„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borek

Nové produkty Borek

Dlažby a obrubníky Borek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borek, Levná dlažba Borek, Dlažba Borek, Zámkové dlažby Borek, Zámkové dlažba Borek, Betonové dlažby Borek, Betonová dlažba Borek, Zdící prvky Borek, Dlažby II jakosti Borek, Dlažba II jakosti Borek, Plošné dlažby Borek, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Česká Lípa Vsetín Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Kolín Pardubice Hradec Králové Praha-Čakovice Jihlava Praha 7 Praha-východ Praha 5 Praha 12 Praha-Dubeč Praha-Suchdol Opava Karviná Most České Budějovice Praha 11 Hodonín Praha 4 Praha-Dolní Počernice Chomutov Sokolov Praha-Koloděje Praha-Královice Písek Prachatice Praha 10 Liberec Přerov Domažlice Praha-Lysolaje Praha 3 Znojmo Semily Praha-Ďáblice Třebíč Praha-Dolní Chabry Chrudim Litoměřice Uherské Hradiště Nový Jičín Praha-Slivenec Praha-Kunratice Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Beroun Zlín Mělník Ústí nad Labem Praha 15 Praha 14 Brno-město Břeclav Praha-Vinoř Rokycany Praha 21 Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Teplice Pelhřimov Kladno Jičín Svitavy Benešov Tábor Praha 20 Praha-Lipence Příbram Praha-Šeberov Trutnov Praha-Lochkov Plzeň-jih Jeseník Praha 9 Šumperk Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Plzeň-sever Strakonice Praha-Nebušice Praha 18 Olomouc Praha-Řeporyje Praha-Březiněves Prostějov Mladá Boleslav Praha-Troja Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Praha 1 Bruntál Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Praha-Libuš Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borek

Levná dlažba Borek

Dlažba Borek

Zámkové dlažby Borek

Zámkové betonové dlažby Borek

Zámková dlažba Borek

Betonové dlažby Borek

Betonová dlažba Borek

Zdící prvky Borek

Dlažby II jakosti Borek

Dlažba II jakosti Borek

Plošné dlažby Borek