„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleboř

Nové produkty Boleboř

Dlažby a obrubníky Boleboř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleboř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleboř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleboř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleboř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleboř, Levná dlažba Boleboř, Dlažba Boleboř, Zámkové dlažby Boleboř, Zámkové dlažba Boleboř, Betonové dlažby Boleboř, Betonová dlažba Boleboř, Zdící prvky Boleboř, Dlažby II jakosti Boleboř, Dlažba II jakosti Boleboř, Plošné dlažby Boleboř, Plošná dlažba


Další města:

Opava Praha-Řeporyje Český Krumlov Praha 5 Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Domažlice Mladá Boleslav Plzeň-sever Plzeň-město Louny Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Praha 9 Praha-Troja Brno-venkov Ústí nad Orlicí Praha 21 Praha-Šeberov Praha-Křeslice Písek Trutnov Kolín Praha 10 Jablonec nad Nisou Karviná Prachatice Praha 18 Praha-Lochkov Rakovník Přerov Praha-východ Praha-Březiněves Praha 12 Praha-Zličín Hodonín Kroměříž Praha-Kolovraty Praha 15 Praha 3 Ústí nad Labem Praha-Koloděje Rokycany Nymburk Praha-Štěrboholy Praha 16 Praha 14 Most Chrudim Mělník Praha 1 Šumperk Prostějov Znojmo Nový Jičín Praha-Královice Jihlava Praha 6 Blansko Praha 19 Vyškov Svitavy Praha-Lipence Olomouc Bruntál Tachov Strakonice Náchod Praha-Dubeč Praha-Vinoř Brno-město Benešov Praha-Čakovice Praha-Benice Pardubice Praha-Nebušice Litoměřice České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Děčín Jeseník Praha 20 Praha 2 Praha 4 Cheb Jičín Praha-západ Jindřichův Hradec Hradec Králové Praha 8 Semily Praha-Lysolaje Praha-Kunratice Uherské Hradiště Česká Lípa Praha-Újezd Příbram Praha-Libuš Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleboř

Levná dlažba Boleboř

Dlažba Boleboř

Zámkové dlažby Boleboř

Zámkové betonové dlažby Boleboř

Zámková dlažba Boleboř

Betonové dlažby Boleboř

Betonová dlažba Boleboř

Zdící prvky Boleboř

Dlažby II jakosti Boleboř

Dlažba II jakosti Boleboř

Plošné dlažby Boleboř