„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Klatovy

Nové produkty Klatovy

Dlažby a obrubníky Klatovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Klatovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Klatovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Klatovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Klatovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Klatovy, Levná dlažba Klatovy, Dlažba Klatovy, Zámkové dlažby Klatovy, Zámkové dlažba Klatovy, Betonové dlažby Klatovy, Betonová dlažba Klatovy, Zdící prvky Klatovy, Dlažby II jakosti Klatovy, Dlažba II jakosti Klatovy, Plošné dlažby Klatovy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Vyškov Tábor Bruntál Česká Lípa Praha-západ Strakonice Praha 11 Praha 19 Cheb Semily Most Opava Ústí nad Orlicí Praha 9 Praha-Lysolaje Klatovy Plzeň-město Praha-Královice Rokycany Praha 12 Praha 22 Praha-Újezd Jihlava Příbram Karviná Praha 1 Žďár nad Sázavou Praha 20 Liberec Sokolov Praha-Březiněves Louny Praha-Zličín Brno-venkov Prostějov Praha 6 Tachov Praha 4 Praha-Suchdol Děčín Mělník Blansko Prachatice Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Šumperk Praha-Nedvězí Karlovy Vary Zlín Praha-Přední Kopanina Svitavy Praha 14 Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Olomouc Mladá Boleslav Praha-Dubeč Praha-Ďáblice Třebíč Frýdek-Místek Praha-východ Praha-Benice Praha-Petrovice Praha 2 Praha 16 Trutnov Praha-Dolní Počernice Český Krumlov Plzeň-jih Plzeň-sever Jičín Praha 15 Hradec Králové Pardubice Beroun Pelhřimov Praha 3 Jeseník Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Kroměříž Vsetín Praha-Velká Chuchle Chomutov Praha-Libuš Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Hlavní město Praha Rychnov nad Kněžnou Chrudim Praha-Šeberov Ústí nad Labem Praha-Lipence Uherské Hradiště Břeclav Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Klatovy

Levná dlažba Klatovy

Dlažba Klatovy

Zámkové dlažby Klatovy

Zámkové betonové dlažby Klatovy

Zámková dlažba Klatovy

Betonové dlažby Klatovy

Betonová dlažba Klatovy

Zdící prvky Klatovy

Dlažby II jakosti Klatovy

Dlažba II jakosti Klatovy

Plošné dlažby Klatovy