„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleboř

Nové produkty Boleboř

Dlažby a obrubníky Boleboř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleboř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleboř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleboř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleboř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleboř, Levná dlažba Boleboř, Dlažba Boleboř, Zámkové dlažby Boleboř, Zámkové dlažba Boleboř, Betonové dlažby Boleboř, Betonová dlažba Boleboř, Zdící prvky Boleboř, Dlažby II jakosti Boleboř, Dlažba II jakosti Boleboř, Plošné dlažby Boleboř, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Břeclav Hodonín Kroměříž Blansko Praha-Dolní Počernice Praha 5 Brno-venkov Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Praha 21 Plzeň-jih Jičín Tábor Jihlava Jeseník Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Praha-Libuš Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Děčín Praha-Štěrboholy Praha-Troja Praha-Vinoř Hradec Králové Praha-Suchdol Hlavní město Praha Praha 20 Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Plzeň-město Praha-Velká Chuchle České Budějovice Praha 9 Nymburk Vsetín Chomutov Praha 13 Mladá Boleslav Praha 1 Praha 14 Praha-Klánovice Praha-západ Praha-Běchovice Praha-Újezd Nový Jičín Vyškov Chrudim Ústí nad Labem Bruntál Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Ostrava-město Cheb Praha-Čakovice Praha 11 Praha 17 Písek Domažlice Praha-východ Mělník Náchod Praha 10 Tachov Praha 3 Praha 4 Semily Praha-Dolní Chabry Trutnov Praha-Satalice Rakovník Prachatice Kolín Praha-Šeberov Louny Prostějov Praha-Zličín Praha 19 Česká Lípa Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Příbram Praha-Březiněves Zlín Liberec Pardubice Praha-Kunratice Brno-město Kladno Karlovy Vary Praha-Královice Praha-Lipence Praha 12 Olomouc Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleboř

Levná dlažba Boleboř

Dlažba Boleboř

Zámkové dlažby Boleboř

Zámkové betonové dlažby Boleboř

Zámková dlažba Boleboř

Betonové dlažby Boleboř

Betonová dlažba Boleboř

Zdící prvky Boleboř

Dlažby II jakosti Boleboř

Dlažba II jakosti Boleboř

Plošné dlažby Boleboř