„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Náchod

Nové produkty Náchod

Dlažby a obrubníky Náchod

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Náchod

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Náchod

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Náchod

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Náchod

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Náchod, Levná dlažba Náchod, Dlažba Náchod, Zámkové dlažby Náchod, Zámkové dlažba Náchod, Betonové dlažby Náchod, Betonová dlažba Náchod, Zdící prvky Náchod, Dlažby II jakosti Náchod, Dlažba II jakosti Náchod, Plošné dlažby Náchod, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Kolín Praha-Ďáblice Praha-Benice Praha-Petrovice Rokycany Praha-Běchovice Praha 12 Praha 9 Příbram Domažlice Hradec Králové Praha 19 Praha-východ Praha 4 Praha-Kunratice Písek Kroměříž České Budějovice Praha 18 Liberec Pardubice Hlavní město Praha Praha-Újezd Břeclav Praha-Velká Chuchle Trutnov Praha-Zličín Plzeň-jih Cheb Pelhřimov Praha 1 Žďár nad Sázavou Beroun Praha-Lipence Děčín Hodonín Šumperk Nový Jičín Tábor Praha-Kolovraty Praha-západ Praha-Nedvězí Česká Lípa Ústí nad Orlicí Brno-venkov Chrudim Prachatice Plzeň-město Bruntál Ostrava-město Praha 8 Praha-Šeberov Jičín Kutná Hora Jihlava Ústí nad Labem Praha-Klánovice Chomutov Praha 10 Praha-Dolní Počernice Rakovník Blansko Praha 11 Olomouc Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Mělník Jeseník Praha-Štěrboholy Praha 21 Kladno Praha-Slivenec Praha 17 Praha-Troja Praha-Křeslice Strakonice Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Benešov Praha 6 Praha 3 Semily Praha 7 Praha 14 Karlovy Vary Praha 22 Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Praha-Satalice Praha-Lochkov Opava Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Praha 20 Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Náchod

Levná dlažba Náchod

Dlažba Náchod

Zámkové dlažby Náchod

Zámkové betonové dlažby Náchod

Zámková dlažba Náchod

Betonové dlažby Náchod

Betonová dlažba Náchod

Zdící prvky Náchod

Dlažby II jakosti Náchod

Dlažba II jakosti Náchod

Plošné dlažby Náchod