„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalec

Nové produkty Bohdalec

Dlažby a obrubníky Bohdalec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalec, Levná dlažba Bohdalec, Dlažba Bohdalec, Zámkové dlažby Bohdalec, Zámkové dlažba Bohdalec, Betonové dlažby Bohdalec, Betonová dlažba Bohdalec, Zdící prvky Bohdalec, Dlažby II jakosti Bohdalec, Dlažba II jakosti Bohdalec, Plošné dlažby Bohdalec, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Kladno Plzeň-město Praha-Březiněves Praha 16 Šumperk Třebíč Praha-Vinoř Praha 2 Praha 10 Praha 17 Klatovy Most Praha-Lochkov Písek Sokolov Praha-Běchovice Litoměřice Ostrava-město Nový Jičín Praha 12 Strakonice Náchod Jihlava Praha 6 Praha 4 Nymburk Ústí nad Labem Vyškov Praha-Královice Kutná Hora Frýdek-Místek Praha-Slivenec Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dubeč Olomouc Praha-Zličín Bruntál Ústí nad Orlicí Praha 14 Jablonec nad Nisou Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Praha-Libuš Praha-Suchdol Praha 1 Praha 5 Domažlice Kolín Praha 13 Mladá Boleslav Svitavy Jindřichův Hradec Praha 15 Praha 18 Teplice Hodonín Znojmo Praha-Lipence Pardubice Trutnov Tábor Břeclav Karlovy Vary Praha-Křeslice Praha 11 Praha 20 Havlíčkův Brod Praha-Zbraslav Česká Lípa Praha-Klánovice Opava Praha-Kolovraty Semily Tachov Praha-Nedvězí Praha-Čakovice Hradec Králové Plzeň-jih Praha 9 Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Praha 8 Praha-Satalice Liberec Vsetín Uherské Hradiště Cheb Praha 19 Praha-Troja Pelhřimov Hlavní město Praha České Budějovice Jičín Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Praha 22 Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalec

Levná dlažba Bohdalec

Dlažba Bohdalec

Zámkové dlažby Bohdalec

Zámkové betonové dlažby Bohdalec

Zámková dlažba Bohdalec

Betonové dlažby Bohdalec

Betonová dlažba Bohdalec

Zdící prvky Bohdalec

Dlažby II jakosti Bohdalec

Dlažba II jakosti Bohdalec

Plošné dlažby Bohdalec