„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochov

Nové produkty Bochov

Dlažby a obrubníky Bochov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochov, Levná dlažba Bochov, Dlažba Bochov, Zámkové dlažby Bochov, Zámkové dlažba Bochov, Betonové dlažby Bochov, Betonová dlažba Bochov, Zdící prvky Bochov, Dlažby II jakosti Bochov, Dlažba II jakosti Bochov, Plošné dlažby Bochov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Praha-Vinoř Praha 14 Praha 7 Most Praha 16 Česká Lípa Prachatice Praha-Slivenec Nymburk Praha 8 Přerov Praha-Březiněves Praha-Klánovice Vyškov Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Benešov Teplice Praha-Lipence Nový Jičín Klatovy Žďár nad Sázavou Praha 9 Praha-východ Jičín Pardubice Kroměříž Pelhřimov Znojmo Frýdek-Místek Strakonice Český Krumlov Plzeň-sever Praha 10 Brno-město Mělník Praha-Dubeč Praha-Šeberov Jindřichův Hradec Prostějov Uherské Hradiště Praha 5 Třebíč Praha 12 Litoměřice Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Praha 18 Praha-Řeporyje Šumperk Louny Praha 13 Praha-Lochkov Svitavy Liberec Praha-Satalice Praha 11 Náchod Písek Břeclav Blansko Praha-Ďáblice Kolín Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Rokycany Bruntál Praha-Benice Kladno Praha-Dolní Chabry Chrudim Beroun Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Praha 4 Brno-venkov Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Hlavní město Praha Praha-západ Příbram Praha-Lysolaje Praha-Kunratice Zlín Mladá Boleslav Cheb Praha-Troja Praha-Koloděje Praha-Zličín Jihlava Praha 17 Praha 20 Opava Praha-Královice Praha 19 Děčín Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochov

Levná dlažba Bochov

Dlažba Bochov

Zámkové dlažby Bochov

Zámkové betonové dlažby Bochov

Zámková dlažba Bochov

Betonové dlažby Bochov

Betonová dlažba Bochov

Zdící prvky Bochov

Dlažby II jakosti Bochov

Dlažba II jakosti Bochov

Plošné dlažby Bochov