„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochov

Nové produkty Bochov

Dlažby a obrubníky Bochov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochov, Levná dlažba Bochov, Dlažba Bochov, Zámkové dlažby Bochov, Zámkové dlažba Bochov, Betonové dlažby Bochov, Betonová dlažba Bochov, Zdící prvky Bochov, Dlažby II jakosti Bochov, Dlažba II jakosti Bochov, Plošné dlažby Bochov, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Náchod Brno-venkov Pardubice Rychnov nad Kněžnou Mělník Uherské Hradiště Praha-Dubeč Semily Praha-Suchdol Praha-Slivenec Praha-Libuš Praha-Křeslice Praha-Šeberov Praha-Benice Teplice Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Karviná Žďár nad Sázavou Praha 9 Litoměřice Praha 14 Jičín Praha 13 Opava Praha-Řeporyje Šumperk Břeclav Most Ústí nad Orlicí Praha 11 Chomutov Český Krumlov Praha 15 Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Příbram Jindřichův Hradec Praha 7 Praha 5 Praha 4 Vyškov Praha-Klánovice Tachov Praha-Štěrboholy České Budějovice Praha-východ Nový Jičín Třebíč Přerov Zlín Tábor Praha-Újezd Prostějov Praha-Přední Kopanina Rakovník Beroun Louny Děčín Cheb Praha-Troja Jablonec nad Nisou Bruntál Praha 22 Praha-Královice Trutnov Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Praha 10 Praha-Vinoř Svitavy Strakonice Ústí nad Labem Praha-Koloděje Kolín Vsetín Praha 18 Praha 12 Sokolov Klatovy Praha-Nebušice Kroměříž Blansko Praha 8 Jeseník Liberec Hlavní město Praha Praha-Lochkov Ostrava-město Hradec Králové Praha 17 Praha 6 Praha-Petrovice Praha-Čakovice Chrudim Nymburk Písek Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochov

Levná dlažba Bochov

Dlažba Bochov

Zámkové dlažby Bochov

Zámkové betonové dlažby Bochov

Zámková dlažba Bochov

Betonové dlažby Bochov

Betonová dlažba Bochov

Zdící prvky Bochov

Dlažby II jakosti Bochov

Dlažba II jakosti Bochov

Plošné dlažby Bochov