„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleboř

Nové produkty Boleboř

Dlažby a obrubníky Boleboř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleboř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleboř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleboř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleboř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleboř, Levná dlažba Boleboř, Dlažba Boleboř, Zámkové dlažby Boleboř, Zámkové dlažba Boleboř, Betonové dlažby Boleboř, Betonová dlažba Boleboř, Zdící prvky Boleboř, Dlažby II jakosti Boleboř, Dlažba II jakosti Boleboř, Plošné dlažby Boleboř, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Děčín Praha-Šeberov Nový Jičín Jeseník Plzeň-město Břeclav Praha-Koloděje Praha-Čakovice Uherské Hradiště Přerov Praha-východ Praha 5 Písek Praha 3 Hodonín Brno-město Rokycany Praha 13 Plzeň-jih Náchod Bruntál Praha-Velká Chuchle Praha 15 Kladno Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Benešov Beroun Praha-Kunratice Nymburk Český Krumlov Praha-Běchovice Praha-Březiněves Praha 4 Karviná Pardubice Praha 12 Znojmo Liberec Svitavy České Budějovice Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Kroměříž Prachatice Kutná Hora Olomouc Havlíčkův Brod Praha-Újezd Praha 22 Praha-Benice Praha-Štěrboholy Praha-Satalice Jihlava Frýdek-Místek Zlín Praha-Královice Tachov Praha-Lochkov Praha 2 Praha 11 Praha 20 Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Trutnov Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Kolín Hradec Králové Praha-Kolovraty Třebíč Příbram Praha-Zbraslav Vsetín Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Praha 6 Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Blansko Praha-Libuš Prostějov Semily Praha-Dolní Chabry Opava Praha-Petrovice Litoměřice Praha-Řeporyje Strakonice Praha 18 Praha 14 Ostrava-město Praha 7 Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Praha-západ Praha 16 Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleboř

Levná dlažba Boleboř

Dlažba Boleboř

Zámkové dlažby Boleboř

Zámkové betonové dlažby Boleboř

Zámková dlažba Boleboř

Betonové dlažby Boleboř

Betonová dlažba Boleboř

Zdící prvky Boleboř

Dlažby II jakosti Boleboř

Dlažba II jakosti Boleboř

Plošné dlažby Boleboř