„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borek

Nové produkty Borek

Dlažby a obrubníky Borek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borek, Levná dlažba Borek, Dlažba Borek, Zámkové dlažby Borek, Zámkové dlažba Borek, Betonové dlažby Borek, Betonová dlažba Borek, Zdící prvky Borek, Dlažby II jakosti Borek, Dlažba II jakosti Borek, Plošné dlažby Borek, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Praha-Satalice Praha-Dolní Chabry Náchod Praha-Křeslice Klatovy Praha-Řeporyje Chomutov Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Vsetín Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Praha-Benice Praha-Dubeč Příbram Praha 3 Liberec Pardubice Trutnov Praha-Troja Frýdek-Místek Žďár nad Sázavou Praha 13 Olomouc Praha 14 Praha 10 Praha 17 Praha-Klánovice Praha-západ České Budějovice Praha 1 Nymburk Praha 5 Tachov Prachatice Praha 12 Jablonec nad Nisou Kroměříž Praha 18 Hlavní město Praha Benešov Havlíčkův Brod Blansko Domažlice Jičín Jeseník Praha-Kolovraty Praha 11 Praha-Březiněves Rakovník Český Krumlov Praha-Běchovice Praha-východ Svitavy Mladá Boleslav Praha-Štěrboholy Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Praha 2 Vyškov Zlín Praha-Dolní Počernice Praha 6 Jihlava Břeclav Písek Praha-Lysolaje Praha 21 Praha 15 Litoměřice Karlovy Vary Praha 20 Praha-Lochkov Plzeň-město Šumperk Plzeň-jih Strakonice Praha-Šeberov Praha-Čakovice Praha 9 Teplice Mělník Beroun Praha 7 Brno-město Rokycany Praha-Újezd Praha-Nedvězí Brno-venkov Praha-Zbraslav Bruntál Sokolov Přerov Praha-Kunratice Kladno Louny Tábor Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borek

Levná dlažba Borek

Dlažba Borek

Zámkové dlažby Borek

Zámkové betonové dlažby Borek

Zámková dlažba Borek

Betonové dlažby Borek

Betonová dlažba Borek

Zdící prvky Borek

Dlažby II jakosti Borek

Dlažba II jakosti Borek

Plošné dlažby Borek