„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bor

Nové produkty Bor

Dlažby a obrubníky Bor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bor, Levná dlažba Bor, Dlažba Bor, Zámkové dlažby Bor, Zámkové dlažba Bor, Betonové dlažby Bor, Betonová dlažba Bor, Zdící prvky Bor, Dlažby II jakosti Bor, Dlažba II jakosti Bor, Plošné dlažby Bor, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Praha 10 Praha 16 Uherské Hradiště Jindřichův Hradec Pelhřimov Mladá Boleslav Praha-Štěrboholy Písek Plzeň-město Domažlice Praha-východ Ústí nad Labem Rakovník Praha 1 Jihlava Praha-Dolní Počernice Tachov Praha-Běchovice Jeseník Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Karlovy Vary Nový Jičín Praha-Lochkov Brno-venkov Praha-Klánovice Praha-západ Praha-Koloděje Praha-Křeslice Cheb Blansko Praha-Troja Praha 3 Praha 15 Kladno Svitavy Havlíčkův Brod Praha-Zličín České Budějovice Znojmo Praha 8 Náchod Žďár nad Sázavou Třebíč Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Praha-Čakovice Sokolov Praha 17 Praha 7 Nymburk Praha 19 Praha-Velká Chuchle Chrudim Kutná Hora Opava Teplice Benešov Praha 12 Praha 14 Praha 9 Klatovy Bruntál Tábor Kolín Beroun Šumperk Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Praha 6 Hradec Králové Karviná Liberec Děčín Zlín Prachatice Praha-Satalice Ostrava-město Přerov Český Krumlov Prostějov Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-jih Praha-Benice Vsetín Praha 21 Praha-Březiněves Praha-Ďáblice Jičín Praha-Lysolaje Praha 18 Plzeň-sever Praha 4 Hodonín Praha 11 Vyškov Louny Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bor

Levná dlažba Bor

Dlažba Bor

Zámkové dlažby Bor

Zámkové betonové dlažby Bor

Zámková dlažba Bor

Betonové dlažby Bor

Betonová dlažba Bor

Zdící prvky Bor

Dlažby II jakosti Bor

Dlažba II jakosti Bor

Plošné dlažby Bor