„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalec

Nové produkty Bohdalec

Dlažby a obrubníky Bohdalec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalec, Levná dlažba Bohdalec, Dlažba Bohdalec, Zámkové dlažby Bohdalec, Zámkové dlažba Bohdalec, Betonové dlažby Bohdalec, Betonová dlažba Bohdalec, Zdící prvky Bohdalec, Dlažby II jakosti Bohdalec, Dlažba II jakosti Bohdalec, Plošné dlažby Bohdalec, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Praha-Lipence Most Sokolov Česká Lípa Praha-východ Praha-Řeporyje Praha-Troja Praha 14 Praha 1 Praha-Dubeč Kladno Tábor Nymburk Praha 2 Chomutov Vsetín Pardubice Teplice Prachatice Praha-Čakovice Nový Jičín Praha 10 Zlín Plzeň-sever Praha-Libuš Karviná Praha-Kolovraty Praha-Satalice Cheb Karlovy Vary Ostrava-město Plzeň-město Kroměříž Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Bruntál Praha 8 Praha 13 Jeseník Hradec Králové Praha-Vinoř Louny Praha 21 Praha-Kunratice Svitavy Praha 6 Přerov Praha 9 Praha 20 Praha-Lysolaje Domažlice Chrudim Uherské Hradiště Žďár nad Sázavou Praha 12 Praha-Zličín Liberec Praha-Újezd Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Příbram Praha-Lochkov Jičín Praha-Benice Semily Praha-Petrovice Brno-město Trutnov Náchod Tachov Rokycany Jindřichův Hradec Praha 18 Praha 22 Praha-západ Praha-Ďáblice Praha 11 Klatovy Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Rakovník Benešov Blansko Praha 15 Třebíč Praha 7 Děčín Praha-Zbraslav Praha 4 Praha-Štěrboholy Praha 17 Praha 5 Praha-Suchdol Jihlava Opava Rychnov nad Kněžnou Praha-Přední Kopanina Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalec

Levná dlažba Bohdalec

Dlažba Bohdalec

Zámkové dlažby Bohdalec

Zámkové betonové dlažby Bohdalec

Zámková dlažba Bohdalec

Betonové dlažby Bohdalec

Betonová dlažba Bohdalec

Zdící prvky Bohdalec

Dlažby II jakosti Bohdalec

Dlažba II jakosti Bohdalec

Plošné dlažby Bohdalec