„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Zbraslav

Nové produkty Praha-Zbraslav

Dlažby a obrubníky Praha-Zbraslav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Zbraslav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Zbraslav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Zbraslav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Zbraslav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Zbraslav, Levná dlažba Praha-Zbraslav, Dlažba Praha-Zbraslav, Zámkové dlažby Praha-Zbraslav, Zámkové dlažba Praha-Zbraslav, Betonové dlažby Praha-Zbraslav, Betonová dlažba Praha-Zbraslav, Zdící prvky Praha-Zbraslav, Dlažby II jakosti Praha-Zbraslav, Dlažba II jakosti Praha-Zbraslav, Plošné dlažby Praha-Zbraslav, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Olomouc Praha-Březiněves Praha-Nebušice Praha 4 Praha 10 Praha-Újezd Praha 9 Praha-Suchdol Praha-Benice Praha 2 Náchod Kroměříž Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Chabry Praha 11 Praha-Královice Česká Lípa Praha-Lysolaje Praha-Lipence Praha 21 Praha 19 Prachatice Bruntál Žďár nad Sázavou Praha 22 Příbram Praha 14 Praha-Křeslice Prostějov Plzeň-město Domažlice Praha-Satalice Praha 15 Strakonice České Budějovice Most Znojmo Tachov Opava Praha 1 Jihlava Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Kolín Praha-Běchovice Semily Praha-Dolní Počernice Cheb Ostrava-město Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Praha 6 Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Praha-Zličín Praha 5 Praha-východ Praha-Kolovraty Kladno Praha 3 Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Rokycany Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dubeč Vyškov Blansko Praha 12 Praha 13 Praha-Nedvězí Svitavy Frýdek-Místek Praha-Vinoř Nymburk Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Český Krumlov Praha-Kunratice Zlín Sokolov Teplice Havlíčkův Brod Přerov Chomutov Pelhřimov Hodonín Šumperk Plzeň-sever Děčín Chrudim Jičín Mělník Mladá Boleslav Praha 16 Třebíč Rychnov nad Kněžnou Rakovník Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Zbraslav

Levná dlažba Praha-Zbraslav

Dlažba Praha-Zbraslav

Zámkové dlažby Praha-Zbraslav

Zámkové betonové dlažby Praha-Zbraslav

Zámková dlažba Praha-Zbraslav

Betonové dlažby Praha-Zbraslav

Betonová dlažba Praha-Zbraslav

Zdící prvky Praha-Zbraslav

Dlažby II jakosti Praha-Zbraslav

Dlažba II jakosti Praha-Zbraslav

Plošné dlažby Praha-Zbraslav