„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Louny

Nové produkty Louny

Dlažby a obrubníky Louny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Louny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Louny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Louny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Louny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Louny, Levná dlažba Louny, Dlažba Louny, Zámkové dlažby Louny, Zámkové dlažba Louny, Betonové dlažby Louny, Betonová dlažba Louny, Zdící prvky Louny, Dlažby II jakosti Louny, Dlažba II jakosti Louny, Plošné dlažby Louny, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Praha-Koloděje Nymburk Praha-Ďáblice Rakovník Praha 1 Chrudim Strakonice Přerov Příbram Praha-Lysolaje Hodonín Praha-Nebušice Česká Lípa Jičín Bruntál Praha 16 Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Praha-Lochkov Kutná Hora Praha 4 Cheb Praha-Běchovice Praha-Satalice Vsetín Liberec Praha-Dolní Chabry Praha-Kunratice Šumperk Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Praha 22 Praha-Královice Mělník Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Třebíč Český Krumlov Praha 7 Karviná Praha 8 Praha-východ Karlovy Vary Beroun Břeclav Litoměřice Hradec Králové Ústí nad Labem Praha-Čakovice Prachatice Praha-Šeberov Most Praha-Křeslice Rokycany Praha 17 Svitavy Zlín Opava Brno-venkov Praha-Újezd Praha 5 Jeseník Písek Blansko Olomouc Praha-Velká Chuchle Praha 21 Uherské Hradiště Tachov Plzeň-jih Praha-západ Kolín Kladno Kroměříž Praha-Lipence Praha 14 Klatovy Mladá Boleslav Sokolov Domažlice Praha-Zbraslav Praha 12 Prostějov Praha-Suchdol Chomutov Praha-Troja Pardubice Praha 18 Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Praha 9 Praha 13 Pelhřimov Nový Jičín Praha 20 Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Louny

Levná dlažba Louny

Dlažba Louny

Zámkové dlažby Louny

Zámkové betonové dlažby Louny

Zámková dlažba Louny

Betonové dlažby Louny

Betonová dlažba Louny

Zdící prvky Louny

Dlažby II jakosti Louny

Dlažba II jakosti Louny

Plošné dlažby Louny