„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolkov

Nové produkty Bolkov

Dlažby a obrubníky Bolkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolkov, Levná dlažba Bolkov, Dlažba Bolkov, Zámkové dlažby Bolkov, Zámkové dlažba Bolkov, Betonové dlažby Bolkov, Betonová dlažba Bolkov, Zdící prvky Bolkov, Dlažby II jakosti Bolkov, Dlažba II jakosti Bolkov, Plošné dlažby Bolkov, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Teplice Cheb Praha-Benice Tachov Pelhřimov Olomouc Semily Louny Karviná Praha-Velká Chuchle Děčín Karlovy Vary Praha 14 Chomutov Praha-Petrovice Hlavní město Praha Plzeň-město Praha-Štěrboholy Most Uherské Hradiště Praha-Vinoř Litoměřice Jablonec nad Nisou Blansko Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Kolín Vyškov Jindřichův Hradec Vsetín Prostějov Přerov Zlín Praha-Klánovice České Budějovice Ostrava-město Sokolov Svitavy Nymburk Praha 6 Praha 7 Praha-Dolní Chabry Brno-město Praha-Královice Mladá Boleslav Praha 11 Náchod Praha-Březiněves Pardubice Praha-Čakovice Kutná Hora Mělník Praha-Křeslice Praha-Zličín Rakovník Praha 12 Třebíč Praha-Kolovraty Praha 10 Strakonice Frýdek-Místek Nový Jičín Ústí nad Labem Praha-Lipence Plzeň-jih Beroun Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Bruntál Rokycany Jihlava Benešov Praha 1 Liberec Praha-Suchdol Znojmo Hradec Králové Český Krumlov Kroměříž Domažlice Šumperk Praha 19 Praha 8 Praha-Zbraslav Praha 17 Praha-Nedvězí Jeseník Praha 4 Praha-východ Hodonín Klatovy Havlíčkův Brod Česká Lípa Praha 3 Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Praha 18 Jičín Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolkov

Levná dlažba Bolkov

Dlažba Bolkov

Zámkové dlažby Bolkov

Zámkové betonové dlažby Bolkov

Zámková dlažba Bolkov

Betonové dlažby Bolkov

Betonová dlažba Bolkov

Zdící prvky Bolkov

Dlažby II jakosti Bolkov

Dlažba II jakosti Bolkov

Plošné dlažby Bolkov