„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolkov

Nové produkty Bolkov

Dlažby a obrubníky Bolkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolkov, Levná dlažba Bolkov, Dlažba Bolkov, Zámkové dlažby Bolkov, Zámkové dlažba Bolkov, Betonové dlažby Bolkov, Betonová dlažba Bolkov, Zdící prvky Bolkov, Dlažby II jakosti Bolkov, Dlažba II jakosti Bolkov, Plošné dlažby Bolkov, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Šumperk Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Teplice Praha-Nedvězí Kroměříž Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Praha-Satalice Hodonín Náchod Děčín Brno-venkov Hradec Králové Praha 19 Mělník Kutná Hora Most Plzeň-město Praha-Zličín Praha 7 Praha 18 Tachov Praha 6 Praha-Petrovice Praha 15 Třebíč Praha 14 Praha 8 Praha-Zbraslav Benešov Znojmo Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Praha 17 Bruntál Chomutov Praha 12 Příbram Jičín Praha-Dolní Chabry Beroun Přerov Brno-město Praha-Šeberov Praha-Slivenec Praha 16 Praha-Ďáblice Praha 3 Rokycany Praha 21 Praha-západ Česká Lípa Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Praha-Koloděje Praha-Královice Praha-Benice Kolín Zlín Nymburk Praha-Újezd Praha-Troja Ústí nad Labem Prachatice Jindřichův Hradec Nový Jičín Břeclav Pardubice Český Krumlov Praha 9 Praha 10 Semily Chrudim Praha 11 Praha 13 České Budějovice Vyškov Praha-Březiněves Svitavy Praha-Suchdol Žďár nad Sázavou Louny Praha-Štěrboholy Klatovy Praha 22 Uherské Hradiště Plzeň-jih Olomouc Praha 1 Praha-Kolovraty Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou Písek Havlíčkův Brod Blansko Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolkov

Levná dlažba Bolkov

Dlažba Bolkov

Zámkové dlažby Bolkov

Zámkové betonové dlažby Bolkov

Zámková dlažba Bolkov

Betonové dlažby Bolkov

Betonová dlažba Bolkov

Zdící prvky Bolkov

Dlažby II jakosti Bolkov

Dlažba II jakosti Bolkov

Plošné dlažby Bolkov