„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bor

Nové produkty Bor

Dlažby a obrubníky Bor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bor, Levná dlažba Bor, Dlažba Bor, Zámkové dlažby Bor, Zámkové dlažba Bor, Betonové dlažby Bor, Betonová dlažba Bor, Zdící prvky Bor, Dlažby II jakosti Bor, Dlažba II jakosti Bor, Plošné dlažby Bor, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Praha-Újezd Louny Příbram Praha-Ďáblice Jihlava Klatovy Chrudim Praha-Běchovice Prachatice Praha-Petrovice Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Praha 12 Praha 18 Olomouc Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Praha 1 Praha-západ Praha-Nedvězí Náchod Děčín Pardubice Šumperk Praha-Troja Kroměříž Praha-Satalice Znojmo Praha-Zličín Praha-Koloděje Český Krumlov Svitavy Praha-Kolovraty Plzeň-jih Praha-Benice Kladno Jindřichův Hradec Uherské Hradiště Jičín Hlavní město Praha Blansko Praha-Velká Chuchle Praha 17 Brno-město Praha-Klánovice Praha 2 Semily Praha-Lysolaje Teplice Praha 4 Praha-Křeslice Praha-Libuš Most Vyškov Praha 22 Strakonice Rakovník Tachov Vsetín Benešov Hodonín Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Mělník Frýdek-Místek Praha 14 Sokolov Přerov Třebíč Trutnov Jeseník Praha 20 Litoměřice Kutná Hora Praha-Dolní Měcholupy Zlín Břeclav Prostějov Praha-Královice Chomutov Tábor Praha-Nebušice Plzeň-město Praha 15 Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Praha-východ Praha-Slivenec Písek Nový Jičín Domažlice Pelhřimov Praha-Štěrboholy Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bor

Levná dlažba Bor

Dlažba Bor

Zámkové dlažby Bor

Zámkové betonové dlažby Bor

Zámková dlažba Bor

Betonové dlažby Bor

Betonová dlažba Bor

Zdící prvky Bor

Dlažby II jakosti Bor

Dlažba II jakosti Bor

Plošné dlažby Bor