„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalec

Nové produkty Bohdalec

Dlažby a obrubníky Bohdalec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalec, Levná dlažba Bohdalec, Dlažba Bohdalec, Zámkové dlažby Bohdalec, Zámkové dlažba Bohdalec, Betonové dlažby Bohdalec, Betonová dlažba Bohdalec, Zdící prvky Bohdalec, Dlažby II jakosti Bohdalec, Dlažba II jakosti Bohdalec, Plošné dlažby Bohdalec, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Hradec Králové Praha-Koloděje Chrudim Děčín Praha 17 Jičín Rokycany Rakovník Praha-Lipence Praha-Šeberov Praha-Troja Svitavy Kutná Hora Beroun Mělník Praha 6 Louny Praha-Zbraslav Praha 11 Pelhřimov Praha 22 Cheb Praha 12 Praha-Nebušice Blansko Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Jablonec nad Nisou Ostrava-město Karviná Příbram Praha-západ Praha-Libuš Praha-Březiněves Frýdek-Místek Praha 9 Praha 5 Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Tachov Domažlice Pardubice Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Liberec Opava Praha 13 Praha-východ Praha-Kunratice Třebíč Praha 14 Praha 18 Trutnov Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Český Krumlov Brno-venkov Praha-Lochkov Praha-Běchovice Znojmo Vyškov Chomutov Prachatice Semily Praha-Kolovraty Břeclav Praha 7 Tábor Strakonice Litoměřice Praha 8 Praha 16 Sokolov Most Kladno Praha-Velká Chuchle Prostějov Hlavní město Praha Plzeň-sever Praha 1 Nový Jičín České Budějovice Jihlava Zlín Praha-Královice Kolín Benešov Praha-Dubeč Praha 4 Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalec

Levná dlažba Bohdalec

Dlažba Bohdalec

Zámkové dlažby Bohdalec

Zámkové betonové dlažby Bohdalec

Zámková dlažba Bohdalec

Betonové dlažby Bohdalec

Betonová dlažba Bohdalec

Zdící prvky Bohdalec

Dlažby II jakosti Bohdalec

Dlažba II jakosti Bohdalec

Plošné dlažby Bohdalec