„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolkov

Nové produkty Bolkov

Dlažby a obrubníky Bolkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolkov, Levná dlažba Bolkov, Dlažba Bolkov, Zámkové dlažby Bolkov, Zámkové dlažba Bolkov, Betonové dlažby Bolkov, Betonová dlažba Bolkov, Zdící prvky Bolkov, Dlažby II jakosti Bolkov, Dlažba II jakosti Bolkov, Plošné dlažby Bolkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Praha-Troja Ústí nad Labem Liberec Cheb Vsetín Praha 20 Prostějov Praha-Benice Strakonice Praha-Kolovraty Praha-Zličín Písek Praha 5 Brno-město Praha-Běchovice Příbram Rakovník Frýdek-Místek Benešov Louny Praha-Suchdol Praha-Šeberov Praha-Lipence Tachov Kolín Praha-Újezd Praha-Křeslice Jičín Rychnov nad Kněžnou Jihlava Uherské Hradiště Praha-Klánovice Trutnov České Budějovice Vyškov Mělník Praha 10 Praha 2 Praha 1 Kroměříž Pardubice Praha-Štěrboholy Hradec Králové Praha 8 Praha-Dolní Počernice Rokycany Znojmo Praha 16 Praha-Petrovice Praha 19 Praha 21 Sokolov Praha 17 Semily Praha 6 Blansko Plzeň-město Hlavní město Praha Praha 11 Praha-Nedvězí Praha-Satalice Plzeň-jih Pelhřimov Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Svitavy Praha 15 Děčín Praha-Koloděje Ostrava-město Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Prachatice Most Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Břeclav Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Náchod Domažlice Zlín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Praha 12 Praha-Řeporyje Praha 4 Praha-Nebušice Praha-Královice Nymburk Nový Jičín Šumperk Chrudim Praha-západ Česká Lípa Praha-východ Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolkov

Levná dlažba Bolkov

Dlažba Bolkov

Zámkové dlažby Bolkov

Zámkové betonové dlažby Bolkov

Zámková dlažba Bolkov

Betonové dlažby Bolkov

Betonová dlažba Bolkov

Zdící prvky Bolkov

Dlažby II jakosti Bolkov

Dlažba II jakosti Bolkov

Plošné dlažby Bolkov