„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolkov

Nové produkty Bolkov

Dlažby a obrubníky Bolkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolkov, Levná dlažba Bolkov, Dlažba Bolkov, Zámkové dlažby Bolkov, Zámkové dlažba Bolkov, Betonové dlažby Bolkov, Betonová dlažba Bolkov, Zdící prvky Bolkov, Dlažby II jakosti Bolkov, Dlažba II jakosti Bolkov, Plošné dlažby Bolkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Praha 7 Blansko Chomutov Chrudim Jindřichův Hradec Most Hradec Králové Kutná Hora Praha 9 Praha 13 Praha 10 Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Praha 6 Praha-Vinoř Praha 11 Domažlice Nový Jičín Praha 1 Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou Třebíč Brno-město Praha 5 Praha-Královice Děčín Trutnov Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Hodonín Praha-východ Rakovník Praha-Ďáblice Praha-Benice Ústí nad Labem České Budějovice Břeclav Ostrava-město Praha-Újezd Praha 12 Jihlava Opava Česká Lípa Benešov Kolín Příbram Šumperk Prostějov Nymburk Brno-venkov Náchod Prachatice Tachov Tábor Znojmo Praha-Libuš Praha-Březiněves Praha-Dubeč Praha 18 Praha-Koloděje Praha 16 Písek Teplice Strakonice Český Krumlov Uherské Hradiště Praha 14 Beroun Praha-Klánovice Pardubice Praha 4 Praha 3 Sokolov Praha 17 Bruntál Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Havlíčkův Brod Klatovy Praha 15 Zlín Praha-Lipence Praha-Zličín Plzeň-město Vyškov Praha-Křeslice Praha 19 Louny Karlovy Vary Mělník Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Praha 20 Praha-Troja Olomouc Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolkov

Levná dlažba Bolkov

Dlažba Bolkov

Zámkové dlažby Bolkov

Zámkové betonové dlažby Bolkov

Zámková dlažba Bolkov

Betonové dlažby Bolkov

Betonová dlažba Bolkov

Zdící prvky Bolkov

Dlažby II jakosti Bolkov

Dlažba II jakosti Bolkov

Plošné dlažby Bolkov