„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolkov

Nové produkty Bolkov

Dlažby a obrubníky Bolkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolkov, Levná dlažba Bolkov, Dlažba Bolkov, Zámkové dlažby Bolkov, Zámkové dlažba Bolkov, Betonové dlažby Bolkov, Betonová dlažba Bolkov, Zdící prvky Bolkov, Dlažby II jakosti Bolkov, Dlažba II jakosti Bolkov, Plošné dlažby Bolkov, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Pelhřimov Praha-Satalice Praha-Dubeč Praha-Běchovice Kladno Tábor Bruntál Hlavní město Praha Frýdek-Místek Praha 5 Praha 16 Plzeň-město Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha 1 Praha-Vinoř Pardubice Ústí nad Labem Nový Jičín Vsetín Plzeň-sever Praha-Benice Nymburk Praha-Petrovice Jihlava Ostrava-město Tachov Praha 7 Karlovy Vary Karviná Svitavy Písek Přerov Praha 3 Teplice Rakovník Náchod Uherské Hradiště Praha-Nedvězí Litoměřice Praha-Kunratice Prostějov Praha-Slivenec Blansko Třebíč Praha-Křeslice Zlín Opava Praha 19 Jeseník Strakonice Praha 17 Praha-Zbraslav Most Brno-venkov Praha 12 Ústí nad Orlicí Rokycany České Budějovice Znojmo Praha-Královice Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Praha 8 Praha 21 Praha-Šeberov Beroun Praha-Čakovice Praha 6 Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Kolín Chomutov Semily Praha-Libuš Domažlice Praha-Ďáblice Praha-Troja Praha 2 Česká Lípa Havlíčkův Brod Praha-Březiněves Kroměříž Praha-Zličín Kutná Hora Praha-západ Praha 15 Praha-Lipence Žďár nad Sázavou Praha 9 Plzeň-jih Trutnov Děčín Praha 18 Břeclav Praha 22 Louny Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolkov

Levná dlažba Bolkov

Dlažba Bolkov

Zámkové dlažby Bolkov

Zámkové betonové dlažby Bolkov

Zámková dlažba Bolkov

Betonové dlažby Bolkov

Betonová dlažba Bolkov

Zdící prvky Bolkov

Dlažby II jakosti Bolkov

Dlažba II jakosti Bolkov

Plošné dlažby Bolkov