„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kladno

Nové produkty Kladno

Dlažby a obrubníky Kladno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kladno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kladno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kladno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kladno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kladno, Levná dlažba Kladno, Dlažba Kladno, Zámkové dlažby Kladno, Zámkové dlažba Kladno, Betonové dlažby Kladno, Betonová dlažba Kladno, Zdící prvky Kladno, Dlažby II jakosti Kladno, Dlažba II jakosti Kladno, Plošné dlažby Kladno, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Ústí nad Labem Nymburk Praha 8 Praha-západ Hradec Králové Praha-Nebušice Znojmo Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Přerov Praha-Zbraslav Blansko Praha-Nedvězí Vyškov Litoměřice Praha-Šeberov Praha 16 Praha 1 Cheb Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Prachatice Praha-Dolní Počernice Praha 5 Praha-Lochkov Praha-Koloděje Kolín Svitavy Praha-Vinoř Česká Lípa Olomouc Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Karviná Plzeň-město Sokolov Rakovník Žďár nad Sázavou Kutná Hora Praha-Slivenec Praha 4 Příbram Praha-východ Praha 9 Praha-Újezd Písek Praha-Troja Praha-Lipence Domažlice Náchod Praha-Petrovice Praha 17 Praha 15 Praha 10 Most Praha 2 Teplice Praha-Kunratice Plzeň-jih Praha-Královice Chrudim Semily Bruntál Trutnov Praha 21 Pelhřimov Benešov Rokycany Praha-Libuš Praha 20 Třebíč Kroměříž Mělník Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Praha-Běchovice Šumperk Břeclav Praha-Kolovraty Louny Praha 18 Klatovy Praha 14 Hodonín Praha 11 Praha-Velká Chuchle Opava Chomutov Ústí nad Orlicí Brno-město Jihlava Uherské Hradiště Praha-Březiněves Hlavní město Praha Zlín Praha-Zličín Praha-Lysolaje Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kladno

Levná dlažba Kladno

Dlažba Kladno

Zámkové dlažby Kladno

Zámkové betonové dlažby Kladno

Zámková dlažba Kladno

Betonové dlažby Kladno

Betonová dlažba Kladno

Zdící prvky Kladno

Dlažby II jakosti Kladno

Dlažba II jakosti Kladno

Plošné dlažby Kladno