„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Zlín Praha-Klánovice Praha 9 Praha-Slivenec Hodonín Praha-Petrovice Cheb Chrudim Jihlava Svitavy Praha-Březiněves Praha-Královice Znojmo Praha-Křeslice Praha 22 Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Praha-Benice Karviná Praha 4 Trutnov Praha 20 Praha 18 Praha-Řeporyje Ostrava-město Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Praha 10 Uherské Hradiště Děčín Jičín Nymburk Praha 8 Písek Vyškov Nový Jičín Vsetín Chomutov Praha-Kunratice Praha-Libuš Příbram Praha-Koloděje Hlavní město Praha Klatovy Praha-Ďáblice Praha 17 Praha-Zličín Pardubice Domažlice Praha 5 Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Havlíčkův Brod Praha 15 Praha-Nedvězí Česká Lípa Praha-Újezd Český Krumlov Náchod Opava Praha 13 Praha 3 Žďár nad Sázavou Praha 1 Most Frýdek-Místek Tábor Praha-Satalice Praha-Zbraslav Třebíč Olomouc Praha-Suchdol Praha-Dubeč Tachov Prachatice Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Louny Praha 6 Teplice Praha-východ Plzeň-jih Praha-Troja Praha-Lochkov Kolín Brno-venkov Mladá Boleslav Kladno Litoměřice Brno-město Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Praha 11 České Budějovice Praha-Lipence Praha 21 Kroměříž Jeseník Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby