„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dušejov

Nové produkty Dušejov

Dlažby a obrubníky Dušejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dušejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dušejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dušejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dušejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dušejov, Levná dlažba Dušejov, Dlažba Dušejov, Zámkové dlažby Dušejov, Zámkové dlažba Dušejov, Betonové dlažby Dušejov, Betonová dlažba Dušejov, Zdící prvky Dušejov, Dlažby II jakosti Dušejov, Dlažba II jakosti Dušejov, Plošné dlažby Dušejov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Benešov Šumperk Praha 5 Praha 7 Frýdek-Místek Příbram Praha 22 Trutnov Hradec Králové Brno-město Ústí nad Labem Zlín Žďár nad Sázavou Praha 21 Praha-Libuš Praha 16 Náchod Praha-Klánovice Louny Kroměříž Praha-Nedvězí Jeseník Vyškov Jihlava Praha-Nebušice Olomouc Česká Lípa Praha-Slivenec Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Most Praha-Lochkov Blansko Nový Jičín Ostrava-město Nymburk Praha-východ Opava Tábor Praha 9 Svitavy Praha-Zličín Plzeň-sever Strakonice Praha 19 Praha 6 České Budějovice Praha-Zbraslav Karlovy Vary Kolín Havlíčkův Brod Praha 18 Praha 20 Praha-Satalice Přerov Vsetín Jičín Děčín Praha-Štěrboholy Semily Rokycany Rychnov nad Kněžnou Mělník Bruntál Praha 13 Jindřichův Hradec Praha 4 Teplice Kladno Praha-Lysolaje Český Krumlov Uherské Hradiště Domažlice Hodonín Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Znojmo Plzeň-jih Rakovník Praha-Přední Kopanina Praha 12 Praha-Troja Praha 14 Plzeň-město Praha 10 Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Praha-Křeslice Prostějov Praha-Březiněves Chomutov Praha-Suchdol Klatovy Beroun Praha-Dolní Chabry Praha 2 Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dušejov

Levná dlažba Dušejov

Dlažba Dušejov

Zámkové dlažby Dušejov

Zámkové betonové dlažby Dušejov

Zámková dlažba Dušejov

Betonové dlažby Dušejov

Betonová dlažba Dušejov

Zdící prvky Dušejov

Dlažby II jakosti Dušejov

Dlažba II jakosti Dušejov

Plošné dlažby Dušejov