„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borkovany

Nové produkty Borkovany

Dlažby a obrubníky Borkovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borkovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borkovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borkovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borkovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borkovany, Levná dlažba Borkovany, Dlažba Borkovany, Zámkové dlažby Borkovany, Zámkové dlažba Borkovany, Betonové dlažby Borkovany, Betonová dlažba Borkovany, Zdící prvky Borkovany, Dlažby II jakosti Borkovany, Dlažba II jakosti Borkovany, Plošné dlažby Borkovany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Praha 7 Praha 20 Praha 11 Sokolov Praha-Újezd Praha 10 Přerov Náchod Liberec Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Kladno Cheb Jeseník Praha-Běchovice Praha-Slivenec Kutná Hora Tábor Ústí nad Orlicí Praha 18 Nymburk Praha 9 Praha 16 Vsetín Praha-Dolní Chabry Tachov Praha-Benice Vyškov Louny Znojmo Praha 8 Praha-Lipence Praha 14 Praha 6 Mělník Praha-Zličín Praha-Ďáblice Ostrava-město Česká Lípa Strakonice Praha-Nedvězí Praha 4 Trutnov Klatovy Praha-východ Praha 21 Most Jindřichův Hradec Praha 15 Brno-město Blansko Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Český Krumlov Praha-Čakovice Chomutov Praha 5 Prostějov Mladá Boleslav Pelhřimov Hradec Králové Praha-Šeberov Praha-Dubeč Praha-Klánovice Olomouc Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Praha-Nebušice Plzeň-jih Praha-Libuš Praha 2 Břeclav Praha-Řeporyje Karviná Praha-Březiněves Praha 13 Havlíčkův Brod Praha 19 Praha-Troja Chrudim Děčín Pardubice Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Příbram Praha-Královice Brno-venkov Svitavy Ústí nad Labem Praha-západ Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Benešov Zlín Teplice Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borkovany

Levná dlažba Borkovany

Dlažba Borkovany

Zámkové dlažby Borkovany

Zámkové betonové dlažby Borkovany

Zámková dlažba Borkovany

Betonové dlažby Borkovany

Betonová dlažba Borkovany

Zdící prvky Borkovany

Dlažby II jakosti Borkovany

Dlažba II jakosti Borkovany

Plošné dlažby Borkovany