„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleboř

Nové produkty Boleboř

Dlažby a obrubníky Boleboř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleboř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleboř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleboř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleboř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleboř, Levná dlažba Boleboř, Dlažba Boleboř, Zámkové dlažby Boleboř, Zámkové dlažba Boleboř, Betonové dlažby Boleboř, Betonová dlažba Boleboř, Zdící prvky Boleboř, Dlažby II jakosti Boleboř, Dlažba II jakosti Boleboř, Plošné dlažby Boleboř, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Kolín Litoměřice Praha 20 Praha-Lipence Praha 19 Cheb Louny Praha-Dubeč Praha 10 Hlavní město Praha Praha 5 Benešov Chomutov Nový Jičín Kladno Vyškov Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle Olomouc Praha-Suchdol Praha 4 Mladá Boleslav Sokolov Trutnov Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Písek Tábor Praha-Troja Praha 12 Třebíč Plzeň-sever Most Kroměříž Praha-Dolní Počernice Pardubice Praha 22 Chrudim Opava Praha 15 Jindřichův Hradec Praha 14 Praha 17 Příbram Semily Znojmo Praha-Nedvězí Domažlice Plzeň-jih Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Blansko Mělník Šumperk Jihlava Strakonice Praha-Dolní Chabry Praha-Královice Praha-východ Praha-Benice Praha-Slivenec Kutná Hora Praha-Zbraslav Praha 7 Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Praha-Šeberov Brno-venkov Karlovy Vary Hradec Králové Praha-Lochkov Praha-Nebušice Praha-Vinoř Břeclav Praha 3 Praha 8 Praha-Zličín Praha-Křeslice Praha 1 Uherské Hradiště Nymburk Praha 16 Frýdek-Místek Praha 21 Praha-západ Jičín Praha-Čakovice Praha 9 Praha-Běchovice Prachatice Bruntál Česká Lípa Ostrava-město Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleboř

Levná dlažba Boleboř

Dlažba Boleboř

Zámkové dlažby Boleboř

Zámkové betonové dlažby Boleboř

Zámková dlažba Boleboř

Betonové dlažby Boleboř

Betonová dlažba Boleboř

Zdící prvky Boleboř

Dlažby II jakosti Boleboř

Dlažba II jakosti Boleboř

Plošné dlažby Boleboř