„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleboř

Nové produkty Boleboř

Dlažby a obrubníky Boleboř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleboř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleboř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleboř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleboř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleboř, Levná dlažba Boleboř, Dlažba Boleboř, Zámkové dlažby Boleboř, Zámkové dlažba Boleboř, Betonové dlažby Boleboř, Betonová dlažba Boleboř, Zdící prvky Boleboř, Dlažby II jakosti Boleboř, Dlažba II jakosti Boleboř, Plošné dlažby Boleboř, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Prachatice Vsetín Praha 6 Praha-západ Kutná Hora Praha 20 Praha-Lipence Děčín Praha-Klánovice Blansko Tachov Plzeň-jih Mladá Boleslav Hradec Králové Praha 19 Český Krumlov Praha 1 Praha-Benice Praha 22 Praha-Březiněves Jičín Kroměříž Plzeň-město Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Šumperk Louny Mělník Svitavy Karviná Jablonec nad Nisou Praha 10 České Budějovice Cheb Praha 21 Ústí nad Orlicí Praha 4 Praha-východ Semily Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Praha-Vinoř Praha-Suchdol Opava Frýdek-Místek Rokycany Třebíč Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Litoměřice Česká Lípa Tábor Domažlice Jindřichův Hradec Vyškov Uherské Hradiště Příbram Ústí nad Labem Praha 14 Olomouc Trutnov Praha 12 Praha 7 Praha 15 Benešov Praha-Koloděje Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Bruntál Ostrava-město Rakovník Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Jeseník Pelhřimov Praha 13 Nymburk Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Brno-město Praha 5 Praha-Zličín Chrudim Břeclav Praha-Lysolaje Kladno Prostějov Beroun Praha-Nedvězí Liberec Nový Jičín Praha-Troja Přerov Praha 2 Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleboř

Levná dlažba Boleboř

Dlažba Boleboř

Zámkové dlažby Boleboř

Zámkové betonové dlažby Boleboř

Zámková dlažba Boleboř

Betonové dlažby Boleboř

Betonová dlažba Boleboř

Zdící prvky Boleboř

Dlažby II jakosti Boleboř

Dlažba II jakosti Boleboř

Plošné dlažby Boleboř