„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bor

Nové produkty Bor

Dlažby a obrubníky Bor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bor, Levná dlažba Bor, Dlažba Bor, Zámkové dlažby Bor, Zámkové dlažba Bor, Betonové dlažby Bor, Betonová dlažba Bor, Zdící prvky Bor, Dlažby II jakosti Bor, Dlažba II jakosti Bor, Plošné dlažby Bor, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Praha-Suchdol Vyškov Praha 6 Kolín Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Louny Opava Most Jeseník Trutnov Příbram Náchod Praha 13 Praha-Satalice Praha 21 Praha 1 Praha 19 Praha 14 Jičín Cheb Praha-Petrovice Plzeň-jih Havlíčkův Brod Mělník Pardubice Praha-Řeporyje Strakonice Nový Jičín Olomouc České Budějovice Praha-Štěrboholy Domažlice Ostrava-město Praha 11 Praha-Klánovice Rakovník Žďár nad Sázavou Praha 17 Vsetín Prostějov Praha-Přední Kopanina Sokolov Blansko Semily Ústí nad Orlicí Liberec Praha-Kunratice Český Krumlov Praha-Zbraslav Tachov Praha 2 Praha 18 Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Praha-Kolovraty Praha-Koloděje Praha-Šeberov Šumperk Praha 3 Rokycany Praha-Lipence Praha-Lysolaje Česká Lípa Kladno Hlavní město Praha Přerov Karlovy Vary Písek Mladá Boleslav Praha-Březiněves Praha-Čakovice Znojmo Plzeň-město Praha 10 Benešov Praha 22 Praha-Lochkov Jihlava Karviná Ústí nad Labem Praha-Běchovice Zlín Praha 4 Pelhřimov Praha-Dubeč Praha-Nebušice Praha-Vinoř Praha 20 Klatovy Bruntál Nymburk Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Litoměřice Praha 16 Praha-Újezd Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bor

Levná dlažba Bor

Dlažba Bor

Zámkové dlažby Bor

Zámkové betonové dlažby Bor

Zámková dlažba Bor

Betonové dlažby Bor

Betonová dlažba Bor

Zdící prvky Bor

Dlažby II jakosti Bor

Dlažba II jakosti Bor

Plošné dlažby Bor