„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borek

Nové produkty Borek

Dlažby a obrubníky Borek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borek, Levná dlažba Borek, Dlažba Borek, Zámkové dlažby Borek, Zámkové dlažba Borek, Betonové dlažby Borek, Betonová dlažba Borek, Zdící prvky Borek, Dlažby II jakosti Borek, Dlažba II jakosti Borek, Plošné dlažby Borek, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Louny Pelhřimov Praha-Vinoř Praha-Běchovice Bruntál Znojmo Praha-Lysolaje Praha 20 Hodonín Strakonice Břeclav Praha-Štěrboholy Mělník Praha-východ Praha 5 Praha-Nebušice Praha 14 Praha-Satalice Sokolov Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Písek Blansko Beroun Praha 8 Praha 18 Praha-Zličín Plzeň-jih Pardubice Praha-Slivenec Domažlice Děčín Klatovy Šumperk Tábor Hradec Králové Praha-Dolní Měcholupy Kladno Zlín Přerov Praha-Královice Rakovník Trutnov Praha-Dolní Chabry Most Jablonec nad Nisou Náchod Nymburk Benešov Ostrava-město Praha-Libuš Hlavní město Praha Praha-Čakovice Praha 7 Praha 10 Praha 2 Praha-Petrovice Prostějov Praha-Řeporyje Česká Lípa Ústí nad Labem Praha 9 České Budějovice Vyškov Praha-Benice Český Krumlov Opava Praha-Dolní Počernice Kroměříž Prachatice Litoměřice Nový Jičín Praha 12 Praha-Ďáblice Ústí nad Orlicí Karviná Praha 22 Vsetín Praha-Nedvězí Rokycany Praha-Křeslice Praha 11 Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Chrudim Praha 4 Praha-Zbraslav Praha 3 Praha-Újezd Praha-Dubeč Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Praha 21 Svitavy Praha-Kolovraty Praha 17 Liberec Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borek

Levná dlažba Borek

Dlažba Borek

Zámkové dlažby Borek

Zámkové betonové dlažby Borek

Zámková dlažba Borek

Betonové dlažby Borek

Betonová dlažba Borek

Zdící prvky Borek

Dlažby II jakosti Borek

Dlažba II jakosti Borek

Plošné dlažby Borek