„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borkovany

Nové produkty Borkovany

Dlažby a obrubníky Borkovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borkovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borkovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borkovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borkovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borkovany, Levná dlažba Borkovany, Dlažba Borkovany, Zámkové dlažby Borkovany, Zámkové dlažba Borkovany, Betonové dlažby Borkovany, Betonová dlažba Borkovany, Zdící prvky Borkovany, Dlažby II jakosti Borkovany, Dlažba II jakosti Borkovany, Plošné dlažby Borkovany, Plošná dlažba


Další města:

Opava Kolín Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Teplice Praha-východ Most Nymburk Tábor Praha-Nedvězí Liberec Praha-Kunratice Jeseník Praha 15 Jindřichův Hradec Praha 4 Praha 21 Praha-Čakovice Hradec Králové Příbram Uherské Hradiště Znojmo Frýdek-Místek Praha-Lipence Chomutov Strakonice Děčín Praha 9 Chrudim Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Náchod Plzeň-jih Litoměřice Brno-venkov Praha-Zličín Sokolov Praha-Dolní Počernice Hodonín Praha-Benice Karviná Praha-Dubeč Kroměříž Vsetín Kutná Hora Praha 22 Kladno Praha-Běchovice Ostrava-město Karlovy Vary Louny Praha-Zbraslav Praha-Troja Olomouc Benešov Praha 20 Praha 1 Praha-Petrovice Nový Jičín Beroun Semily Domažlice Praha 11 Cheb Praha 7 Pelhřimov Zlín Třebíč Česká Lípa Ústí nad Labem Prostějov Praha-Královice Jihlava Brno-město Pardubice Praha 14 Praha 10 Praha 13 Praha-Koloděje Praha 18 Plzeň-sever Břeclav Bruntál Havlíčkův Brod Praha 5 Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Jablonec nad Nisou Hlavní město Praha Rakovník Praha 3 Praha-Suchdol Praha-Libuš Praha 19 Mladá Boleslav Praha 2 Český Krumlov Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borkovany

Levná dlažba Borkovany

Dlažba Borkovany

Zámkové dlažby Borkovany

Zámkové betonové dlažby Borkovany

Zámková dlažba Borkovany

Betonové dlažby Borkovany

Betonová dlažba Borkovany

Zdící prvky Borkovany

Dlažby II jakosti Borkovany

Dlažba II jakosti Borkovany

Plošné dlažby Borkovany