„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochov

Nové produkty Bochov

Dlažby a obrubníky Bochov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochov, Levná dlažba Bochov, Dlažba Bochov, Zámkové dlažby Bochov, Zámkové dlažba Bochov, Betonové dlažby Bochov, Betonová dlažba Bochov, Zdící prvky Bochov, Dlažby II jakosti Bochov, Dlažba II jakosti Bochov, Plošné dlažby Bochov, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Pardubice Praha-Ďáblice Zlín Pelhřimov Praha 6 Vsetín Praha-Nedvězí Praha 13 Louny Praha-Dubeč Ústí nad Orlicí Vyškov Praha-Koloděje Praha-Troja Praha-Řeporyje Praha-Lipence České Budějovice Praha 11 Svitavy Praha 20 Bruntál Chomutov Opava Litoměřice Blansko Brno-venkov Praha 21 Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Kolín Praha-Suchdol Benešov Znojmo Tachov Prachatice Praha-Štěrboholy Praha-západ Český Krumlov Praha 12 Karlovy Vary Praha 7 Praha 5 Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Praha 18 Praha 8 Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Strakonice Hradec Králové Praha-Petrovice Hodonín Havlíčkův Brod Praha 14 Břeclav Praha-Šeberov Praha-Kolovraty Sokolov Praha-východ Rokycany Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Praha 10 Praha-Kunratice Přerov Příbram Chrudim Praha 4 Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Praha-Zličín Náchod Žďár nad Sázavou Praha 17 Tábor Plzeň-sever Plzeň-město Brno-město Klatovy Jičín Praha-Satalice Praha-Běchovice Praha-Slivenec Semily Cheb Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Praha 22 Praha 1 Ostrava-město Mladá Boleslav Uherské Hradiště Praha 3 Praha 9 Teplice Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochov

Levná dlažba Bochov

Dlažba Bochov

Zámkové dlažby Bochov

Zámkové betonové dlažby Bochov

Zámková dlažba Bochov

Betonové dlažby Bochov

Betonová dlažba Bochov

Zdící prvky Bochov

Dlažby II jakosti Bochov

Dlažba II jakosti Bochov

Plošné dlažby Bochov