„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boreč

Nové produkty Boreč

Dlažby a obrubníky Boreč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boreč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boreč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boreč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boreč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boreč, Levná dlažba Boreč, Dlažba Boreč, Zámkové dlažby Boreč, Zámkové dlažba Boreč, Betonové dlažby Boreč, Betonová dlažba Boreč, Zdící prvky Boreč, Dlažby II jakosti Boreč, Dlažba II jakosti Boreč, Plošné dlažby Boreč, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Pardubice Praha 17 Praha-Troja Chomutov Karviná Praha-Kunratice Benešov Tachov Svitavy České Budějovice Praha-Křeslice Žďár nad Sázavou Praha-západ Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Praha 21 Plzeň-sever Praha-Dubeč Kroměříž Praha-Královice Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Praha 9 Praha-Nedvězí Praha-Satalice Praha 8 Olomouc Praha-Zličín Mladá Boleslav Praha-Šeberov Karlovy Vary Ostrava-město Ústí nad Labem Praha 5 Jeseník Praha 4 Most Hlavní město Praha Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Hodonín Jindřichův Hradec Praha 12 Cheb Praha-Suchdol Zlín Praha 16 Praha 3 Praha 13 Kolín Semily Teplice Havlíčkův Brod Praha-Běchovice Domažlice Praha 11 Strakonice Bruntál Praha-Vinoř Kladno Jihlava Praha-Čakovice Praha-Koloděje Hradec Králové Praha-Petrovice Klatovy Praha-Ďáblice Prachatice Prostějov Praha 2 Praha-Dolní Počernice Praha-východ Přerov Praha-Újezd Písek Praha 6 Praha 22 Plzeň-jih Blansko Praha-Benice Ústí nad Orlicí Nový Jičín Liberec Mělník Louny Znojmo Uherské Hradiště Praha 10 Praha-Březiněves Rokycany Praha 15 Litoměřice Náchod Brno-město Nymburk Česká Lípa Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boreč

Levná dlažba Boreč

Dlažba Boreč

Zámkové dlažby Boreč

Zámkové betonové dlažby Boreč

Zámková dlažba Boreč

Betonové dlažby Boreč

Betonová dlažba Boreč

Zdící prvky Boreč

Dlažby II jakosti Boreč

Dlažba II jakosti Boreč

Plošné dlažby Boreč