„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boreč

Nové produkty Boreč

Dlažby a obrubníky Boreč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boreč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boreč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boreč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boreč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boreč, Levná dlažba Boreč, Dlažba Boreč, Zámkové dlažby Boreč, Zámkové dlažba Boreč, Betonové dlažby Boreč, Betonová dlažba Boreč, Zdící prvky Boreč, Dlažby II jakosti Boreč, Dlažba II jakosti Boreč, Plošné dlažby Boreč, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Znojmo Praha-Štěrboholy Hodonín Pardubice Praha 4 Příbram Ústí nad Orlicí Sokolov Havlíčkův Brod Karlovy Vary Liberec Praha-Velká Chuchle Praha-Libuš Praha 13 Praha 8 Náchod Jablonec nad Nisou Plzeň-sever Praha-Čakovice Jičín Chomutov České Budějovice Brno-město Benešov Praha 10 Frýdek-Místek Jihlava Šumperk Praha-Lochkov Praha-východ Trutnov Tábor Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Děčín Praha-Březiněves Praha 12 Praha-Dolní Chabry Praha-Kunratice Ostrava-město Olomouc Semily Praha-Nebušice Prostějov Praha-Nedvězí Rokycany Praha-Slivenec Praha-Suchdol Mladá Boleslav Kroměříž Ústí nad Labem Praha 1 Praha 17 Vsetín Kutná Hora Teplice Uherské Hradiště Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Praha 3 Praha-Lipence Brno-venkov Praha-Zbraslav Praha-Běchovice Blansko Most Praha-Koloděje Praha 6 Praha 7 Břeclav Rakovník Nový Jičín Praha-Vinoř Praha 21 Praha-západ Litoměřice Nymburk Praha-Troja Louny Kolín Tachov Praha-Řeporyje Praha 14 Třebíč Přerov Pelhřimov Praha 20 Prachatice Strakonice Praha-Klánovice Praha 19 Mělník Jeseník Chrudim Cheb Praha-Kolovraty Písek Praha 5 Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boreč

Levná dlažba Boreč

Dlažba Boreč

Zámkové dlažby Boreč

Zámkové betonové dlažby Boreč

Zámková dlažba Boreč

Betonové dlažby Boreč

Betonová dlažba Boreč

Zdící prvky Boreč

Dlažby II jakosti Boreč

Dlažba II jakosti Boreč

Plošné dlažby Boreč