„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borek

Nové produkty Borek

Dlažby a obrubníky Borek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borek, Levná dlažba Borek, Dlažba Borek, Zámkové dlažby Borek, Zámkové dlažba Borek, Betonové dlažby Borek, Betonová dlažba Borek, Zdící prvky Borek, Dlažby II jakosti Borek, Dlažba II jakosti Borek, Plošné dlažby Borek, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Písek Most Praha-Kunratice Praha 10 Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Praha 3 Pardubice Žďár nad Sázavou Praha 18 Praha 9 Znojmo Hodonín Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Praha-Březiněves Praha-Velká Chuchle Klatovy Praha-Čakovice Rokycany Benešov Praha-Dubeč Praha-Běchovice Praha-Petrovice Mladá Boleslav Kutná Hora Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Praha 2 Praha-Nedvězí Rakovník Praha-Křeslice Chomutov Domažlice Sokolov Praha 19 Jičín Praha-Lochkov Praha 20 Praha-Ďáblice Brno-venkov Kroměříž Praha 5 Praha 14 Kolín Praha-Nebušice Hlavní město Praha Praha-Suchdol Břeclav Přerov Praha 17 Pelhřimov Nymburk Praha-Libuš Svitavy Plzeň-město Praha 11 Teplice Praha 8 Litoměřice Prostějov Vsetín Uherské Hradiště Praha-Satalice Liberec Praha-Benice Chrudim Praha-Štěrboholy Mělník Blansko Praha 22 Česká Lípa Prachatice Kladno Jablonec nad Nisou Praha 1 Jihlava Praha 6 Šumperk Praha-Zbraslav Cheb Jeseník Praha 13 Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Semily Frýdek-Místek Třebíč Praha 4 Plzeň-sever Náchod Strakonice Praha-Koloděje Trutnov Karviná Praha-Královice Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borek

Levná dlažba Borek

Dlažba Borek

Zámkové dlažby Borek

Zámkové betonové dlažby Borek

Zámková dlažba Borek

Betonové dlažby Borek

Betonová dlažba Borek

Zdící prvky Borek

Dlažby II jakosti Borek

Dlažba II jakosti Borek

Plošné dlažby Borek