„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borkovany

Nové produkty Borkovany

Dlažby a obrubníky Borkovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borkovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borkovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borkovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borkovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borkovany, Levná dlažba Borkovany, Dlažba Borkovany, Zámkové dlažby Borkovany, Zámkové dlažba Borkovany, Betonové dlažby Borkovany, Betonová dlažba Borkovany, Zdící prvky Borkovany, Dlažby II jakosti Borkovany, Dlažba II jakosti Borkovany, Plošné dlažby Borkovany, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Benešov Praha-Zbraslav Praha 20 Kutná Hora Praha 21 Mělník Praha-Klánovice Praha-Libuš Nymburk Praha 10 Brno-venkov Praha 22 Praha-Dubeč Prostějov Most Karviná Uherské Hradiště Beroun Žďár nad Sázavou Praha 8 Praha 16 Cheb Praha 14 Praha-Nebušice Děčín Trutnov Hlavní město Praha Příbram Rokycany Praha-Velká Chuchle Vyškov Šumperk Tachov Chrudim Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Litoměřice Prachatice Znojmo Svitavy Frýdek-Místek Praha 15 Praha 6 Kolín Praha 3 Praha-Vinoř Praha 5 Česká Lípa Zlín Karlovy Vary Nový Jičín Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Klatovy Plzeň-sever Praha 18 Praha 12 Praha-Nedvězí Teplice Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Praha 4 Hradec Králové Louny Praha-Lipence Náchod Praha 13 Třebíč Český Krumlov Praha-Ďáblice Semily Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Bruntál Praha-Přední Kopanina Ostrava-město Přerov Praha-Čakovice Praha-Benice Kladno Praha-Újezd Rakovník Praha-západ Olomouc Praha 7 Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Liberec Písek Jičín Kroměříž Blansko Praha-Suchdol Praha-Satalice Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borkovany

Levná dlažba Borkovany

Dlažba Borkovany

Zámkové dlažby Borkovany

Zámkové betonové dlažby Borkovany

Zámková dlažba Borkovany

Betonové dlažby Borkovany

Betonová dlažba Borkovany

Zdící prvky Borkovany

Dlažby II jakosti Borkovany

Dlažba II jakosti Borkovany

Plošné dlažby Borkovany