„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bor

Nové produkty Bor

Dlažby a obrubníky Bor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bor, Levná dlažba Bor, Dlažba Bor, Zámkové dlažby Bor, Zámkové dlažba Bor, Betonové dlažby Bor, Betonová dlažba Bor, Zdící prvky Bor, Dlažby II jakosti Bor, Dlažba II jakosti Bor, Plošné dlažby Bor, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Prostějov Praha 11 Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Praha-Nedvězí Praha 4 Praha-západ Svitavy Plzeň-město Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Sokolov Benešov Ostrava-město Chomutov Plzeň-sever Praha-Klánovice Praha 5 Cheb Louny Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Tábor Praha-Nebušice Praha-Lipence Šumperk Příbram Děčín Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Domažlice Kutná Hora České Budějovice Třebíč Praha-Kunratice Praha 9 Praha-Dubeč Žďár nad Sázavou Brno-venkov Praha 8 Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Praha 15 Praha-Újezd Praha-Vinoř Praha 20 Opava Hradec Králové Nový Jičín Praha-Libuš Praha 13 Praha 3 Praha 7 Brno-město Praha-východ Vsetín Zlín Klatovy Praha-Běchovice Chrudim Přerov Plzeň-jih Praha-Benice Praha 12 Most Praha 14 Jeseník Pardubice Olomouc Blansko Praha 10 Praha-Satalice Praha-Zličín Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Praha 6 Teplice Tachov Jičín Hlavní město Praha Praha-Čakovice Praha 22 Strakonice Kladno Praha 18 Beroun Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Mělník Praha-Dolní Chabry Břeclav Kroměříž Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bor

Levná dlažba Bor

Dlažba Bor

Zámkové dlažby Bor

Zámkové betonové dlažby Bor

Zámková dlažba Bor

Betonové dlažby Bor

Betonová dlažba Bor

Zdící prvky Bor

Dlažby II jakosti Bor

Dlažba II jakosti Bor

Plošné dlažby Bor