„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borkovany

Nové produkty Borkovany

Dlažby a obrubníky Borkovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borkovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borkovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borkovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borkovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borkovany, Levná dlažba Borkovany, Dlažba Borkovany, Zámkové dlažby Borkovany, Zámkové dlažba Borkovany, Betonové dlažby Borkovany, Betonová dlažba Borkovany, Zdící prvky Borkovany, Dlažby II jakosti Borkovany, Dlažba II jakosti Borkovany, Plošné dlažby Borkovany, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Hodonín Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Most Rakovník Praha 19 Praha-Šeberov Rokycany Praha-Zličín Louny Nymburk Praha 9 Praha-Kunratice Tábor Frýdek-Místek Prostějov Svitavy Jeseník Kladno Žďár nad Sázavou Praha 16 Jablonec nad Nisou Sokolov Jindřichův Hradec Mělník Praha-východ Litoměřice Mladá Boleslav Český Krumlov Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Praha 14 Praha-Benice Jičín Třebíč Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Praha 6 Praha-Běchovice Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Zlín Praha-Lochkov České Budějovice Praha-Slivenec Chomutov Praha 15 Domažlice Praha-Nedvězí Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Cheb Praha-Libuš Praha 20 Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Praha 10 Praha 22 Praha 1 Praha-Újezd Praha-Královice Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Klatovy Jihlava Beroun Praha 2 Ústí nad Labem Praha-Čakovice Praha 7 Praha 21 Praha 4 Praha-Lysolaje Praha 18 Praha 3 Praha 12 Vsetín Tachov Praha 17 Praha 13 Praha-Klánovice Trutnov Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Šumperk Písek Přerov Kroměříž Prachatice Liberec Praha-Křeslice Nový Jičín Praha-Lipence Teplice Praha-Satalice Kolín Hlavní město Praha Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borkovany

Levná dlažba Borkovany

Dlažba Borkovany

Zámkové dlažby Borkovany

Zámkové betonové dlažby Borkovany

Zámková dlažba Borkovany

Betonové dlažby Borkovany

Betonová dlažba Borkovany

Zdící prvky Borkovany

Dlažby II jakosti Borkovany

Dlažba II jakosti Borkovany

Plošné dlažby Borkovany