„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleboř

Nové produkty Boleboř

Dlažby a obrubníky Boleboř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleboř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleboř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleboř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleboř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleboř, Levná dlažba Boleboř, Dlažba Boleboř, Zámkové dlažby Boleboř, Zámkové dlažba Boleboř, Betonové dlažby Boleboř, Betonová dlažba Boleboř, Zdící prvky Boleboř, Dlažby II jakosti Boleboř, Dlažba II jakosti Boleboř, Plošné dlažby Boleboř, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Hradec Králové Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Ústí nad Orlicí Benešov Praha-Královice Mělník Brno-město Praha 12 Praha-Ďáblice Praha 18 Semily Liberec Praha 22 Praha 16 Prachatice Praha-Křeslice Bruntál Praha-Běchovice Vyškov Mladá Boleslav Pardubice Znojmo Praha-východ Praha-Dubeč Blansko Vsetín Chomutov Ústí nad Labem Plzeň-sever Praha 9 Rokycany Opava Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy Most Jičín Trutnov Praha-Řeporyje Praha-Zličín Frýdek-Místek Praha-Satalice Praha 4 Praha-Lysolaje Praha-Čakovice Praha-Nebušice Litoměřice Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Hodonín Praha 8 Praha-Kolovraty Zlín Louny Karviná Písek Praha 19 Praha 6 Praha-Lochkov Tábor Praha 21 Děčín Praha-Březiněves Praha 5 Nymburk Prostějov Ostrava-město Cheb Praha-Troja Praha 7 Rakovník Klatovy Jeseník Praha-Vinoř Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Olomouc Nový Jičín Chrudim Třebíč Praha 2 Praha-Kunratice Praha 1 Praha-Nedvězí Praha-Koloděje Praha-Slivenec Domažlice Příbram Praha 20 Uherské Hradiště Český Krumlov Přerov Praha-Újezd Teplice Plzeň-město Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleboř

Levná dlažba Boleboř

Dlažba Boleboř

Zámkové dlažby Boleboř

Zámkové betonové dlažby Boleboř

Zámková dlažba Boleboř

Betonové dlažby Boleboř

Betonová dlažba Boleboř

Zdící prvky Boleboř

Dlažby II jakosti Boleboř

Dlažba II jakosti Boleboř

Plošné dlažby Boleboř