„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Honezovice

Nové produkty Honezovice

Dlažby a obrubníky Honezovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Honezovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Honezovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Honezovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Honezovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Honezovice, Levná dlažba Honezovice, Dlažba Honezovice, Zámkové dlažby Honezovice, Zámkové dlažba Honezovice, Betonové dlažby Honezovice, Betonová dlažba Honezovice, Zdící prvky Honezovice, Dlažby II jakosti Honezovice, Dlažba II jakosti Honezovice, Plošné dlažby Honezovice, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Jihlava Praha-Čakovice Děčín Praha-Běchovice Praha 16 Rokycany Praha-Troja Praha-Křeslice Praha-Satalice Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Náchod Cheb Hradec Králové Praha 13 Praha 9 Praha 1 Karviná Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Zlín Kladno Praha-Suchdol Praha 22 Frýdek-Místek Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice Tábor Praha-Kunratice Mladá Boleslav Chomutov Bruntál Rakovník Praha-Velká Chuchle Praha 8 Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Praha 18 České Budějovice Praha-Újezd Praha-Dubeč Praha 12 Praha 20 Plzeň-město Klatovy Praha-Vinoř Břeclav Praha 2 Pelhřimov Nymburk Praha 7 Mělník Příbram Praha-Královice Teplice Vyškov Praha 21 Praha-Dolní Počernice Liberec Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Kutná Hora Praha-Slivenec Praha 17 Svitavy Praha-západ Praha 6 Ostrava-město Praha-Lipence Plzeň-jih Praha-východ Most Přerov Ústí nad Labem Hodonín Kolín Prachatice Šumperk Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Prostějov Praha 3 Strakonice Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Vsetín Louny Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Jeseník Praha-Zličín Hlavní město Praha Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Honezovice

Levná dlažba Honezovice

Dlažba Honezovice

Zámkové dlažby Honezovice

Zámkové betonové dlažby Honezovice

Zámková dlažba Honezovice

Betonové dlažby Honezovice

Betonová dlažba Honezovice

Zdící prvky Honezovice

Dlažby II jakosti Honezovice

Dlažba II jakosti Honezovice

Plošné dlažby Honezovice