„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochov

Nové produkty Bochov

Dlažby a obrubníky Bochov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochov, Levná dlažba Bochov, Dlažba Bochov, Zámkové dlažby Bochov, Zámkové dlažba Bochov, Betonové dlažby Bochov, Betonová dlažba Bochov, Zdící prvky Bochov, Dlažby II jakosti Bochov, Dlažba II jakosti Bochov, Plošné dlažby Bochov, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Praha 10 Cheb Praha 13 Kladno Louny Děčín Praha-západ Břeclav Hodonín Brno-město Ústí nad Orlicí Trutnov Praha-Velká Chuchle Praha-Nedvězí Tábor Praha-Klánovice Plzeň-jih Praha-Slivenec Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Sokolov Třebíč Praha-Šeberov Praha-Benice Plzeň-sever Praha-Lysolaje Pelhřimov Uherské Hradiště Šumperk Praha-Běchovice Praha-Březiněves Praha-Zličín Domažlice Ústí nad Labem Praha-Petrovice Praha-Lochkov Praha 18 Praha-Řeporyje Kroměříž Jihlava Praha-Nebušice Plzeň-město Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Praha 1 Bruntál Praha-Zbraslav Praha-Křeslice Strakonice Ostrava-město Praha 15 Praha-Satalice Praha 20 Praha-Královice Praha-Koloděje Znojmo Praha-Přední Kopanina Písek Praha-Ďáblice Praha 14 Chomutov Olomouc Semily Praha-Štěrboholy Kolín Praha 8 Klatovy Praha-Suchdol Praha 6 Rokycany Jindřichův Hradec Praha 19 Náchod Karviná Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Český Krumlov Praha-Libuš Praha 7 Praha-Dolní Počernice Chrudim Rakovník Tachov Praha 22 Mělník Liberec Praha 4 Praha 5 Nymburk České Budějovice Praha 17 Praha 11 Zlín Praha 9 Praha-Kunratice Benešov Hlavní město Praha Česká Lípa Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochov

Levná dlažba Bochov

Dlažba Bochov

Zámkové dlažby Bochov

Zámkové betonové dlažby Bochov

Zámková dlažba Bochov

Betonové dlažby Bochov

Betonová dlažba Bochov

Zdící prvky Bochov

Dlažby II jakosti Bochov

Dlažba II jakosti Bochov

Plošné dlažby Bochov