„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boreč

Nové produkty Boreč

Dlažby a obrubníky Boreč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boreč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boreč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boreč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boreč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boreč, Levná dlažba Boreč, Dlažba Boreč, Zámkové dlažby Boreč, Zámkové dlažba Boreč, Betonové dlažby Boreč, Betonová dlažba Boreč, Zdící prvky Boreč, Dlažby II jakosti Boreč, Dlažba II jakosti Boreč, Plošné dlažby Boreč, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Sokolov Cheb Jihlava Brno-venkov Mělník Praha-Křeslice Praha-Slivenec Kladno Praha 13 Trutnov Semily Nymburk Plzeň-jih Praha-Kolovraty Beroun Praha-východ Třebíč Opava Praha 20 Znojmo Praha 9 Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Praha 17 Ústí nad Orlicí Praha 3 Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Praha 5 Praha 22 Klatovy Tábor Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha 7 Praha-Dubeč Praha-Dolní Počernice Praha 21 Praha-Lysolaje Praha 12 Praha 10 Praha 14 Blansko Praha-Zličín Louny Praha 4 Praha 8 Kolín Praha 2 Praha-Běchovice Děčín Praha-Libuš Náchod České Budějovice Ústí nad Labem Tachov Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Praha 18 Jeseník Ostrava-město Plzeň-město Nový Jičín Praha-Klánovice Hodonín Jičín Praha-Kunratice Zlín Rokycany Bruntál Český Krumlov Praha-Zbraslav Brno-město Česká Lípa Karviná Přerov Svitavy Praha 15 Praha-Řeporyje Praha-Lipence Chrudim Praha-Březiněves Hradec Králové Písek Most Praha-Lochkov Praha-západ Příbram Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Rakovník Uherské Hradiště Praha-Čakovice Šumperk Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boreč

Levná dlažba Boreč

Dlažba Boreč

Zámkové dlažby Boreč

Zámkové betonové dlažby Boreč

Zámková dlažba Boreč

Betonové dlažby Boreč

Betonová dlažba Boreč

Zdící prvky Boreč

Dlažby II jakosti Boreč

Dlažba II jakosti Boreč

Plošné dlažby Boreč