„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochov

Nové produkty Bochov

Dlažby a obrubníky Bochov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochov, Levná dlažba Bochov, Dlažba Bochov, Zámkové dlažby Bochov, Zámkové dlažba Bochov, Betonové dlažby Bochov, Betonová dlažba Bochov, Zdící prvky Bochov, Dlažby II jakosti Bochov, Dlažba II jakosti Bochov, Plošné dlažby Bochov, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Sokolov Benešov Praha-Lysolaje Kladno Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Nový Jičín Praha-Lipence Praha 7 Praha 19 Svitavy Praha 3 Praha 4 Znojmo Praha-Satalice Klatovy Rokycany Kolín Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Jihlava Tachov Teplice Brno-venkov Praha-Ďáblice Praha-západ Karlovy Vary Praha 11 Praha-Velká Chuchle Přerov Praha-Vinoř Praha 5 Pardubice Prachatice Praha-Zličín Příbram Blansko Praha-Šeberov České Budějovice Jindřichův Hradec Mělník Louny Česká Lípa Zlín Plzeň-město Praha 15 Chrudim Praha 18 Praha-Řeporyje Chomutov Mladá Boleslav Praha-Křeslice Kutná Hora Domažlice Brno-město Praha 1 Praha-Čakovice Praha 14 Praha 2 Praha-Klánovice Písek Praha 22 Praha 10 Most Praha-východ Jablonec nad Nisou Děčín Jeseník Praha-Petrovice Strakonice Praha 16 Plzeň-sever Karviná Praha-Benice Kroměříž Praha-Přední Kopanina Náchod Trutnov Praha 17 Praha 8 Beroun Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Praha-Újezd Praha-Dubeč Praha-Královice Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Praha-Troja Olomouc Frýdek-Místek Liberec Praha 9 Bruntál Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochov

Levná dlažba Bochov

Dlažba Bochov

Zámkové dlažby Bochov

Zámkové betonové dlažby Bochov

Zámková dlažba Bochov

Betonové dlažby Bochov

Betonová dlažba Bochov

Zdící prvky Bochov

Dlažby II jakosti Bochov

Dlažba II jakosti Bochov

Plošné dlažby Bochov