„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleboř

Nové produkty Boleboř

Dlažby a obrubníky Boleboř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleboř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleboř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleboř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleboř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleboř, Levná dlažba Boleboř, Dlažba Boleboř, Zámkové dlažby Boleboř, Zámkové dlažba Boleboř, Betonové dlažby Boleboř, Betonová dlažba Boleboř, Zdící prvky Boleboř, Dlažby II jakosti Boleboř, Dlažba II jakosti Boleboř, Plošné dlažby Boleboř, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Děčín Praha-východ Praha 16 Nymburk Kolín Kladno Frýdek-Místek Třebíč Zlín Znojmo Hradec Králové Plzeň-sever Praha-Klánovice Mladá Boleslav Strakonice Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Břeclav Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Praha-Koloděje Praha 2 Benešov Praha 22 Liberec Louny Mělník Chrudim Praha-Slivenec Pelhřimov Havlíčkův Brod Praha 20 Praha-Nebušice Hlavní město Praha Litoměřice Praha-Troja Beroun Praha 17 Jeseník Brno-město Plzeň-město Most Rychnov nad Kněžnou Karlovy Vary Cheb Praha 11 Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Praha 18 Prostějov Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Semily Praha-Řeporyje Přerov Žďár nad Sázavou Jičín Sokolov Praha-západ Opava Domažlice Praha 5 Praha-Královice Jindřichův Hradec Praha 1 Praha 14 Praha 3 Olomouc Praha-Satalice Brno-venkov Blansko Praha-Kunratice Svitavy Příbram České Budějovice Praha-Velká Chuchle Česká Lípa Tábor Rakovník Praha 12 Tachov Prachatice Kroměříž Praha 8 Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Ústí nad Labem Bruntál Nový Jičín Šumperk Český Krumlov Praha-Libuš Kutná Hora Praha 10 Ostrava-město Pardubice Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleboř

Levná dlažba Boleboř

Dlažba Boleboř

Zámkové dlažby Boleboř

Zámkové betonové dlažby Boleboř

Zámková dlažba Boleboř

Betonové dlažby Boleboř

Betonová dlažba Boleboř

Zdící prvky Boleboř

Dlažby II jakosti Boleboř

Dlažba II jakosti Boleboř

Plošné dlažby Boleboř