„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borkovany

Nové produkty Borkovany

Dlažby a obrubníky Borkovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borkovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borkovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borkovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borkovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borkovany, Levná dlažba Borkovany, Dlažba Borkovany, Zámkové dlažby Borkovany, Zámkové dlažba Borkovany, Betonové dlažby Borkovany, Betonová dlažba Borkovany, Zdící prvky Borkovany, Dlažby II jakosti Borkovany, Dlažba II jakosti Borkovany, Plošné dlažby Borkovany, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Praha-Běchovice Chrudim Praha-Křeslice Plzeň-sever Pelhřimov Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Semily Praha-Štěrboholy Praha 14 Beroun Praha 20 Kroměříž Klatovy Tachov Praha 1 Praha-Slivenec Mladá Boleslav Praha-Petrovice Praha 8 Louny Nymburk Česká Lípa Brno-město Liberec Kutná Hora Praha 4 Kolín Most Praha-Koloděje Opava Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Přerov Příbram Žďár nad Sázavou Sokolov Olomouc Děčín Prostějov Vyškov Zlín Jeseník Praha 15 Praha-Satalice Praha 7 Praha-Nedvězí Praha-Královice Praha 12 Litoměřice Prachatice Hodonín Praha 5 Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Chomutov Písek Praha-Klánovice Praha-Lipence Praha-východ Mělník Uherské Hradiště Praha 16 Praha 6 Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Praha 2 Praha 21 Trutnov Praha-Ďáblice Benešov Praha-Kolovraty Praha 19 Kladno Praha 17 Praha-Suchdol Karviná Praha 13 Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Plzeň-město Nový Jičín Praha 9 Blansko Český Krumlov Svitavy Pardubice Praha-západ Praha-Zličín Hlavní město Praha Praha 22 Karlovy Vary Břeclav Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borkovany

Levná dlažba Borkovany

Dlažba Borkovany

Zámkové dlažby Borkovany

Zámkové betonové dlažby Borkovany

Zámková dlažba Borkovany

Betonové dlažby Borkovany

Betonová dlažba Borkovany

Zdící prvky Borkovany

Dlažby II jakosti Borkovany

Dlažba II jakosti Borkovany

Plošné dlažby Borkovany