„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borek

Nové produkty Borek

Dlažby a obrubníky Borek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borek, Levná dlažba Borek, Dlažba Borek, Zámkové dlažby Borek, Zámkové dlažba Borek, Betonové dlažby Borek, Betonová dlažba Borek, Zdící prvky Borek, Dlažby II jakosti Borek, Dlažba II jakosti Borek, Plošné dlažby Borek, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Chrudim Děčín Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Zlín Jihlava Plzeň-sever Opava Praha-Satalice Praha-Újezd Praha 15 Nový Jičín Louny Jindřichův Hradec Litoměřice Kolín Praha 16 Trutnov Praha 9 Bruntál Praha-Vinoř Most Praha-Královice Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Kutná Hora Ostrava-město Karviná Semily České Budějovice Praha-Štěrboholy Praha 5 Prostějov Praha 22 Praha-Dubeč Mělník Praha-Libuš Praha-Koloděje Praha 18 Praha 20 Praha 12 Pardubice Praha 17 Brno-město Hodonín Klatovy Uherské Hradiště Příbram Praha 8 Frýdek-Místek Písek Česká Lípa Sokolov Praha-Lochkov Mladá Boleslav Praha-Čakovice Pelhřimov Strakonice Praha-Slivenec Hlavní město Praha Praha 6 Ústí nad Orlicí Kroměříž Praha-Kunratice Praha 1 Beroun Tábor Hradec Králové Praha 19 Rokycany Praha-Benice Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Jičín Blansko Praha-východ Praha 13 Praha 7 Praha-Dolní Počernice Praha-Troja Praha 2 Třebíč Praha-Přední Kopanina Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Přerov Chomutov Praha-Nebušice Domažlice Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Plzeň-jih Vyškov Znojmo Olomouc Vsetín Praha-Velká Chuchle Praha 11 Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borek

Levná dlažba Borek

Dlažba Borek

Zámkové dlažby Borek

Zámkové betonové dlažby Borek

Zámková dlažba Borek

Betonové dlažby Borek

Betonová dlažba Borek

Zdící prvky Borek

Dlažby II jakosti Borek

Dlažba II jakosti Borek

Plošné dlažby Borek