„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dubné

Nové produkty Dubné

Dlažby a obrubníky Dubné

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dubné

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dubné

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dubné

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dubné

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dubné, Levná dlažba Dubné, Dlažba Dubné, Zámkové dlažby Dubné, Zámkové dlažba Dubné, Betonové dlažby Dubné, Betonová dlažba Dubné, Zdící prvky Dubné, Dlažby II jakosti Dubné, Dlažba II jakosti Dubné, Plošné dlažby Dubné, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Kladno Benešov Cheb Praha-východ Praha-Zbraslav Praha 18 Šumperk Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Brno-město Pelhřimov Praha 17 Praha 20 Příbram Přerov Jeseník Praha-Šeberov Zlín Sokolov Praha 8 Praha 16 Praha-Lochkov Písek Beroun Český Krumlov Praha-Satalice Klatovy Praha 9 Pardubice Kutná Hora Praha-Suchdol Blansko Hradec Králové Rakovník Děčín Bruntál Jičín Hlavní město Praha Mělník Hodonín Praha-Kunratice Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Louny Chrudim Praha-Dubeč České Budějovice Mladá Boleslav Praha 6 Praha 2 Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Praha 13 Opava Praha 14 Tachov Praha-Lipence Prachatice Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Praha 21 Třebíč Praha-Lysolaje Praha-Běchovice Trutnov Praha-Petrovice Praha-Vinoř Praha-Velká Chuchle Teplice Chomutov Znojmo Kolín Praha-Zličín Semily Praha-Klánovice Praha 11 Břeclav Praha 4 Liberec Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Praha-Libuš Praha 5 Uherské Hradiště Praha-západ Jindřichův Hradec Praha-Újezd Jihlava Praha 10 Praha-Královice Praha-Ďáblice Nymburk Plzeň-město Ostrava-město Litoměřice Praha-Přední Kopanina Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dubné

Levná dlažba Dubné

Dlažba Dubné

Zámkové dlažby Dubné

Zámkové betonové dlažby Dubné

Zámková dlažba Dubné

Betonové dlažby Dubné

Betonová dlažba Dubné

Zdící prvky Dubné

Dlažby II jakosti Dubné

Dlažba II jakosti Dubné

Plošné dlažby Dubné