„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalec

Nové produkty Bohdalec

Dlažby a obrubníky Bohdalec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalec, Levná dlažba Bohdalec, Dlažba Bohdalec, Zámkové dlažby Bohdalec, Zámkové dlažba Bohdalec, Betonové dlažby Bohdalec, Betonová dlažba Bohdalec, Zdící prvky Bohdalec, Dlažby II jakosti Bohdalec, Dlažba II jakosti Bohdalec, Plošné dlažby Bohdalec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Přerov Praha-Vinoř Praha-Libuš Praha 13 Praha-západ Praha 22 Brno-město Praha 10 Praha 20 Praha-Suchdol Česká Lípa Olomouc Ostrava-město Náchod Praha 18 Uherské Hradiště Praha 4 Semily Praha 16 Kutná Hora Cheb Plzeň-sever Praha-Královice Praha-Újezd Praha-Lysolaje Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Labem Praha-Čakovice České Budějovice Chomutov Benešov Praha-Březiněves Litoměřice Praha-Kunratice Klatovy Žďár nad Sázavou Praha 6 Praha 1 Plzeň-město Děčín Praha 8 Jindřichův Hradec Beroun Hodonín Praha-Satalice Praha-Ďáblice Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Jičín Třebíč Praha-Lochkov Praha-Křeslice Louny Jihlava Trutnov Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Praha 9 Frýdek-Místek Praha-Běchovice Mladá Boleslav Praha 2 Vsetín Praha-Lipence Nymburk Praha-Šeberov Nový Jičín Praha 5 Kolín Hradec Králové Praha-Dubeč Blansko Bruntál Praha 14 Praha 12 Chrudim Praha 11 Praha 15 Praha-Nedvězí Praha 7 Praha-Slivenec Sokolov Kroměříž Praha-Řeporyje Mělník Pardubice Havlíčkův Brod Kladno Praha 3 Liberec Tachov Písek Plzeň-jih Rokycany Praha-Velká Chuchle Tábor Karviná Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalec

Levná dlažba Bohdalec

Dlažba Bohdalec

Zámkové dlažby Bohdalec

Zámkové betonové dlažby Bohdalec

Zámková dlažba Bohdalec

Betonové dlažby Bohdalec

Betonová dlažba Bohdalec

Zdící prvky Bohdalec

Dlažby II jakosti Bohdalec

Dlažba II jakosti Bohdalec

Plošné dlažby Bohdalec