„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochov

Nové produkty Bochov

Dlažby a obrubníky Bochov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochov, Levná dlažba Bochov, Dlažba Bochov, Zámkové dlažby Bochov, Zámkové dlažba Bochov, Betonové dlažby Bochov, Betonová dlažba Bochov, Zdící prvky Bochov, Dlažby II jakosti Bochov, Dlažba II jakosti Bochov, Plošné dlažby Bochov, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Praha-Lochkov Praha-Dolní Chabry Mělník Náchod Břeclav Praha 18 Praha 21 Louny Praha 19 Praha-Koloděje Praha 14 Ústí nad Orlicí Brno-město Praha-Zbraslav Most Opava Brno-venkov Jablonec nad Nisou Litoměřice Praha-Troja Havlíčkův Brod Praha 12 Olomouc Praha-Benice Tábor Praha-Běchovice Praha-Čakovice Praha-Šeberov Plzeň-jih Beroun Sokolov Zlín Praha 2 Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Praha-Velká Chuchle Karviná Bruntál Strakonice Semily Praha-Satalice Karlovy Vary Pardubice Blansko Praha-Březiněves Rakovník Svitavy Praha-Lysolaje Praha-Dolní Počernice Písek Jeseník Praha 22 Vyškov Praha-východ Chomutov Benešov Praha-západ Praha-Kunratice Frýdek-Místek Praha 6 Praha-Královice Kutná Hora Praha 13 Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Prostějov Praha 10 Praha 5 České Budějovice Praha-Křeslice Praha 9 Přerov Praha-Libuš Praha-Vinoř Nový Jičín Praha-Řeporyje Prachatice Jičín Jihlava Kolín Teplice Hodonín Hradec Králové Praha-Petrovice Klatovy Praha 7 Praha-Suchdol Praha 1 Praha 17 Pelhřimov Praha-Slivenec Chrudim Tachov Praha 11 Praha-Nebušice Třebíč Český Krumlov Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochov

Levná dlažba Bochov

Dlažba Bochov

Zámkové dlažby Bochov

Zámkové betonové dlažby Bochov

Zámková dlažba Bochov

Betonové dlažby Bochov

Betonová dlažba Bochov

Zdící prvky Bochov

Dlažby II jakosti Bochov

Dlažba II jakosti Bochov

Plošné dlažby Bochov