„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalec

Nové produkty Bohdalec

Dlažby a obrubníky Bohdalec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalec, Levná dlažba Bohdalec, Dlažba Bohdalec, Zámkové dlažby Bohdalec, Zámkové dlažba Bohdalec, Betonové dlažby Bohdalec, Betonová dlažba Bohdalec, Zdící prvky Bohdalec, Dlažby II jakosti Bohdalec, Dlažba II jakosti Bohdalec, Plošné dlažby Bohdalec, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Pardubice Praha-Šeberov Jindřichův Hradec Teplice Praha-Dubeč Domažlice Havlíčkův Brod Kladno Praha-Běchovice Praha 11 Sokolov Znojmo Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Praha-Koloděje Praha-Kunratice Cheb Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Praha 12 Praha-Vinoř Praha 1 Praha-Libuš Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Plzeň-město Český Krumlov Praha 20 Praha 6 Praha 15 Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Benešov Rakovník Ostrava-město Praha-Satalice Litoměřice Svitavy Náchod Most Kroměříž Karviná Praha 3 Frýdek-Místek Opava Praha 4 Praha-Ďáblice Hodonín Strakonice Kutná Hora České Budějovice Praha 22 Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Liberec Praha-západ Louny Klatovy Uherské Hradiště Praha 18 Praha-Lysolaje Praha 8 Praha-Újezd Praha 2 Tábor Česká Lípa Rokycany Praha-Nebušice Šumperk Jeseník Třebíč Karlovy Vary Břeclav Praha 21 Prachatice Písek Praha-Přední Kopanina Praha 7 Kolín Praha-Lipence Praha 13 Praha-Březiněves Praha-Královice Praha-Lochkov Děčín Příbram Vyškov Praha 9 Praha 10 Praha 16 Praha-východ Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Brno-město Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalec

Levná dlažba Bohdalec

Dlažba Bohdalec

Zámkové dlažby Bohdalec

Zámkové betonové dlažby Bohdalec

Zámková dlažba Bohdalec

Betonové dlažby Bohdalec

Betonová dlažba Bohdalec

Zdící prvky Bohdalec

Dlažby II jakosti Bohdalec

Dlažba II jakosti Bohdalec

Plošné dlažby Bohdalec