„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolkov

Nové produkty Bolkov

Dlažby a obrubníky Bolkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolkov, Levná dlažba Bolkov, Dlažba Bolkov, Zámkové dlažby Bolkov, Zámkové dlažba Bolkov, Betonové dlažby Bolkov, Betonová dlažba Bolkov, Zdící prvky Bolkov, Dlažby II jakosti Bolkov, Dlažba II jakosti Bolkov, Plošné dlažby Bolkov, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Jindřichův Hradec Tábor Strakonice Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Benešov Praha 22 Beroun Praha-Zličín Písek Karviná Žďár nad Sázavou Prostějov Praha-východ Znojmo Praha-Zbraslav Plzeň-sever Mladá Boleslav Jeseník Děčín Vyškov Ústí nad Orlicí Nymburk Plzeň-jih Praha-Řeporyje Praha 7 Louny Blansko Praha-Koloděje Česká Lípa Opava Pelhřimov Praha-Štěrboholy Klatovy Kutná Hora Praha 3 Most Praha 8 Praha-Křeslice Chrudim Praha-Lysolaje Praha-Kunratice Karlovy Vary Sokolov Praha 4 Jičín Prachatice Praha 14 Praha-Dubeč Praha 13 Břeclav České Budějovice Praha 11 Praha-Benice Ostrava-město Praha-Královice Praha-Nedvězí Olomouc Havlíčkův Brod Praha 17 Praha-Troja Kroměříž Praha-Nebušice Brno-venkov Praha-Ďáblice Hodonín Šumperk Praha 12 Praha 16 Teplice Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Praha-Březiněves Cheb Tachov Příbram Praha 6 Litoměřice Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty Semily Praha-Šeberov Praha-Suchdol Praha-Újezd Praha-Čakovice Frýdek-Místek Rokycany Praha 1 Plzeň-město Kladno Liberec Bruntál Český Krumlov Svitavy Praha 15 Praha-Přední Kopanina Vsetín Praha-západ Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolkov

Levná dlažba Bolkov

Dlažba Bolkov

Zámkové dlažby Bolkov

Zámkové betonové dlažby Bolkov

Zámková dlažba Bolkov

Betonové dlažby Bolkov

Betonová dlažba Bolkov

Zdící prvky Bolkov

Dlažby II jakosti Bolkov

Dlažba II jakosti Bolkov

Plošné dlažby Bolkov