„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bor

Nové produkty Bor

Dlažby a obrubníky Bor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bor, Levná dlažba Bor, Dlažba Bor, Zámkové dlažby Bor, Zámkové dlažba Bor, Betonové dlažby Bor, Betonová dlažba Bor, Zdící prvky Bor, Dlažby II jakosti Bor, Dlažba II jakosti Bor, Plošné dlažby Bor, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Praha-západ Mělník Praha-Nebušice Most Semily Praha 17 Tábor Praha-Zličín Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Prostějov Praha-Královice Praha-Újezd Pardubice Prachatice Praha 9 Praha 6 Praha 2 Brno-město Praha 18 Nymburk Praha-Dolní Chabry Chomutov Praha 15 Praha-Kunratice Praha 14 Rokycany Zlín Cheb Benešov Praha-Přední Kopanina Olomouc Jeseník Ostrava-město Louny Šumperk Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Praha-Libuš Praha 16 Praha 21 Trutnov Vyškov Brno-venkov Praha 8 Mladá Boleslav Karlovy Vary Praha-Troja Rakovník Praha-Slivenec Praha 5 Česká Lípa Kladno Praha 11 Praha-Šeberov Český Krumlov Břeclav Praha-Velká Chuchle Žďár nad Sázavou Hradec Králové České Budějovice Třebíč Jablonec nad Nisou Strakonice Příbram Kutná Hora Kolín Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Liberec Praha 20 Praha-Dubeč Pelhřimov Praha 7 Frýdek-Místek Bruntál Jičín Tachov Přerov Ústí nad Labem Beroun Praha 13 Domažlice Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Blansko Znojmo Praha 1 Teplice Praha 10 Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Vsetín Nový Jičín Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Praha-Suchdol Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bor

Levná dlažba Bor

Dlažba Bor

Zámkové dlažby Bor

Zámkové betonové dlažby Bor

Zámková dlažba Bor

Betonové dlažby Bor

Betonová dlažba Bor

Zdící prvky Bor

Dlažby II jakosti Bor

Dlažba II jakosti Bor

Plošné dlažby Bor