„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borkovany

Nové produkty Borkovany

Dlažby a obrubníky Borkovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borkovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borkovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borkovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borkovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borkovany, Levná dlažba Borkovany, Dlažba Borkovany, Zámkové dlažby Borkovany, Zámkové dlažba Borkovany, Betonové dlažby Borkovany, Betonová dlažba Borkovany, Zdící prvky Borkovany, Dlažby II jakosti Borkovany, Dlažba II jakosti Borkovany, Plošné dlažby Borkovany, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Nymburk Praha-Troja Praha 21 Olomouc Ústí nad Labem Praha 7 Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Semily Hradec Králové Praha-Slivenec Praha-Lochkov Praha 20 Praha-Petrovice Most Pelhřimov Rakovník Přerov Písek Jihlava Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Blansko Hodonín Hlavní město Praha Kolín Praha 10 Svitavy Kutná Hora Praha 4 Praha 1 Třebíč Praha-Velká Chuchle Opava Praha-Nedvězí Příbram Praha 18 Praha-Šeberov Uherské Hradiště Praha-východ Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Praha 8 Praha 15 Děčín Praha 12 Plzeň-sever Praha 11 Praha-Klánovice Klatovy Rokycany Pardubice Praha-Ďáblice Praha-Újezd Praha-Čakovice Praha-Křeslice Litoměřice Mělník Šumperk Praha 19 Prostějov Praha-Nebušice Praha-Suchdol Praha 2 Louny Karlovy Vary Znojmo Jeseník Praha-Lipence Cheb Praha-západ Česká Lípa Liberec Praha-Libuš Vsetín Prachatice Brno-město Tachov Praha 6 Nový Jičín Sokolov Praha-Satalice Trutnov Praha-Kolovraty Kroměříž Teplice Benešov Frýdek-Místek Tábor Praha 5 Domažlice Vyškov Praha-Zličín Bruntál Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borkovany

Levná dlažba Borkovany

Dlažba Borkovany

Zámkové dlažby Borkovany

Zámkové betonové dlažby Borkovany

Zámková dlažba Borkovany

Betonové dlažby Borkovany

Betonová dlažba Borkovany

Zdící prvky Borkovany

Dlažby II jakosti Borkovany

Dlažba II jakosti Borkovany

Plošné dlažby Borkovany