„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdaneč

Nové produkty Bohdaneč

Dlažby a obrubníky Bohdaneč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdaneč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdaneč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdaneč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdaneč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdaneč, Levná dlažba Bohdaneč, Dlažba Bohdaneč, Zámkové dlažby Bohdaneč, Zámkové dlažba Bohdaneč, Betonové dlažby Bohdaneč, Betonová dlažba Bohdaneč, Zdící prvky Bohdaneč, Dlažby II jakosti Bohdaneč, Dlažba II jakosti Bohdaneč, Plošné dlažby Bohdaneč, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Praha-Křeslice Plzeň-sever Plzeň-jih Jindřichův Hradec Hodonín Praha 9 Domažlice Vyškov Praha-Dolní Počernice Prostějov Praha-východ Děčín Písek Hlavní město Praha Trutnov Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Semily Chomutov Česká Lípa Praha-Suchdol Vsetín Náchod Praha-Troja Olomouc Praha 3 Mělník Cheb Praha 4 Praha-Čakovice Kolín Benešov Třebíč Praha-Velká Chuchle České Budějovice Chrudim Praha 2 Praha-Dubeč Praha-západ Brno-město Praha 15 Praha-Šeberov Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Praha-Benice Praha 7 Jeseník Praha 10 Louny Beroun Šumperk Jihlava Ústí nad Orlicí Opava Strakonice Jičín Praha 18 Nový Jičín Kutná Hora Teplice Litoměřice Praha 16 Uherské Hradiště Praha 21 Příbram Praha 5 Praha 19 Frýdek-Místek Praha 22 Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Nymburk Karviná Bruntál Praha 11 Praha 17 Most Kladno Zlín Praha-Lipence Mladá Boleslav Sokolov Praha-Koloděje Praha 14 Rokycany Praha 20 Praha-Březiněves Kroměříž Praha-Nedvězí Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Liberec Karlovy Vary Prachatice Praha-Lochkov Praha 12 Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdaneč

Levná dlažba Bohdaneč

Dlažba Bohdaneč

Zámkové dlažby Bohdaneč

Zámkové betonové dlažby Bohdaneč

Zámková dlažba Bohdaneč

Betonové dlažby Bohdaneč

Betonová dlažba Bohdaneč

Zdící prvky Bohdaneč

Dlažby II jakosti Bohdaneč

Dlažba II jakosti Bohdaneč

Plošné dlažby Bohdaneč