„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bor

Nové produkty Bor

Dlažby a obrubníky Bor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bor, Levná dlažba Bor, Dlažba Bor, Zámkové dlažby Bor, Zámkové dlažba Bor, Betonové dlažby Bor, Betonová dlažba Bor, Zdící prvky Bor, Dlažby II jakosti Bor, Dlažba II jakosti Bor, Plošné dlažby Bor, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Pardubice Praha-Velká Chuchle Chrudim Mladá Boleslav Šumperk Děčín Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Praha-Suchdol Vsetín Praha 5 Praha-Troja Praha-Petrovice Praha 4 Praha 19 Brno-venkov Praha-Štěrboholy Tachov Praha 6 Kutná Hora Praha-Lysolaje Praha 21 Praha-Zbraslav Praha 2 Olomouc Praha-Běchovice Praha-východ Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Jihlava Uherské Hradiště Praha-Šeberov Hodonín České Budějovice Karviná Praha 16 Praha-Královice Prachatice Ostrava-město Praha 17 Praha 12 Plzeň-sever Rokycany Praha-Březiněves Tábor Praha-Slivenec Praha 1 Louny Praha-Křeslice Příbram Plzeň-město Svitavy Praha-Lochkov Benešov Náchod Písek Praha-Benice Pelhřimov Jičín Brno-město Znojmo Jindřichův Hradec Kolín Praha-Řeporyje Domažlice Přerov Hradec Králové Žďár nad Sázavou Praha 14 Nymburk Cheb Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Břeclav Klatovy Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Český Krumlov Hlavní město Praha Praha-Dubeč Praha-Čakovice Prostějov Havlíčkův Brod Praha-západ Praha 9 Trutnov Opava Praha 11 Chomutov Praha-Zličín Kladno Liberec Most Praha 7 Kroměříž Bruntál Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bor

Levná dlažba Bor

Dlažba Bor

Zámkové dlažby Bor

Zámkové betonové dlažby Bor

Zámková dlažba Bor

Betonové dlažby Bor

Betonová dlažba Bor

Zdící prvky Bor

Dlažby II jakosti Bor

Dlažba II jakosti Bor

Plošné dlažby Bor