„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleboř

Nové produkty Boleboř

Dlažby a obrubníky Boleboř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleboř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleboř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleboř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleboř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleboř, Levná dlažba Boleboř, Dlažba Boleboř, Zámkové dlažby Boleboř, Zámkové dlažba Boleboř, Betonové dlažby Boleboř, Betonová dlažba Boleboř, Zdící prvky Boleboř, Dlažby II jakosti Boleboř, Dlažba II jakosti Boleboř, Plošné dlažby Boleboř, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Praha 19 Břeclav Semily Hodonín Praha-Satalice Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Rokycany Šumperk Praha 12 Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Kladno Zlín Praha 21 Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Teplice Karlovy Vary Plzeň-jih Praha 8 Opava Praha-Štěrboholy Vsetín Praha 6 Hradec Králové Praha-Vinoř Praha-Lochkov Pelhřimov Praha-západ Plzeň-sever Praha-Běchovice Frýdek-Místek Nymburk Praha-Řeporyje Rakovník Chrudim Beroun Praha-Koloděje Praha-Zličín Klatovy Praha-Lipence Brno-město Hlavní město Praha Strakonice Jičín Praha-Ďáblice Kolín Praha 11 Písek Bruntál Praha 20 Svitavy Sokolov Plzeň-město Ostrava-město Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Praha 13 Karviná Praha-Kunratice Praha-Troja Praha 22 České Budějovice Praha-Kolovraty Kroměříž Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Praha 4 Most Ústí nad Labem Tachov Kutná Hora Praha-Zbraslav Benešov Příbram Praha-Újezd Louny Praha-Královice Praha-Slivenec Prostějov Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Třebíč Praha 15 Děčín Blansko Praha-Benice Praha 1 Pardubice Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Znojmo Žďár nad Sázavou Jeseník Liberec Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleboř

Levná dlažba Boleboř

Dlažba Boleboř

Zámkové dlažby Boleboř

Zámkové betonové dlažby Boleboř

Zámková dlažba Boleboř

Betonové dlažby Boleboř

Betonová dlažba Boleboř

Zdící prvky Boleboř

Dlažby II jakosti Boleboř

Dlažba II jakosti Boleboř

Plošné dlažby Boleboř