„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boreč

Nové produkty Boreč

Dlažby a obrubníky Boreč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boreč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boreč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boreč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boreč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boreč, Levná dlažba Boreč, Dlažba Boreč, Zámkové dlažby Boreč, Zámkové dlažba Boreč, Betonové dlažby Boreč, Betonová dlažba Boreč, Zdící prvky Boreč, Dlažby II jakosti Boreč, Dlažba II jakosti Boreč, Plošné dlažby Boreč, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Šumperk Praha-Běchovice Praha 6 Tachov Praha-Křeslice Praha 9 Vyškov Jičín Beroun Plzeň-město Praha 13 Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Opava Pardubice Praha-Zbraslav Karlovy Vary České Budějovice Praha 5 Praha 2 Chomutov Kolín Svitavy Bruntál Znojmo Praha-Kunratice Praha-Zličín Praha-Řeporyje Uherské Hradiště Klatovy Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Přerov Praha-Kolovraty Praha-Suchdol Písek Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Praha 12 Louny Praha 1 Praha-Šeberov Rakovník Sokolov Praha-Koloděje Karviná Praha-Slivenec Praha 19 Praha-Královice Žďár nad Sázavou Olomouc Praha-Nedvězí Prostějov Praha-východ Liberec Semily Teplice Brno-město Praha 8 Praha-Petrovice Nymburk Pelhřimov Mladá Boleslav Tábor Ústí nad Orlicí Praha 22 Třebíč Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Mělník Praha-Dubeč Prachatice Praha 10 Ústí nad Labem Hodonín Domažlice Jablonec nad Nisou Praha 21 Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Praha 4 Strakonice Praha 3 Jihlava Kladno Benešov Blansko Jindřichův Hradec Praha-západ Vsetín Hlavní město Praha Praha-Velká Chuchle Praha 14 Náchod Praha-Lysolaje Příbram Česká Lípa Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boreč

Levná dlažba Boreč

Dlažba Boreč

Zámkové dlažby Boreč

Zámkové betonové dlažby Boreč

Zámková dlažba Boreč

Betonové dlažby Boreč

Betonová dlažba Boreč

Zdící prvky Boreč

Dlažby II jakosti Boreč

Dlažba II jakosti Boreč

Plošné dlažby Boreč