„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleboř

Nové produkty Boleboř

Dlažby a obrubníky Boleboř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleboř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleboř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleboř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleboř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleboř, Levná dlažba Boleboř, Dlažba Boleboř, Zámkové dlažby Boleboř, Zámkové dlažba Boleboř, Betonové dlažby Boleboř, Betonová dlažba Boleboř, Zdící prvky Boleboř, Dlažby II jakosti Boleboř, Dlažba II jakosti Boleboř, Plošné dlažby Boleboř, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Praha-Petrovice Praha-Přední Kopanina Litoměřice Praha 4 Vsetín Praha-Lipence Jindřichův Hradec Pelhřimov Strakonice Louny Tábor Hradec Králové Olomouc Chomutov Praha 5 Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Bruntál Praha 13 Praha-Zličín Třebíč Praha 18 České Budějovice Trutnov Praha-Řeporyje Česká Lípa Praha-Suchdol Mladá Boleslav Hlavní město Praha Rakovník Beroun Písek Praha 1 Praha-Újezd Praha 16 Ústí nad Labem Mělník Praha 21 Hodonín Znojmo Frýdek-Místek Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Karviná Praha-Dolní Chabry Kladno Praha-Troja Plzeň-jih Praha 6 Praha-Lochkov Plzeň-město Praha 7 Praha-Nedvězí Příbram Plzeň-sever Domažlice Praha 15 Praha 3 Pardubice Vyškov Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Jeseník Nymburk Náchod Sokolov Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Most Praha 14 Jablonec nad Nisou Klatovy Zlín Ústí nad Orlicí Šumperk Opava Jihlava Praha-Nebušice Prachatice Praha-Slivenec Semily Praha-Satalice Praha 22 Liberec Praha 9 Praha-Libuš Praha-Křeslice Benešov Praha 2 Praha-západ Havlíčkův Brod Děčín Praha-Dubeč Praha-Kunratice Praha 8 Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleboř

Levná dlažba Boleboř

Dlažba Boleboř

Zámkové dlažby Boleboř

Zámkové betonové dlažby Boleboř

Zámková dlažba Boleboř

Betonové dlažby Boleboř

Betonová dlažba Boleboř

Zdící prvky Boleboř

Dlažby II jakosti Boleboř

Dlažba II jakosti Boleboř

Plošné dlažby Boleboř