„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochov

Nové produkty Bochov

Dlažby a obrubníky Bochov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochov, Levná dlažba Bochov, Dlažba Bochov, Zámkové dlažby Bochov, Zámkové dlažba Bochov, Betonové dlažby Bochov, Betonová dlažba Bochov, Zdící prvky Bochov, Dlažby II jakosti Bochov, Dlažba II jakosti Bochov, Plošné dlažby Bochov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Pardubice Tábor Příbram Ústí nad Orlicí Praha 21 Praha 3 Praha-Kolovraty Znojmo Praha 1 Rokycany Písek Praha 18 Teplice Praha-Suchdol Praha 10 Plzeň-město Prostějov Blansko Litoměřice Liberec Karlovy Vary Děčín Kladno Praha-Petrovice Mělník Šumperk Praha 19 Ostrava-město Praha-Zbraslav Zlín Kutná Hora Praha-Čakovice Most Sokolov Praha-Újezd Louny Praha 4 Břeclav Praha-západ Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Vsetín Praha-východ Praha-Kunratice Klatovy Praha 16 Přerov Praha 11 Praha-Slivenec Chomutov Praha-Nedvězí Rakovník Praha-Šeberov Praha-Klánovice Brno-venkov Praha-Lochkov Praha 17 Praha 7 Praha-Koloděje Hradec Králové Praha-Řeporyje Praha 15 Semily Praha 20 Náchod Cheb Trutnov Praha-Benice Bruntál Domažlice Praha 5 Praha 12 Praha-Březiněves Strakonice Praha-Dubeč Česká Lípa Praha-Lysolaje Karviná Praha 22 Jablonec nad Nisou Svitavy Praha-Nebušice Pelhřimov Třebíč Praha-Zličín Kolín Praha 13 Jindřichův Hradec Praha 14 Kroměříž Mladá Boleslav Brno-město Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Nymburk Praha-Troja Frýdek-Místek Benešov Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochov

Levná dlažba Bochov

Dlažba Bochov

Zámkové dlažby Bochov

Zámkové betonové dlažby Bochov

Zámková dlažba Bochov

Betonové dlažby Bochov

Betonová dlažba Bochov

Zdící prvky Bochov

Dlažby II jakosti Bochov

Dlažba II jakosti Bochov

Plošné dlažby Bochov