„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalec

Nové produkty Bohdalec

Dlažby a obrubníky Bohdalec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalec, Levná dlažba Bohdalec, Dlažba Bohdalec, Zámkové dlažby Bohdalec, Zámkové dlažba Bohdalec, Betonové dlažby Bohdalec, Betonová dlažba Bohdalec, Zdící prvky Bohdalec, Dlažby II jakosti Bohdalec, Dlažba II jakosti Bohdalec, Plošné dlažby Bohdalec, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Praha-Velká Chuchle Beroun Praha 11 Nový Jičín Litoměřice Zlín Česká Lípa Praha-Satalice Domažlice Praha 15 Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Rychnov nad Kněžnou Kolín Benešov Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Praha 19 Klatovy Tábor Brno-město Znojmo Rokycany Vsetín Praha 5 Olomouc Praha-západ Praha 14 Praha 10 Karlovy Vary Rakovník Tachov Praha-Zličín Praha-Křeslice Přerov Praha 13 Plzeň-město Svitavy Praha-Zbraslav Praha 2 Praha-Suchdol Kroměříž Praha-Štěrboholy Hradec Králové Hodonín Teplice Praha 22 Prachatice Praha-Nebušice Chomutov Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Pardubice Ústí nad Orlicí Praha-Královice Praha-Čakovice Praha 18 Praha-Dubeč Žďár nad Sázavou Praha-Troja Karviná Plzeň-sever Praha-Lysolaje Příbram Praha-Klánovice Praha-Újezd Opava Uherské Hradiště Liberec Děčín Šumperk Sokolov Kladno Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Břeclav Cheb Praha 1 Hlavní město Praha Praha 9 Praha-Přední Kopanina Praha-Šeberov Louny Jihlava Praha 6 Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Praha 12 Mladá Boleslav Trutnov Praha-Libuš Prostějov Bruntál Praha-Petrovice Jičín Praha-Řeporyje Semily Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalec

Levná dlažba Bohdalec

Dlažba Bohdalec

Zámkové dlažby Bohdalec

Zámkové betonové dlažby Bohdalec

Zámková dlažba Bohdalec

Betonové dlažby Bohdalec

Betonová dlažba Bohdalec

Zdící prvky Bohdalec

Dlažby II jakosti Bohdalec

Dlažba II jakosti Bohdalec

Plošné dlažby Bohdalec