„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bor

Nové produkty Bor

Dlažby a obrubníky Bor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bor, Levná dlažba Bor, Dlažba Bor, Zámkové dlažby Bor, Zámkové dlažba Bor, Betonové dlažby Bor, Betonová dlažba Bor, Zdící prvky Bor, Dlažby II jakosti Bor, Dlažba II jakosti Bor, Plošné dlažby Bor, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Most Rokycany Pelhřimov Praha 19 Jihlava Břeclav Zlín Praha-Satalice Jeseník Praha-Klánovice Hradec Králové Český Krumlov Náchod Praha 9 Cheb Příbram Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Kolín Domažlice Beroun Žďár nad Sázavou Praha 18 Praha-Královice Praha-Suchdol Trutnov Znojmo Blansko Kroměříž Mělník Praha-Čakovice Svitavy Děčín Chrudim Ostrava-město Klatovy Praha 8 Opava Praha 12 Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Praha-Benice Chomutov Praha 16 Třebíč Praha-Lochkov Benešov Praha 15 Nymburk Praha-Troja Brno-venkov Jablonec nad Nisou České Budějovice Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Rakovník Praha 10 Plzeň-město Semily Litoměřice Prostějov Liberec Uherské Hradiště Praha-Slivenec Praha 3 Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Praha 11 Sokolov Tábor Praha-Dubeč Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Praha 1 Ústí nad Labem Plzeň-jih Brno-město Praha-Řeporyje Praha 17 Praha 20 Hlavní město Praha Praha-Šeberov Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Kladno Hodonín Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Jičín Praha-Kolovraty Olomouc Přerov Praha-Běchovice Praha-Zličín Strakonice Louny Praha 2 Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bor

Levná dlažba Bor

Dlažba Bor

Zámkové dlažby Bor

Zámkové betonové dlažby Bor

Zámková dlažba Bor

Betonové dlažby Bor

Betonová dlažba Bor

Zdící prvky Bor

Dlažby II jakosti Bor

Dlažba II jakosti Bor

Plošné dlažby Bor