„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borek

Nové produkty Borek

Dlažby a obrubníky Borek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borek, Levná dlažba Borek, Dlažba Borek, Zámkové dlažby Borek, Zámkové dlažba Borek, Betonové dlažby Borek, Betonová dlažba Borek, Zdící prvky Borek, Dlažby II jakosti Borek, Dlažba II jakosti Borek, Plošné dlažby Borek, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Praha-Běchovice Hradec Králové Liberec Praha 3 Chrudim Praha 6 Praha 18 Kladno Praha 1 Praha-Suchdol Karviná Benešov Tábor Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Praha 15 Jičín Tachov Praha-Benice Beroun Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Praha 22 Přerov Praha-Koloděje Praha-Královice Praha-Zličín Jablonec nad Nisou Písek Praha-západ Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Kroměříž Opava Česká Lípa Semily Břeclav Třebíč Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Uherské Hradiště Praha-Křeslice Kolín Praha 14 Praha 17 Praha-východ Prostějov Praha 19 Praha 7 Jeseník Ústí nad Orlicí Nový Jičín Strakonice České Budějovice Bruntál Rakovník Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Blansko Mladá Boleslav Praha-Slivenec Mělník Pelhřimov Vsetín Ústí nad Labem Praha 11 Praha-Dolní Chabry Praha-Velká Chuchle Rokycany Klatovy Praha 12 Praha 16 Praha 2 Plzeň-město Praha-Kolovraty Praha-Lipence Trutnov Zlín Sokolov Louny Olomouc Svitavy Praha 8 Praha-Zbraslav Praha-Újezd Praha-Dubeč Praha 4 Praha-Petrovice Praha-Vinoř Praha-Březiněves Praha 21 Vyškov Karlovy Vary Praha 20 Jihlava Znojmo Pardubice Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borek

Levná dlažba Borek

Dlažba Borek

Zámkové dlažby Borek

Zámkové betonové dlažby Borek

Zámková dlažba Borek

Betonové dlažby Borek

Betonová dlažba Borek

Zdící prvky Borek

Dlažby II jakosti Borek

Dlažba II jakosti Borek

Plošné dlažby Borek