„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borek

Nové produkty Borek

Dlažby a obrubníky Borek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borek, Levná dlažba Borek, Dlažba Borek, Zámkové dlažby Borek, Zámkové dlažba Borek, Betonové dlažby Borek, Betonová dlažba Borek, Zdící prvky Borek, Dlažby II jakosti Borek, Dlažba II jakosti Borek, Plošné dlažby Borek, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Praha 6 Praha 18 Mladá Boleslav Vyškov Praha-Slivenec Praha 12 Praha 7 Praha 19 Opava Bruntál Liberec Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Praha 4 Benešov Děčín Olomouc Praha-Satalice Klatovy Praha-Benice Most Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Brno-venkov Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Rokycany Praha-Dolní Chabry Praha-Dubeč Praha 20 Praha-Troja Hodonín Domažlice Tábor Přerov Praha 21 Kutná Hora Náchod Praha 14 Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Rakovník Praha 2 Praha 8 Praha 9 Ostrava-město Teplice Prostějov Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Plzeň-město Beroun Břeclav Pardubice Znojmo Karlovy Vary Prachatice Praha-Křeslice Praha 16 Šumperk Praha-Zbraslav Litoměřice Praha-Nebušice Karviná Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Nymburk Hlavní město Praha Praha 13 Kolín Chomutov Praha-Petrovice Praha-Lipence Praha 22 Havlíčkův Brod Svitavy Český Krumlov Třebíč Kladno Praha-Běchovice Praha-Libuš Jičín Jihlava Písek Praha 5 Pelhřimov Praha-Královice Kroměříž Praha 17 Zlín Plzeň-sever Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Tachov Praha-Koloděje Praha-Šeberov Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borek

Levná dlažba Borek

Dlažba Borek

Zámkové dlažby Borek

Zámkové betonové dlažby Borek

Zámková dlažba Borek

Betonové dlažby Borek

Betonová dlažba Borek

Zdící prvky Borek

Dlažby II jakosti Borek

Dlažba II jakosti Borek

Plošné dlažby Borek