„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dušejov

Nové produkty Dušejov

Dlažby a obrubníky Dušejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dušejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dušejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dušejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dušejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dušejov, Levná dlažba Dušejov, Dlažba Dušejov, Zámkové dlažby Dušejov, Zámkové dlažba Dušejov, Betonové dlažby Dušejov, Betonová dlažba Dušejov, Zdící prvky Dušejov, Dlažby II jakosti Dušejov, Dlažba II jakosti Dušejov, Plošné dlažby Dušejov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Praha-Lysolaje Praha-Lipence Praha-Satalice Trutnov Nymburk Praha 20 Svitavy Praha-západ Praha-Přední Kopanina Most Břeclav Rakovník Rychnov nad Kněžnou Přerov Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Rokycany Domažlice Praha 7 Vsetín Liberec Prachatice Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Opava Praha-Koloděje Praha-Vinoř Sokolov Jičín Praha-Dubeč Strakonice Praha-Nebušice Třebíč Uherské Hradiště Praha 17 Praha 18 Praha 15 Šumperk Kolín Praha 3 Praha 13 Praha-Dolní Chabry Hradec Králové České Budějovice Mělník Jablonec nad Nisou Cheb Praha 21 Praha 6 Praha-Klánovice Kladno Jeseník Praha-Troja Praha 11 Praha-Zličín Frýdek-Místek Zlín Litoměřice Praha 14 Teplice Pardubice Prostějov Karlovy Vary Plzeň-sever Praha 9 Tábor Plzeň-jih Brno-venkov Praha-Libuš Praha 4 Český Krumlov Praha-Křeslice Vyškov Kutná Hora Kroměříž Ústí nad Labem Praha 19 Praha-Březiněves Louny Bruntál Praha 5 Praha 8 Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Praha-Zbraslav Znojmo Praha-Královice Praha-Lochkov Praha-Běchovice Chomutov Hodonín Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Praha 22 Praha-Benice Praha 12 Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dušejov

Levná dlažba Dušejov

Dlažba Dušejov

Zámkové dlažby Dušejov

Zámkové betonové dlažby Dušejov

Zámková dlažba Dušejov

Betonové dlažby Dušejov

Betonová dlažba Dušejov

Zdící prvky Dušejov

Dlažby II jakosti Dušejov

Dlažba II jakosti Dušejov

Plošné dlažby Dušejov