„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochov

Nové produkty Bochov

Dlažby a obrubníky Bochov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochov, Levná dlažba Bochov, Dlažba Bochov, Zámkové dlažby Bochov, Zámkové dlažba Bochov, Betonové dlažby Bochov, Betonová dlažba Bochov, Zdící prvky Bochov, Dlažby II jakosti Bochov, Dlažba II jakosti Bochov, Plošné dlažby Bochov, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Praha-Běchovice Louny Sokolov Ústí nad Labem Karviná Karlovy Vary Bruntál Praha-Dolní Počernice Český Krumlov Teplice Pardubice Písek Pelhřimov Příbram Praha 14 Kutná Hora Jičín Praha-Libuš Plzeň-jih Praha-Kunratice Praha 15 Mladá Boleslav Praha-Vinoř Litoměřice Praha-Klánovice Praha-Lipence Nový Jičín Praha-Kolovraty Ostrava-město Praha-Křeslice Šumperk Plzeň-město Hodonín Tábor Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Mělník Beroun Praha 7 Praha-Zličín Praha 6 Uherské Hradiště Jeseník Olomouc Ústí nad Orlicí Brno-venkov Praha-Suchdol Svitavy Znojmo Praha 3 Praha-Čakovice Praha-Koloděje Praha-Nebušice Brno-město České Budějovice Praha-Petrovice Přerov Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Cheb Frýdek-Místek Praha 17 Praha 20 Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Praha 2 Opava Chrudim Chomutov Praha 8 Praha-Nedvězí Náchod Strakonice Děčín Praha-Troja Plzeň-sever Břeclav Prachatice Praha 16 Praha-Přední Kopanina Praha-Lochkov Praha-východ Jindřichův Hradec Benešov Praha 1 Praha-Březiněves Rokycany Tachov Most Jablonec nad Nisou Třebíč Praha 9 Praha 5 Trutnov Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Hradec Králové Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochov

Levná dlažba Bochov

Dlažba Bochov

Zámkové dlažby Bochov

Zámkové betonové dlažby Bochov

Zámková dlažba Bochov

Betonové dlažby Bochov

Betonová dlažba Bochov

Zdící prvky Bochov

Dlažby II jakosti Bochov

Dlažba II jakosti Bochov

Plošné dlažby Bochov