„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bor

Nové produkty Bor

Dlažby a obrubníky Bor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bor, Levná dlažba Bor, Dlažba Bor, Zámkové dlažby Bor, Zámkové dlažba Bor, Betonové dlažby Bor, Betonová dlažba Bor, Zdící prvky Bor, Dlažby II jakosti Bor, Dlažba II jakosti Bor, Plošné dlažby Bor, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Praha 1 Praha-západ Strakonice Praha-Královice Hodonín Písek Praha-Přední Kopanina Rokycany Semily Liberec Plzeň-jih Praha 6 Jičín Praha 10 Bruntál Praha 14 Praha 21 Praha 17 Praha 16 Třebíč Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Praha-Troja Praha 7 Ústí nad Orlicí Ostrava-město Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí České Budějovice Nymburk Prostějov Příbram Praha 4 Praha 22 Praha 18 Most Plzeň-město Hradec Králové Praha-Březiněves Česká Lípa Šumperk Praha-Satalice Karlovy Vary Sokolov Louny Beroun Praha-Nebušice Mladá Boleslav Mělník Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Teplice Kroměříž Praha-Dolní Chabry Praha 11 Pelhřimov Praha-Libuš Jindřichův Hradec Praha-východ Praha 20 Kolín Kladno Chomutov Domažlice Praha-Řeporyje Praha 15 Litoměřice Ústí nad Labem Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Plzeň-sever Děčín Praha 8 Pardubice Karviná Tábor Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Brno-město Praha-Lipence Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Český Krumlov Přerov Vyškov Praha-Zličín Praha-Šeberov Znojmo Břeclav Opava Praha 13 Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou Olomouc Nový Jičín Praha-Dubeč Náchod Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bor

Levná dlažba Bor

Dlažba Bor

Zámkové dlažby Bor

Zámkové betonové dlažby Bor

Zámková dlažba Bor

Betonové dlažby Bor

Betonová dlažba Bor

Zdící prvky Bor

Dlažby II jakosti Bor

Dlažba II jakosti Bor

Plošné dlažby Bor