„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdaneč

Nové produkty Bohdaneč

Dlažby a obrubníky Bohdaneč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdaneč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdaneč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdaneč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdaneč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdaneč, Levná dlažba Bohdaneč, Dlažba Bohdaneč, Zámkové dlažby Bohdaneč, Zámkové dlažba Bohdaneč, Betonové dlažby Bohdaneč, Betonová dlažba Bohdaneč, Zdící prvky Bohdaneč, Dlažby II jakosti Bohdaneč, Dlažba II jakosti Bohdaneč, Plošné dlažby Bohdaneč, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Brno-venkov Klatovy Praha-Petrovice Praha 14 Vsetín Praha-Zbraslav Hradec Králové Praha-západ Ústí nad Labem Prostějov Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Praha-Benice Rokycany Praha-Koloděje Hlavní město Praha Kolín Šumperk Blansko Jičín Mělník Jihlava Most Praha-Troja Praha 13 Sokolov Praha 11 Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Domažlice Karviná Semily Náchod Praha-Vinoř Praha-Čakovice Písek Hodonín Praha-Kunratice Praha-Nebušice Praha 10 Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Děčín Praha 7 Česká Lípa Praha-Lochkov Cheb Praha 22 Praha 21 Praha 18 Plzeň-sever Praha 2 Praha-Řeporyje Třebíč Praha 9 Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Opava Praha-Běchovice Kladno Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Chrudim Litoměřice Brno-město Praha 5 Praha 19 Praha 20 Praha-Libuš Praha 4 Praha-Kolovraty Praha 15 Praha-Štěrboholy Bruntál Louny Rakovník Praha-Satalice Žďár nad Sázavou Kroměříž Přerov Praha-Křeslice Praha-Královice Kutná Hora Benešov Chomutov Plzeň-jih Plzeň-město Praha 3 Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Praha-Suchdol Tachov Ostrava-město Trutnov Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Beroun Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdaneč

Levná dlažba Bohdaneč

Dlažba Bohdaneč

Zámkové dlažby Bohdaneč

Zámkové betonové dlažby Bohdaneč

Zámková dlažba Bohdaneč

Betonové dlažby Bohdaneč

Betonová dlažba Bohdaneč

Zdící prvky Bohdaneč

Dlažby II jakosti Bohdaneč

Dlažba II jakosti Bohdaneč

Plošné dlažby Bohdaneč