„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolkov

Nové produkty Bolkov

Dlažby a obrubníky Bolkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolkov, Levná dlažba Bolkov, Dlažba Bolkov, Zámkové dlažby Bolkov, Zámkové dlažba Bolkov, Betonové dlažby Bolkov, Betonová dlažba Bolkov, Zdící prvky Bolkov, Dlažby II jakosti Bolkov, Dlažba II jakosti Bolkov, Plošné dlažby Bolkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Praha 1 Havlíčkův Brod Praha 19 Praha-Koloděje Praha 20 Praha 6 Praha 14 Praha-Benice Praha 15 Příbram Praha-Březiněves Praha 13 Ústí nad Orlicí Jičín Praha-Újezd Hlavní město Praha Praha 12 Vsetín Jeseník Olomouc Praha 16 Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Domažlice Praha-Velká Chuchle Praha-západ Pardubice Praha-Královice Žďár nad Sázavou Břeclav Strakonice Praha 9 Praha-Čakovice Klatovy Praha 2 Hradec Králové Rokycany Český Krumlov Jindřichův Hradec Praha-Nedvězí Tábor Chrudim Nový Jičín Chomutov Brno-venkov Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Znojmo Prachatice Šumperk Praha 18 Uherské Hradiště Praha 10 Brno-město Hodonín Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Jihlava Praha-Suchdol Ústí nad Labem Praha-Petrovice Praha-Křeslice Beroun Praha-Satalice Prostějov Louny Praha-Lipence Pelhřimov Nymburk Rakovník Kolín Praha 17 Kutná Hora Praha 21 Ostrava-město Plzeň-sever Děčín Praha-Lochkov Praha 7 Kroměříž Praha-Kunratice Náchod Mladá Boleslav Cheb Praha 3 Blansko Praha-Šeberov Praha-Dubeč Praha-Libuš Praha 22 Zlín Bruntál Vyškov Praha-Vinoř Karviná Svitavy Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolkov

Levná dlažba Bolkov

Dlažba Bolkov

Zámkové dlažby Bolkov

Zámkové betonové dlažby Bolkov

Zámková dlažba Bolkov

Betonové dlažby Bolkov

Betonová dlažba Bolkov

Zdící prvky Bolkov

Dlažby II jakosti Bolkov

Dlažba II jakosti Bolkov

Plošné dlažby Bolkov