„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boreč

Nové produkty Boreč

Dlažby a obrubníky Boreč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boreč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boreč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boreč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boreč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boreč, Levná dlažba Boreč, Dlažba Boreč, Zámkové dlažby Boreč, Zámkové dlažba Boreč, Betonové dlažby Boreč, Betonová dlažba Boreč, Zdící prvky Boreč, Dlažby II jakosti Boreč, Dlažba II jakosti Boreč, Plošné dlažby Boreč, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Klatovy Louny Praha-Kunratice Praha-Čakovice Praha-Satalice Teplice Praha-Křeslice Chrudim Praha-Suchdol Prachatice Brno-město Praha-Petrovice Blansko Mělník Praha-Nedvězí Litoměřice Praha-Lipence Nový Jičín Praha 6 Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Praha-Zličín Praha-Vinoř Praha-Velká Chuchle Praha 4 Praha 19 Praha-Přední Kopanina Praha 14 Praha-Újezd Jihlava Opava Mladá Boleslav Praha 12 Rokycany Liberec Nymburk Praha 17 Praha-Lochkov Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Praha 16 Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Praha 5 Svitavy Praha 22 Olomouc Plzeň-jih Praha-Klánovice Rakovník Brno-venkov Hlavní město Praha Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Havlíčkův Brod Česká Lípa Šumperk Praha-Kolovraty Náchod Kolín Chomutov Praha-Královice Praha 9 Trutnov Hodonín Praha-Řeporyje Děčín Kutná Hora Vyškov Pelhřimov Hradec Králové Praha-Nebušice Tachov Praha 8 Praha-Šeberov Praha 21 Písek Plzeň-sever Praha-Slivenec Frýdek-Místek Karlovy Vary Jindřichův Hradec Praha-Troja Praha-Běchovice Jičín Domažlice Zlín Břeclav Praha-Štěrboholy Praha 2 Příbram Bruntál Třebíč Praha 10 Sokolov Praha-východ Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boreč

Levná dlažba Boreč

Dlažba Boreč

Zámkové dlažby Boreč

Zámkové betonové dlažby Boreč

Zámková dlažba Boreč

Betonové dlažby Boreč

Betonová dlažba Boreč

Zdící prvky Boreč

Dlažby II jakosti Boreč

Dlažba II jakosti Boreč

Plošné dlažby Boreč