„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borek

Nové produkty Borek

Dlažby a obrubníky Borek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borek, Levná dlažba Borek, Dlažba Borek, Zámkové dlažby Borek, Zámkové dlažba Borek, Betonové dlažby Borek, Betonová dlažba Borek, Zdící prvky Borek, Dlažby II jakosti Borek, Dlažba II jakosti Borek, Plošné dlažby Borek, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Plzeň-jih Pelhřimov Kutná Hora Praha-Čakovice Praha-Satalice Opava Prostějov Praha-Koloděje Kolín Trutnov Praha 9 Chrudim Plzeň-město Klatovy Karviná Tábor Rakovník Praha 5 Praha-Nebušice Praha 8 Praha-Ďáblice Sokolov Šumperk Znojmo Semily Praha-Křeslice Praha-Královice Brno-město České Budějovice Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Praha-Březiněves Praha 17 Praha 21 Kroměříž Blansko Praha 12 Plzeň-sever Liberec Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Praha 20 Svitavy Praha 10 Prachatice Praha-východ Praha-Lochkov Strakonice Jeseník Praha 1 Praha-Lipence Praha-Zličín Nymburk Praha-Kunratice Mladá Boleslav Praha 15 Nový Jičín Domažlice Cheb Beroun Praha-Benice Praha 22 Praha-Klánovice Praha-Dubeč Praha-Suchdol Praha-Vinoř Bruntál Praha-Libuš Litoměřice Praha 13 Jindřichův Hradec Tachov Česká Lípa Praha 19 Ústí nad Labem Praha 4 Karlovy Vary Praha 3 Benešov Praha-Újezd Praha-Troja Hradec Králové Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Most Praha 11 Ostrava-město Pardubice Chomutov Žďár nad Sázavou Praha 18 Příbram Děčín Praha-Dolní Počernice Vyškov Břeclav Kladno Praha-Běchovice Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borek

Levná dlažba Borek

Dlažba Borek

Zámkové dlažby Borek

Zámkové betonové dlažby Borek

Zámková dlažba Borek

Betonové dlažby Borek

Betonová dlažba Borek

Zdící prvky Borek

Dlažby II jakosti Borek

Dlažba II jakosti Borek

Plošné dlažby Borek