„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleboř

Nové produkty Boleboř

Dlažby a obrubníky Boleboř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleboř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleboř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleboř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleboř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleboř, Levná dlažba Boleboř, Dlažba Boleboř, Zámkové dlažby Boleboř, Zámkové dlažba Boleboř, Betonové dlažby Boleboř, Betonová dlažba Boleboř, Zdící prvky Boleboř, Dlažby II jakosti Boleboř, Dlažba II jakosti Boleboř, Plošné dlažby Boleboř, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Náchod Plzeň-město Plzeň-jih Opava Praha 21 Nový Jičín Klatovy Praha-Kunratice Pelhřimov Praha-Vinoř Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Chrudim Praha 12 České Budějovice Nymburk Praha-Dolní Chabry Prachatice Prostějov Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Praha-Čakovice Praha-západ Karviná Praha-Slivenec Chomutov Vsetín Praha 11 Praha-Újezd Havlíčkův Brod Praha 3 Bruntál Sokolov Karlovy Vary Svitavy Strakonice Domažlice Ústí nad Orlicí Praha 19 Praha-Lipence Blansko Znojmo Praha-Libuš Most Kladno Kroměříž Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Tachov Praha 6 Frýdek-Místek Mladá Boleslav Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Praha-Petrovice Cheb Český Krumlov Praha-Řeporyje Trutnov Praha-Lochkov Praha-Šeberov Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Brno-venkov Praha-Královice Praha-východ Praha 17 Česká Lípa Praha-Zličín Teplice Praha-Satalice Litoměřice Praha 1 Jičín Louny Praha-Přední Kopanina Praha 14 Praha 18 Rakovník Jihlava Praha-Klánovice Praha 7 Přerov Zlín Pardubice Děčín Praha-Troja Plzeň-sever Vyškov Rokycany Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Praha 22 Praha-Dubeč Praha-Křeslice Ústí nad Labem Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleboř

Levná dlažba Boleboř

Dlažba Boleboř

Zámkové dlažby Boleboř

Zámkové betonové dlažby Boleboř

Zámková dlažba Boleboř

Betonové dlažby Boleboř

Betonová dlažba Boleboř

Zdící prvky Boleboř

Dlažby II jakosti Boleboř

Dlažba II jakosti Boleboř

Plošné dlažby Boleboř