„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdaneč

Nové produkty Bohdaneč

Dlažby a obrubníky Bohdaneč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdaneč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdaneč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdaneč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdaneč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdaneč, Levná dlažba Bohdaneč, Dlažba Bohdaneč, Zámkové dlažby Bohdaneč, Zámkové dlažba Bohdaneč, Betonové dlažby Bohdaneč, Betonová dlažba Bohdaneč, Zdící prvky Bohdaneč, Dlažby II jakosti Bohdaneč, Dlažba II jakosti Bohdaneč, Plošné dlažby Bohdaneč, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Písek Domažlice Příbram Tábor Jindřichův Hradec Beroun Hlavní město Praha Česká Lípa Tachov Praha 6 Praha-Křeslice Rakovník Teplice Přerov Praha-Kunratice Praha 22 Praha 16 Praha-Klánovice Jeseník Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Praha 21 Břeclav Znojmo Pelhřimov Praha-Běchovice Brno-město Praha-Lochkov Kolín Praha 17 Praha 20 Praha 3 Praha-Lipence Olomouc Mělník Praha-Benice Vyškov Vsetín Plzeň-město Praha-západ Praha-východ Jičín Svitavy Praha 2 Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Praha 11 Karviná Praha-Libuš Hradec Králové Praha-Slivenec Louny Chomutov Mladá Boleslav Praha-Petrovice Jihlava Děčín Praha-Koloděje Nový Jičín Praha 19 Kladno Ostrava-město Zlín Plzeň-jih Hodonín Praha-Řeporyje Nymburk Praha 12 Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Trutnov Strakonice Benešov Šumperk Praha-Kolovraty Praha 7 Praha 5 Praha 18 Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Pardubice Sokolov Praha-Újezd Blansko Praha 4 Bruntál Kroměříž Jablonec nad Nisou Praha-Březiněves Praha 13 Prachatice Opava Praha 8 Praha-Dubeč Praha-Satalice Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdaneč

Levná dlažba Bohdaneč

Dlažba Bohdaneč

Zámkové dlažby Bohdaneč

Zámkové betonové dlažby Bohdaneč

Zámková dlažba Bohdaneč

Betonové dlažby Bohdaneč

Betonová dlažba Bohdaneč

Zdící prvky Bohdaneč

Dlažby II jakosti Bohdaneč

Dlažba II jakosti Bohdaneč

Plošné dlažby Bohdaneč