„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boreč

Nové produkty Boreč

Dlažby a obrubníky Boreč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boreč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boreč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boreč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boreč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boreč, Levná dlažba Boreč, Dlažba Boreč, Zámkové dlažby Boreč, Zámkové dlažba Boreč, Betonové dlažby Boreč, Betonová dlažba Boreč, Zdící prvky Boreč, Dlažby II jakosti Boreč, Dlažba II jakosti Boreč, Plošné dlažby Boreč, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Praha-Vinoř Opava Chomutov Praha-Běchovice Rokycany Kroměříž Ústí nad Labem Benešov Nový Jičín Plzeň-sever Hradec Králové Praha-Suchdol Vyškov Šumperk Hlavní město Praha Kladno Praha 12 Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Praha 6 Praha 4 Praha 14 Písek Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Praha 2 Praha 18 Jindřichův Hradec Praha 22 Olomouc Karviná Praha-Štěrboholy Tábor Prachatice Praha-Kunratice Praha-Nebušice Chrudim Praha 21 Klatovy Praha 16 Cheb Kutná Hora Praha-Libuš Příbram Náchod Jihlava Praha 3 Jeseník Liberec Praha-Benice Praha-Klánovice Plzeň-město Praha 1 Praha-východ Český Krumlov Praha 17 Praha-Čakovice Přerov Praha-Satalice Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Děčín Praha-Ďáblice Plzeň-jih Vsetín Beroun Teplice Praha-Kolovraty Bruntál Praha-Zbraslav Česká Lípa Hodonín České Budějovice Uherské Hradiště Zlín Praha 9 Praha 7 Praha 10 Praha-Újezd Mladá Boleslav Brno-venkov Nymburk Praha 8 Praha-Troja Praha 13 Jičín Praha-západ Louny Praha 5 Praha-Křeslice Praha-Koloděje Praha-Zličín Praha 19 Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boreč

Levná dlažba Boreč

Dlažba Boreč

Zámkové dlažby Boreč

Zámkové betonové dlažby Boreč

Zámková dlažba Boreč

Betonové dlažby Boreč

Betonová dlažba Boreč

Zdící prvky Boreč

Dlažby II jakosti Boreč

Dlažba II jakosti Boreč

Plošné dlažby Boreč