„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleboř

Nové produkty Boleboř

Dlažby a obrubníky Boleboř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleboř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleboř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleboř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleboř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleboř, Levná dlažba Boleboř, Dlažba Boleboř, Zámkové dlažby Boleboř, Zámkové dlažba Boleboř, Betonové dlažby Boleboř, Betonová dlažba Boleboř, Zdící prvky Boleboř, Dlažby II jakosti Boleboř, Dlažba II jakosti Boleboř, Plošné dlažby Boleboř, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Hradec Králové Pardubice Náchod Ústí nad Labem Beroun Praha-Křeslice Praha 20 Praha 15 Hodonín Praha 17 Praha-Březiněves Pelhřimov Praha-Vinoř Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Praha 5 Brno-město Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Semily Tachov Praha 13 Praha-východ Šumperk Praha 2 Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Praha-Klánovice Praha-Kunratice Plzeň-jih Praha-Běchovice Praha-Čakovice Uherské Hradiště Nový Jičín Praha-Řeporyje Jihlava Teplice Vsetín Praha 10 Praha 1 Český Krumlov Praha-Dubeč Žďár nad Sázavou Blansko Praha-Dolní Chabry Praha 7 Praha-Nedvězí Praha 6 Chomutov Trutnov Jindřichův Hradec Praha-Lipence Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Praha-Satalice Frýdek-Místek Praha-Lochkov Praha-Šeberov Třebíč Zlín Mělník Rakovník Jeseník Praha 14 Praha 11 Strakonice Břeclav Sokolov Praha 8 Karlovy Vary Hlavní město Praha Znojmo Praha-Přední Kopanina Jičín Praha-Zličín Prachatice Klatovy Praha-Troja Cheb Kroměříž Domažlice Brno-venkov Liberec Bruntál Karviná Jablonec nad Nisou Havlíčkův Brod Most Litoměřice Louny Praha 12 Vyškov Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Praha-Benice Praha 4 Písek Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleboř

Levná dlažba Boleboř

Dlažba Boleboř

Zámkové dlažby Boleboř

Zámkové betonové dlažby Boleboř

Zámková dlažba Boleboř

Betonové dlažby Boleboř

Betonová dlažba Boleboř

Zdící prvky Boleboř

Dlažby II jakosti Boleboř

Dlažba II jakosti Boleboř

Plošné dlažby Boleboř