„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bor

Nové produkty Bor

Dlažby a obrubníky Bor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bor, Levná dlažba Bor, Dlažba Bor, Zámkové dlažby Bor, Zámkové dlažba Bor, Betonové dlažby Bor, Betonová dlažba Bor, Zdící prvky Bor, Dlažby II jakosti Bor, Dlažba II jakosti Bor, Plošné dlažby Bor, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Hlavní město Praha Kroměříž Plzeň-sever Prostějov Praha-Suchdol Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Praha-Satalice Ústí nad Labem Šumperk Praha-Nedvězí Svitavy Praha 7 Brno-město Praha 4 Praha 21 Česká Lípa Praha 15 Karlovy Vary Praha-Velká Chuchle Tábor Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Litoměřice Praha-východ Praha 13 Bruntál Praha-Troja České Budějovice Rakovník Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Jičín Praha 5 Děčín Jeseník Praha-Kolovraty Strakonice Praha-Libuš Trutnov Praha 11 Hradec Králové Mladá Boleslav Praha 22 Praha-Újezd Český Krumlov Praha-Lipence Praha-Běchovice Třebíč Liberec Semily Praha-Lysolaje Praha 18 Praha 20 Praha-Klánovice Praha 16 Praha-Dolní Chabry Praha 3 Praha 12 Praha 1 Praha-Ďáblice Chrudim Praha-Koloděje Cheb Pelhřimov Rokycany Jindřichův Hradec Most Břeclav Tachov Praha 8 Klatovy Praha 9 Nový Jičín Praha-Vinoř Praha-Dolní Počernice Vsetín Písek Praha-Šeberov Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Kutná Hora Praha 10 Praha 17 Benešov Prachatice Praha 14 Opava Praha-Březiněves Ostrava-město Domažlice Zlín Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Plzeň-jih Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bor

Levná dlažba Bor

Dlažba Bor

Zámkové dlažby Bor

Zámkové betonové dlažby Bor

Zámková dlažba Bor

Betonové dlažby Bor

Betonová dlažba Bor

Zdící prvky Bor

Dlažby II jakosti Bor

Dlažba II jakosti Bor

Plošné dlažby Bor