„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolkov

Nové produkty Bolkov

Dlažby a obrubníky Bolkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolkov, Levná dlažba Bolkov, Dlažba Bolkov, Zámkové dlažby Bolkov, Zámkové dlažba Bolkov, Betonové dlažby Bolkov, Betonová dlažba Bolkov, Zdící prvky Bolkov, Dlažby II jakosti Bolkov, Dlažba II jakosti Bolkov, Plošné dlažby Bolkov, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Praha 11 Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy České Budějovice Jičín Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Praha-Kunratice Jeseník Praha 22 Ústí nad Labem Praha 20 Praha 9 Karlovy Vary Nymburk Plzeň-sever Strakonice Praha-Suchdol Brno-venkov Praha-Řeporyje Teplice Trutnov Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Kladno Praha-Újezd Svitavy Praha-Kolovraty Pelhřimov Břeclav Znojmo Opava Semily Praha-východ Praha-Satalice Praha 13 Tachov Bruntál Praha-Vinoř Praha 8 Kutná Hora Příbram Mělník Děčín Praha 6 Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Praha 2 Nový Jičín Most Praha-Ďáblice Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Chomutov Praha-Šeberov Brno-město Klatovy Prostějov Praha 18 Plzeň-město Uherské Hradiště Sokolov Blansko Chrudim Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Liberec Praha 7 Praha-Libuš Praha 21 Praha 12 Praha 15 Praha 19 Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Domažlice Benešov Přerov Praha-Nebušice Cheb Šumperk Plzeň-jih Beroun Praha 10 Kolín Praha 4 Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Praha-Zličín Rokycany Ústí nad Orlicí Praha-Troja Hodonín Praha-Lochkov Zlín Mladá Boleslav Hradec Králové Praha-Benice Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolkov

Levná dlažba Bolkov

Dlažba Bolkov

Zámkové dlažby Bolkov

Zámkové betonové dlažby Bolkov

Zámková dlažba Bolkov

Betonové dlažby Bolkov

Betonová dlažba Bolkov

Zdící prvky Bolkov

Dlažby II jakosti Bolkov

Dlažba II jakosti Bolkov

Plošné dlažby Bolkov