„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borek

Nové produkty Borek

Dlažby a obrubníky Borek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borek, Levná dlažba Borek, Dlažba Borek, Zámkové dlažby Borek, Zámkové dlažba Borek, Betonové dlažby Borek, Betonová dlažba Borek, Zdící prvky Borek, Dlažby II jakosti Borek, Dlažba II jakosti Borek, Plošné dlažby Borek, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Semily Hodonín Praha 17 Praha-Lochkov Praha 19 Praha-Koloděje Louny Písek Jeseník Praha 3 Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Praha-Klánovice Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Brno-město Olomouc Kroměříž Náchod Teplice Bruntál Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Pardubice Praha 10 Ostrava-město Praha-Křeslice Praha-Troja Praha-Lysolaje Prostějov Praha-Šeberov Chomutov Strakonice Praha 4 Rokycany Praha 2 Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Praha 5 Praha 22 Jablonec nad Nisou Svitavy Plzeň-město Karlovy Vary Klatovy Mělník Praha-Satalice Cheb Chrudim Hradec Králové Blansko Šumperk Praha 1 Děčín Hlavní město Praha Vyškov Praha-západ Praha 16 Rakovník Praha 20 Praha-Vinoř Praha 14 Opava Liberec Praha-Suchdol Praha-Kunratice Praha-Dubeč Praha 21 Tachov Třebíč Prachatice Praha-Ďáblice Česká Lípa Domažlice Praha-Běchovice Praha 18 Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Beroun Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Praha 8 Plzeň-jih Praha-Zbraslav Jihlava Nový Jičín Vsetín Jičín Příbram Břeclav Přerov Zlín Karviná Praha 12 Nymburk Praha-Zličín Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borek

Levná dlažba Borek

Dlažba Borek

Zámkové dlažby Borek

Zámkové betonové dlažby Borek

Zámková dlažba Borek

Betonové dlažby Borek

Betonová dlažba Borek

Zdící prvky Borek

Dlažby II jakosti Borek

Dlažba II jakosti Borek

Plošné dlažby Borek