„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolkov

Nové produkty Bolkov

Dlažby a obrubníky Bolkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolkov, Levná dlažba Bolkov, Dlažba Bolkov, Zámkové dlažby Bolkov, Zámkové dlažba Bolkov, Betonové dlažby Bolkov, Betonová dlažba Bolkov, Zdící prvky Bolkov, Dlažby II jakosti Bolkov, Dlažba II jakosti Bolkov, Plošné dlažby Bolkov, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Ústí nad Orlicí Louny Hlavní město Praha Liberec Blansko Praha 6 Kutná Hora Tábor Praha-Troja Havlíčkův Brod Znojmo Praha-Štěrboholy Praha 22 Rychnov nad Kněžnou Most Praha-Šeberov Praha 17 Cheb Zlín Praha-Újezd Praha-Nebušice Praha-Klánovice Tachov Praha-Suchdol Beroun Praha 15 Praha 1 Nymburk Praha 10 Praha 3 Trutnov Třebíč Český Krumlov Uherské Hradiště Frýdek-Místek Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Jihlava Praha 9 Přerov Kolín Chrudim Praha 16 Brno-město Praha-Kunratice Opava Praha-Velká Chuchle Šumperk Kroměříž Praha 21 Benešov Příbram Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Praha-Lipence Sokolov Praha-Lochkov České Budějovice Česká Lípa Praha 19 Rokycany Praha-Vinoř Praha-Královice Praha-Kolovraty Rakovník Praha-Benice Domažlice Praha 11 Svitavy Brno-venkov Jablonec nad Nisou Praha 5 Strakonice Chomutov Praha-západ Praha 14 Olomouc Semily Praha-Slivenec Písek Praha 18 Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Mělník Praha-východ Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Děčín Praha 2 Žďár nad Sázavou Klatovy Kladno Karviná Praha-Březiněves Praha 20 Mladá Boleslav Pardubice Praha-Čakovice Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolkov

Levná dlažba Bolkov

Dlažba Bolkov

Zámkové dlažby Bolkov

Zámkové betonové dlažby Bolkov

Zámková dlažba Bolkov

Betonové dlažby Bolkov

Betonová dlažba Bolkov

Zdící prvky Bolkov

Dlažby II jakosti Bolkov

Dlažba II jakosti Bolkov

Plošné dlažby Bolkov