„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalec

Nové produkty Bohdalec

Dlažby a obrubníky Bohdalec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalec, Levná dlažba Bohdalec, Dlažba Bohdalec, Zámkové dlažby Bohdalec, Zámkové dlažba Bohdalec, Betonové dlažby Bohdalec, Betonová dlažba Bohdalec, Zdící prvky Bohdalec, Dlažby II jakosti Bohdalec, Dlažba II jakosti Bohdalec, Plošné dlažby Bohdalec, Plošná dlažba


Další města:

Písek Chrudim Praha-Běchovice Svitavy Praha-Zbraslav Bruntál Praha-Ďáblice Praha 9 Praha-Řeporyje Praha 8 Rokycany Pardubice Praha-Újezd Praha-Čakovice Praha 7 Praha-východ Jihlava Mělník Praha-Nedvězí Jičín Praha-Dolní Počernice Kladno Praha-Klánovice Opava Most Plzeň-město Jindřichův Hradec Liberec Vsetín Klatovy Praha-Královice Nymburk Louny Chomutov Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha 21 Příbram Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Praha-západ Pelhřimov Praha 17 Praha-Satalice Jeseník Kutná Hora Praha-Zličín Hlavní město Praha Praha-Slivenec Prostějov Semily Česká Lípa Praha 12 Praha-Troja Praha-Petrovice Nový Jičín Teplice Praha-Kolovraty Praha 19 Rakovník Hodonín Blansko Praha 18 Třebíč Praha 11 Praha-Kunratice Brno-venkov Praha 1 Znojmo Havlíčkův Brod Vyškov Frýdek-Místek Přerov Praha 14 Praha-Lysolaje Praha 20 Ústí nad Orlicí Praha 13 Tachov Plzeň-jih Prachatice Tábor Náchod Beroun Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Praha 5 Děčín Trutnov Praha-Přední Kopanina Kolín Ostrava-město Ústí nad Labem Praha 22 Domažlice Rychnov nad Kněžnou Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalec

Levná dlažba Bohdalec

Dlažba Bohdalec

Zámkové dlažby Bohdalec

Zámkové betonové dlažby Bohdalec

Zámková dlažba Bohdalec

Betonové dlažby Bohdalec

Betonová dlažba Bohdalec

Zdící prvky Bohdalec

Dlažby II jakosti Bohdalec

Dlažba II jakosti Bohdalec

Plošné dlažby Bohdalec