„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolkov

Nové produkty Bolkov

Dlažby a obrubníky Bolkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolkov, Levná dlažba Bolkov, Dlažba Bolkov, Zámkové dlažby Bolkov, Zámkové dlažba Bolkov, Betonové dlažby Bolkov, Betonová dlažba Bolkov, Zdící prvky Bolkov, Dlažby II jakosti Bolkov, Dlažba II jakosti Bolkov, Plošné dlažby Bolkov, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Praha-Petrovice Děčín Praha-Zbraslav Teplice Praha-Šeberov Svitavy Nymburk Brno-venkov Prachatice Vsetín Praha-Nedvězí Praha-Dolní Počernice Litoměřice Praha-Čakovice Plzeň-sever Praha-Suchdol Znojmo Břeclav Praha-Libuš Most Benešov Klatovy Praha-Nebušice Praha 17 Praha-Ďáblice Praha 5 Přerov Kutná Hora Praha 16 Cheb Prostějov Praha 18 Karlovy Vary Plzeň-město Kroměříž Pelhřimov Kladno Praha 7 Praha-západ Praha-Koloděje Praha 15 České Budějovice Ústí nad Orlicí Sokolov Tachov Mladá Boleslav Praha 4 Jičín Praha 20 Louny Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Jablonec nad Nisou Praha 11 Hlavní město Praha Praha 14 Praha-Křeslice Praha 1 Hodonín Praha 12 Opava Praha-Dubeč Hradec Králové Uherské Hradiště Praha-Běchovice Praha 8 Praha-Královice Český Krumlov Liberec Rakovník Praha 10 Jindřichův Hradec Tábor Praha-Slivenec Kolín Mělník Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Praha 9 Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Praha-východ Náchod Praha 22 Praha-Řeporyje Trutnov Zlín Brno-město Praha-Benice Chrudim Příbram Praha-Lipence Praha-Kolovraty Nový Jičín Praha 2 Praha 19 Praha-Kunratice Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolkov

Levná dlažba Bolkov

Dlažba Bolkov

Zámkové dlažby Bolkov

Zámkové betonové dlažby Bolkov

Zámková dlažba Bolkov

Betonové dlažby Bolkov

Betonová dlažba Bolkov

Zdící prvky Bolkov

Dlažby II jakosti Bolkov

Dlažba II jakosti Bolkov

Plošné dlažby Bolkov