„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borkovany

Nové produkty Borkovany

Dlažby a obrubníky Borkovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borkovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borkovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borkovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borkovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borkovany, Levná dlažba Borkovany, Dlažba Borkovany, Zámkové dlažby Borkovany, Zámkové dlažba Borkovany, Betonové dlažby Borkovany, Betonová dlažba Borkovany, Zdící prvky Borkovany, Dlažby II jakosti Borkovany, Dlažba II jakosti Borkovany, Plošné dlažby Borkovany, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Praha-Klánovice Jihlava Kladno Ostrava-město Uherské Hradiště Plzeň-jih Praha-Kolovraty Trutnov Praha-Běchovice Vyškov Praha-Újezd Praha-Dubeč Rakovník Louny Praha-Satalice Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Praha 6 Brno-venkov Jeseník Domažlice České Budějovice Vsetín Praha 18 Litoměřice Ústí nad Labem Písek Praha-Řeporyje Zlín Přerov Praha 16 Chomutov Praha 2 Blansko Praha 10 Hradec Králové Praha 9 Břeclav Praha-Zličín Strakonice Bruntál Olomouc Hodonín Praha-Suchdol Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Benešov Česká Lípa Praha-Ďáblice Třebíč Praha 17 Praha-Dolní Chabry Most Hlavní město Praha Karlovy Vary Sokolov Karviná Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Praha-Benice Praha-Čakovice Pardubice Nymburk Praha 8 Praha 4 Plzeň-město Semily Praha-Troja Praha 22 Prachatice Jindřichův Hradec Liberec Beroun Praha 1 Cheb Šumperk Jičín Mladá Boleslav Praha 15 Teplice Tachov Brno-město Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Praha 13 Praha-Křeslice Příbram Náchod Ústí nad Orlicí Opava Praha 11 Praha-západ Žďár nad Sázavou Děčín Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy Praha-východ Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borkovany

Levná dlažba Borkovany

Dlažba Borkovany

Zámkové dlažby Borkovany

Zámkové betonové dlažby Borkovany

Zámková dlažba Borkovany

Betonové dlažby Borkovany

Betonová dlažba Borkovany

Zdící prvky Borkovany

Dlažby II jakosti Borkovany

Dlažba II jakosti Borkovany

Plošné dlažby Borkovany