„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bor

Nové produkty Bor

Dlažby a obrubníky Bor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bor, Levná dlažba Bor, Dlažba Bor, Zámkové dlažby Bor, Zámkové dlažba Bor, Betonové dlažby Bor, Betonová dlažba Bor, Zdící prvky Bor, Dlažby II jakosti Bor, Dlažba II jakosti Bor, Plošné dlažby Bor, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Labem Hradec Králové Vyškov Jeseník Tábor Břeclav Praha-Troja Prachatice Jindřichův Hradec Praha-Újezd Praha 3 Praha-Dolní Chabry Praha 13 Praha-Lipence Bruntál Praha-západ Opava Plzeň-město Praha-Zbraslav Kutná Hora Strakonice Teplice Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Příbram Praha-Slivenec Plzeň-jih Pardubice Praha-Ďáblice Prostějov Praha-Nedvězí Praha 10 Chomutov Praha 14 Brno-venkov Přerov Mladá Boleslav Most Praha 1 Litoměřice Sokolov Trutnov Praha 11 Praha 22 Cheb Šumperk Rokycany Praha-Královice Nový Jičín Praha-Lochkov Praha 16 Tachov Blansko Jičín Jihlava Praha 17 Kroměříž Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Praha 5 Praha-Štěrboholy Praha-východ Praha-Řeporyje Praha 6 Praha-Petrovice Domažlice Rakovník Zlín Děčín Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Praha-Suchdol Praha 4 Nymburk Plzeň-sever Praha 8 Praha-Přední Kopanina Louny Benešov Třebíč Praha-Benice Praha-Křeslice Hlavní město Praha Česká Lípa Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Praha-Zličín Praha-Březiněves Praha-Dubeč Karviná Brno-město Semily Beroun Praha-Vinoř Vsetín Žďár nad Sázavou Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bor

Levná dlažba Bor

Dlažba Bor

Zámkové dlažby Bor

Zámkové betonové dlažby Bor

Zámková dlažba Bor

Betonové dlažby Bor

Betonová dlažba Bor

Zdící prvky Bor

Dlažby II jakosti Bor

Dlažba II jakosti Bor

Plošné dlažby Bor