praha-Slivenec Příbram Praha 12 Praha-Čakovice Prachatice Praha 13 Sokolov Praha-Štěrboholy Zlín Jeseník Bruntál Pardubice Olomouc Praha-Královice Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Praha-východ Teplice Praha-Kunratice Liberec Český Krumlov Žďár nad Sázavou Praha 20 Praha-Křeslice Pelhřimov Mělník Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Mladá Boleslav Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdaneč

Levná dlažba Bohdaneč

Dlažba Bohdaneč

Zámkové dlažby Bohdaneč

Zámkové betonové dlažby Bohdaneč

Zámková dlažba Bohdaneč

Betonové dlažby Bohdaneč

Betonová dlažba Bohdaneč

Zdící prvky Bohdaneč

Dlažby II jakosti Bohdaneč

Dlažba II jakosti Bohdaneč

Plošné dlažby Bohdaneč