„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochov

Nové produkty Bochov

Dlažby a obrubníky Bochov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochov, Levná dlažba Bochov, Dlažba Bochov, Zámkové dlažby Bochov, Zámkové dlažba Bochov, Betonové dlažby Bochov, Betonová dlažba Bochov, Zdící prvky Bochov, Dlažby II jakosti Bochov, Dlažba II jakosti Bochov, Plošné dlažby Bochov, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Hodonín Most Praha-Lipence Praha 17 Praha-Satalice Praha-Slivenec Tábor Hradec Králové Praha-Suchdol Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Pardubice Praha 2 Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Praha-východ Praha-Koloděje Praha-Libuš Kutná Hora Přerov Bruntál Praha 13 Trutnov Praha-západ Praha 4 Jindřichův Hradec České Budějovice Nymburk Svitavy Praha 19 Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín Vsetín Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Beroun Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Praha 18 Praha-Šeberov Olomouc Praha-Újezd Plzeň-město Praha-Vinoř Rokycany Praha 16 Mělník Liberec Teplice Žďár nad Sázavou Benešov Praha-Ďáblice Praha-Dubeč Český Krumlov Praha 14 Praha 22 Nový Jičín Rakovník Plzeň-jih Prostějov Praha 6 Břeclav Praha 21 Louny Ústí nad Orlicí Blansko Třebíč Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Praha 15 Vyškov Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Písek Praha-Benice Hlavní město Praha Ostrava-město Semily Znojmo Praha-Dolní Chabry Chrudim Jeseník Domažlice Praha 8 Praha 3 Tachov Kolín Praha-Řeporyje Praha-Troja Praha-Petrovice Praha-Čakovice Brno-město Sokolov Ústí nad Labem Příbram Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochov

Levná dlažba Bochov

Dlažba Bochov

Zámkové dlažby Bochov

Zámkové betonové dlažby Bochov

Zámková dlažba Bochov

Betonové dlažby Bochov

Betonová dlažba Bochov

Zdící prvky Bochov

Dlažby II jakosti Bochov

Dlažba II jakosti Bochov

Plošné dlažby Bochov