„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boreč

Nové produkty Boreč

Dlažby a obrubníky Boreč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boreč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boreč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boreč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boreč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boreč, Levná dlažba Boreč, Dlažba Boreč, Zámkové dlažby Boreč, Zámkové dlažba Boreč, Betonové dlažby Boreč, Betonová dlažba Boreč, Zdící prvky Boreč, Dlažby II jakosti Boreč, Dlažba II jakosti Boreč, Plošné dlažby Boreč, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Praha-Petrovice Hlavní město Praha Tachov Mělník Praha-Újezd Praha 15 Praha 8 Praha-západ Brno-město Praha-Koloděje Brno-venkov Praha-Nebušice Semily Rokycany Jeseník Cheb Olomouc Trutnov Praha-východ Svitavy Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Praha-Dubeč Břeclav Praha-Velká Chuchle Kroměříž Praha 18 Hradec Králové Česká Lípa Jindřichův Hradec Plzeň-město Znojmo Písek Tábor Praha-Březiněves Praha 12 Praha-Kolovraty Praha-Kunratice Chomutov Praha-Lysolaje Praha-Křeslice Bruntál Vyškov Jablonec nad Nisou Praha 3 Praha 10 Sokolov Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Praha-Troja Děčín Praha-Ďáblice Benešov Frýdek-Místek Mladá Boleslav České Budějovice Praha-Zličín Praha-Benice Praha-Lochkov Opava Praha-Slivenec Praha-Satalice Přerov Chrudim Nymburk Praha 11 Ústí nad Labem Vsetín Praha-Libuš Liberec Praha 2 Plzeň-sever Karviná Domažlice Prachatice Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Měcholupy Jičín Praha 21 Praha 14 Karlovy Vary Příbram Praha 6 Třebíč Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Praha-Řeporyje Praha 22 Beroun Pardubice Kladno Louny Praha-Vinoř Praha 16 Kolín Litoměřice Praha-Zbraslav Rakovník Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boreč

Levná dlažba Boreč

Dlažba Boreč

Zámkové dlažby Boreč

Zámkové betonové dlažby Boreč

Zámková dlažba Boreč

Betonové dlažby Boreč

Betonová dlažba Boreč

Zdící prvky Boreč

Dlažby II jakosti Boreč

Dlažba II jakosti Boreč

Plošné dlažby Boreč