„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalec

Nové produkty Bohdalec

Dlažby a obrubníky Bohdalec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalec, Levná dlažba Bohdalec, Dlažba Bohdalec, Zámkové dlažby Bohdalec, Zámkové dlažba Bohdalec, Betonové dlažby Bohdalec, Betonová dlažba Bohdalec, Zdící prvky Bohdalec, Dlažby II jakosti Bohdalec, Dlažba II jakosti Bohdalec, Plošné dlažby Bohdalec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Praha-západ Plzeň-sever Uherské Hradiště Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Strakonice Praha 4 Klatovy Nový Jičín Beroun Vyškov Chrudim Praha-Zličín Náchod Vsetín Praha-Benice Praha 2 Česká Lípa Louny Pelhřimov Praha-Koloděje Tábor Liberec České Budějovice Praha-Libuš Praha 16 Brno-venkov Praha 9 Frýdek-Místek Praha-Satalice Praha 15 Tachov Hradec Králové Praha 6 Olomouc Mělník Praha-Slivenec Praha-Klánovice Znojmo Písek Hlavní město Praha Blansko Praha 20 Praha 14 Plzeň-město Praha 21 Praha-Královice Prostějov Praha-Dolní Počernice Chomutov Praha-východ Jihlava Jindřichův Hradec Praha 10 Praha 17 Kladno Trutnov Hodonín Karlovy Vary Praha-Dubeč Praha 1 Svitavy Praha 7 Litoměřice Třebíč Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Ostrava-město Cheb Havlíčkův Brod Benešov Jičín Praha-Lysolaje Sokolov Ústí nad Orlicí Praha 18 Kroměříž Most Prachatice Praha-Petrovice Praha 12 Český Krumlov Rakovník Rokycany Jeseník Nymburk Praha-Šeberov Bruntál Praha-Lipence Praha-Čakovice Praha 5 Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalec

Levná dlažba Bohdalec

Dlažba Bohdalec

Zámkové dlažby Bohdalec

Zámkové betonové dlažby Bohdalec

Zámková dlažba Bohdalec

Betonové dlažby Bohdalec

Betonová dlažba Bohdalec

Zdící prvky Bohdalec

Dlažby II jakosti Bohdalec

Dlažba II jakosti Bohdalec

Plošné dlažby Bohdalec