„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boreč

Nové produkty Boreč

Dlažby a obrubníky Boreč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boreč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boreč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boreč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boreč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boreč, Levná dlažba Boreč, Dlažba Boreč, Zámkové dlažby Boreč, Zámkové dlažba Boreč, Betonové dlažby Boreč, Betonová dlažba Boreč, Zdící prvky Boreč, Dlažby II jakosti Boreč, Dlažba II jakosti Boreč, Plošné dlažby Boreč, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Chrudim Praha 13 Praha 6 Praha-Petrovice Praha-Koloděje Praha-východ Hradec Králové Praha-Lochkov Opava Praha-Vinoř Pelhřimov Most Jihlava Praha-Nebušice Praha-Běchovice Praha-Troja Praha-Slivenec Praha-Libuš Praha 19 Jeseník Praha 2 Praha-Velká Chuchle Praha 3 Děčín Tachov Kutná Hora Praha-Královice České Budějovice Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Jičín Olomouc Praha-Dubeč Plzeň-město Louny Praha-Zličín Praha 9 Karviná Praha 16 Praha 7 Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Šumperk Praha 21 Praha 17 Prachatice Mělník Praha 20 Praha-Kunratice Strakonice Rakovník Praha 11 Frýdek-Místek Liberec Vyškov Praha-Šeberov Praha 8 Přerov Praha-západ Česká Lípa Praha 12 Praha-Kolovraty Trutnov Beroun Blansko Semily Praha-Lipence Břeclav Brno-venkov Rychnov nad Kněžnou Brno-město Znojmo Teplice Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Třebíč Cheb Prostějov Klatovy Praha-Křeslice Praha-Benice Plzeň-jih Praha-Satalice Praha 1 Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Praha 22 Uherské Hradiště Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Ostrava-město Chomutov Praha 15 Praha-Březiněves Litoměřice Mladá Boleslav Náchod Vsetín Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boreč

Levná dlažba Boreč

Dlažba Boreč

Zámkové dlažby Boreč

Zámkové betonové dlažby Boreč

Zámková dlažba Boreč

Betonové dlažby Boreč

Betonová dlažba Boreč

Zdící prvky Boreč

Dlažby II jakosti Boreč

Dlažba II jakosti Boreč

Plošné dlažby Boreč