„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borkovany

Nové produkty Borkovany

Dlažby a obrubníky Borkovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borkovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borkovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borkovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borkovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borkovany, Levná dlažba Borkovany, Dlažba Borkovany, Zámkové dlažby Borkovany, Zámkové dlažba Borkovany, Betonové dlažby Borkovany, Betonová dlažba Borkovany, Zdící prvky Borkovany, Dlažby II jakosti Borkovany, Dlažba II jakosti Borkovany, Plošné dlažby Borkovany, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Praha-Satalice Tábor Praha 13 Praha-Čakovice Praha 3 Rokycany Praha-Koloděje Český Krumlov Opava Benešov Břeclav Jablonec nad Nisou Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Nymburk Znojmo Domažlice Liberec Cheb Třebíč Praha-východ Příbram Plzeň-sever Vyškov Trutnov Praha 8 Praha 22 Praha 9 Česká Lípa Praha 20 Praha-Dolní Chabry Praha 17 Praha-Dubeč Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Praha 7 Jindřichův Hradec Kolín Praha 19 Přerov Chrudim Rychnov nad Kněžnou Prostějov Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Nový Jičín Praha-Klánovice Praha-Zličín Praha 5 Karlovy Vary Praha-Petrovice Karviná Hradec Králové Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Praha-Běchovice Písek Praha 16 Praha-Benice Hlavní město Praha Praha-Lochkov Jeseník Praha-Nedvězí Praha 1 Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Klatovy Praha 14 Praha-Slivenec Brno-venkov Olomouc Pelhřimov Jičín Mělník Praha-Štěrboholy Kutná Hora Uherské Hradiště Tachov Praha 15 Sokolov Hodonín Praha 10 Praha 6 Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Blansko Beroun Praha 4 Praha-Vinoř Náchod Prachatice Zlín Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Praha-západ Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borkovany

Levná dlažba Borkovany

Dlažba Borkovany

Zámkové dlažby Borkovany

Zámkové betonové dlažby Borkovany

Zámková dlažba Borkovany

Betonové dlažby Borkovany

Betonová dlažba Borkovany

Zdící prvky Borkovany

Dlažby II jakosti Borkovany

Dlažba II jakosti Borkovany

Plošné dlažby Borkovany