„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochov

Nové produkty Bochov

Dlažby a obrubníky Bochov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochov, Levná dlažba Bochov, Dlažba Bochov, Zámkové dlažby Bochov, Zámkové dlažba Bochov, Betonové dlažby Bochov, Betonová dlažba Bochov, Zdící prvky Bochov, Dlažby II jakosti Bochov, Dlažba II jakosti Bochov, Plošné dlažby Bochov, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Děčín Klatovy Praha 4 Praha-Troja Praha-Řeporyje Vsetín Praha-Suchdol Praha-západ Hodonín Praha-Čakovice Praha-Šeberov Louny Praha 5 Praha-Kunratice Praha 1 Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Karviná Jičín Pelhřimov Jindřichův Hradec Praha 22 Praha-východ Kladno Mladá Boleslav Plzeň-město Praha-Koloděje Praha 20 Kolín Nový Jičín Litoměřice Teplice Praha 15 Jablonec nad Nisou Český Krumlov Vyškov Liberec Brno-město Praha-Zbraslav Praha-Královice Praha-Štěrboholy Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Praha 18 Mělník Kroměříž Praha-Satalice Bruntál Prostějov Přerov Brno-venkov Uherské Hradiště Praha 21 Praha 6 Praha 11 Strakonice Praha-Zličín Tábor Domažlice Pardubice Praha-Slivenec Zlín Trutnov Praha-Újezd Plzeň-sever Praha-Benice Třebíč Praha 8 Praha-Březiněves Praha-Nebušice Jihlava Olomouc Praha-Dolní Chabry Praha 7 Ústí nad Orlicí Cheb Hlavní město Praha Praha-Běchovice Jeseník Semily Blansko Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Břeclav Příbram Praha-Lipence Rakovník Praha 12 Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Karlovy Vary Písek Chomutov České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochov

Levná dlažba Bochov

Dlažba Bochov

Zámkové dlažby Bochov

Zámkové betonové dlažby Bochov

Zámková dlažba Bochov

Betonové dlažby Bochov

Betonová dlažba Bochov

Zdící prvky Bochov

Dlažby II jakosti Bochov

Dlažba II jakosti Bochov

Plošné dlažby Bochov