„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dušejov

Nové produkty Dušejov

Dlažby a obrubníky Dušejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dušejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dušejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dušejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dušejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dušejov, Levná dlažba Dušejov, Dlažba Dušejov, Zámkové dlažby Dušejov, Zámkové dlažba Dušejov, Betonové dlažby Dušejov, Betonová dlažba Dušejov, Zdící prvky Dušejov, Dlažby II jakosti Dušejov, Dlažba II jakosti Dušejov, Plošné dlažby Dušejov, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Plzeň-sever Mladá Boleslav Praha 12 Nový Jičín Litoměřice Jičín Český Krumlov Kolín Strakonice Jeseník Praha 15 Praha-Lysolaje Beroun Praha-Čakovice Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Havlíčkův Brod Praha-Lipence Bruntál Karlovy Vary Praha-Libuš Kroměříž Karviná Praha-Benice Domažlice Praha 17 Louny Plzeň-jih Kladno Blansko Praha 19 Praha 10 Brno-město Praha-Kolovraty Zlín Rychnov nad Kněžnou Třebíč Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Jihlava Praha-Nedvězí Praha 2 Praha-východ Praha 14 Praha-Lochkov Tachov Příbram Ostrava-město Most Svitavy Praha 5 Sokolov Náchod Praha 3 Praha-Zbraslav Pardubice Praha 1 Vsetín Praha 22 Praha-Velká Chuchle Benešov Mělník Olomouc Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Kutná Hora Šumperk Česká Lípa Praha-Klánovice Praha 13 Hodonín Hradec Králové Znojmo Rokycany Děčín Prostějov Nymburk Praha-Štěrboholy Trutnov Praha 8 Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Písek Praha-Šeberov Praha 9 Rakovník Praha 4 Uherské Hradiště Vyškov Praha 16 Chomutov Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dušejov

Levná dlažba Dušejov

Dlažba Dušejov

Zámkové dlažby Dušejov

Zámkové betonové dlažby Dušejov

Zámková dlažba Dušejov

Betonové dlažby Dušejov

Betonová dlažba Dušejov

Zdící prvky Dušejov

Dlažby II jakosti Dušejov

Dlažba II jakosti Dušejov

Plošné dlažby Dušejov