„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalec

Nové produkty Bohdalec

Dlažby a obrubníky Bohdalec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalec, Levná dlažba Bohdalec, Dlažba Bohdalec, Zámkové dlažby Bohdalec, Zámkové dlažba Bohdalec, Betonové dlažby Bohdalec, Betonová dlažba Bohdalec, Zdící prvky Bohdalec, Dlažby II jakosti Bohdalec, Dlažba II jakosti Bohdalec, Plošné dlažby Bohdalec, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Praha-Benice Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Ostrava-město Nymburk Praha-Šeberov Praha-Suchdol Praha-Nebušice Český Krumlov Příbram Trutnov Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Náchod Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice České Budějovice Teplice Mladá Boleslav Praha-Lipence Jičín Prachatice Domažlice Praha 1 Most Praha-Klánovice Ústí nad Labem Olomouc Praha-Koloděje Brno-město Jablonec nad Nisou Karviná Sokolov Tábor Hlavní město Praha Praha 14 Praha 21 Bruntál Vsetín Rokycany Praha 20 Jeseník Prostějov Praha-Řeporyje Liberec Zlín Praha-Troja Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Praha 6 Praha 3 Beroun Strakonice Hradec Králové Jindřichův Hradec Kolín Praha 22 Vyškov Praha-Běchovice Klatovy Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Plzeň-město Kroměříž Svitavy Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Rakovník Praha 18 Praha-Březiněves Praha-východ Chomutov Děčín Třebíč Praha-Zbraslav Brno-venkov Praha 17 Plzeň-jih Praha 13 Nový Jičín Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Litoměřice Uherské Hradiště Blansko Praha 11 Jihlava Přerov Kladno Rychnov nad Kněžnou Opava Česká Lípa Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalec

Levná dlažba Bohdalec

Dlažba Bohdalec

Zámkové dlažby Bohdalec

Zámkové betonové dlažby Bohdalec

Zámková dlažba Bohdalec

Betonové dlažby Bohdalec

Betonová dlažba Bohdalec

Zdící prvky Bohdalec

Dlažby II jakosti Bohdalec

Dlažba II jakosti Bohdalec

Plošné dlažby Bohdalec