„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleboř

Nové produkty Boleboř

Dlažby a obrubníky Boleboř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleboř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleboř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleboř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleboř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleboř, Levná dlažba Boleboř, Dlažba Boleboř, Zámkové dlažby Boleboř, Zámkové dlažba Boleboř, Betonové dlažby Boleboř, Betonová dlažba Boleboř, Zdící prvky Boleboř, Dlažby II jakosti Boleboř, Dlažba II jakosti Boleboř, Plošné dlažby Boleboř, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Praha-Petrovice Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Praha-Libuš Hradec Králové Praha-Lysolaje Praha 16 Břeclav Praha-Troja Nový Jičín Praha 8 Ústí nad Orlicí Praha 1 Rokycany Praha 12 Karviná Náchod Praha-Kolovraty Děčín Tábor Praha 15 Praha-Ďáblice Kroměříž Žďár nad Sázavou Příbram Praha-Slivenec Praha 3 Český Krumlov Pardubice Praha-Satalice Kutná Hora Praha 4 Mladá Boleslav Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Praha 22 Praha 2 Svitavy Nymburk Semily Klatovy Praha 19 Praha-Královice Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Praha-Křeslice Prachatice Praha-Suchdol Jeseník Plzeň-jih Most Praha-Dubeč Beroun Praha 10 Praha-Velká Chuchle Olomouc Domažlice Praha-Zličín Praha-Koloděje Písek Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Sokolov Karlovy Vary Plzeň-město Praha 18 Praha-Dolní Chabry Benešov Bruntál Uherské Hradiště Liberec Praha-Újezd Praha-západ Blansko Ústí nad Labem Praha 20 Ostrava-město Přerov Prostějov Opava Kolín Praha 9 Frýdek-Místek Praha 6 Jindřichův Hradec Brno-město Praha 14 Praha-Štěrboholy Mělník Praha-Vinoř Šumperk Praha-Lochkov Rakovník Praha 5 Tachov Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleboř

Levná dlažba Boleboř

Dlažba Boleboř

Zámkové dlažby Boleboř

Zámkové betonové dlažby Boleboř

Zámková dlažba Boleboř

Betonové dlažby Boleboř

Betonová dlažba Boleboř

Zdící prvky Boleboř

Dlažby II jakosti Boleboř

Dlažba II jakosti Boleboř

Plošné dlažby Boleboř