„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borkovany

Nové produkty Borkovany

Dlažby a obrubníky Borkovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borkovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borkovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borkovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borkovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borkovany, Levná dlažba Borkovany, Dlažba Borkovany, Zámkové dlažby Borkovany, Zámkové dlažba Borkovany, Betonové dlažby Borkovany, Betonová dlažba Borkovany, Zdící prvky Borkovany, Dlažby II jakosti Borkovany, Dlažba II jakosti Borkovany, Plošné dlažby Borkovany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Karviná Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Praha 20 Opava Praha-Řeporyje Praha 4 Teplice Tachov Praha-Dolní Chabry Plzeň-město Vsetín Prostějov Praha 2 Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Praha-Lochkov Sokolov Rokycany Znojmo Praha-Libuš Domažlice Třebíč Klatovy Litoměřice Praha-Satalice Frýdek-Místek Příbram Praha-Benice Praha-Klánovice Náchod Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Písek Beroun Pelhřimov Praha 22 Bruntál Havlíčkův Brod Praha-Zbraslav Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Kolín Tábor Praha-západ Brno-město Praha-Petrovice Prachatice Mladá Boleslav Cheb Česká Lípa Jindřichův Hradec Jihlava Přerov Zlín Benešov Praha 18 Plzeň-sever Svitavy Praha-Koloděje Kutná Hora Praha-Troja Jičín Praha-Dolní Počernice Praha 19 Mělník Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Chomutov Děčín Plzeň-jih Ostrava-město Praha 10 Hlavní město Praha Břeclav Vyškov Hodonín Praha-Královice Praha 8 Praha-Kunratice Olomouc Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Praha 14 Kladno Jeseník Trutnov Rakovník Praha-Křeslice Praha 16 Praha-Březiněves Praha-Suchdol Nymburk Praha 1 Praha 6 Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borkovany

Levná dlažba Borkovany

Dlažba Borkovany

Zámkové dlažby Borkovany

Zámkové betonové dlažby Borkovany

Zámková dlažba Borkovany

Betonové dlažby Borkovany

Betonová dlažba Borkovany

Zdící prvky Borkovany

Dlažby II jakosti Borkovany

Dlažba II jakosti Borkovany

Plošné dlažby Borkovany