„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalec

Nové produkty Bohdalec

Dlažby a obrubníky Bohdalec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalec, Levná dlažba Bohdalec, Dlažba Bohdalec, Zámkové dlažby Bohdalec, Zámkové dlažba Bohdalec, Betonové dlažby Bohdalec, Betonová dlažba Bohdalec, Zdící prvky Bohdalec, Dlažby II jakosti Bohdalec, Dlažba II jakosti Bohdalec, Plošné dlažby Bohdalec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Karviná Praha-Dolní Počernice Praha-Řeporyje České Budějovice Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Praha 2 Strakonice Náchod Praha-Čakovice Beroun Praha-Šeberov Plzeň-sever Opava Praha 5 Vyškov Brno-venkov Praha 9 Ostrava-město Žďár nad Sázavou Praha 22 Zlín Děčín Praha-Křeslice Kolín Praha-Lochkov Prostějov Praha 6 Praha-Lipence Rakovník Cheb Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Vsetín Jihlava Praha 13 Praha 3 Praha-Vinoř Sokolov Chrudim Bruntál Plzeň-město Praha 8 Praha-Lysolaje Plzeň-jih Pardubice Olomouc Hradec Králové Praha-Suchdol Praha-Klánovice Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Louny Svitavy Praha-Satalice Písek Jablonec nad Nisou Česká Lípa Blansko Tachov Uherské Hradiště Praha 11 Praha-východ Břeclav Praha 18 Praha-Dubeč Ústí nad Labem Praha-Březiněves Praha 17 Praha 12 Kladno Praha 20 Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Klatovy Jičín Teplice Praha-Troja Praha-Zličín Praha-západ Prachatice Jeseník Benešov Domažlice Pelhřimov Třebíč Litoměřice Praha 1 Praha-Zbraslav Praha-Královice Praha 16 Mělník Přerov Hodonín Most Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalec

Levná dlažba Bohdalec

Dlažba Bohdalec

Zámkové dlažby Bohdalec

Zámkové betonové dlažby Bohdalec

Zámková dlažba Bohdalec

Betonové dlažby Bohdalec

Betonová dlažba Bohdalec

Zdící prvky Bohdalec

Dlažby II jakosti Bohdalec

Dlažba II jakosti Bohdalec

Plošné dlažby Bohdalec