„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dubné

Nové produkty Dubné

Dlažby a obrubníky Dubné

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dubné

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dubné

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dubné

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dubné

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dubné, Levná dlažba Dubné, Dlažba Dubné, Zámkové dlažby Dubné, Zámkové dlažba Dubné, Betonové dlažby Dubné, Betonová dlažba Dubné, Zdící prvky Dubné, Dlažby II jakosti Dubné, Dlažba II jakosti Dubné, Plošné dlažby Dubné, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Jičín Hradec Králové Praha-Benice Beroun Praha-Ďáblice Praha 4 Praha 16 Praha-Kunratice Plzeň-jih Domažlice Praha 6 Praha-Petrovice Pelhřimov Praha 7 Mladá Boleslav Tábor Benešov Mělník Sokolov Praha-Újezd Rokycany Uherské Hradiště Praha 2 Praha-Vinoř Praha 15 Litoměřice Břeclav Praha-Zličín Vsetín Pardubice Český Krumlov Semily Praha-Lysolaje Louny Praha-východ Nový Jičín Praha-západ Praha 14 Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Hodonín Zlín Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Strakonice Praha-Libuš Praha 1 Vyškov Klatovy Praha 8 Tachov Praha-Koloděje Praha-Klánovice Praha 20 Liberec Příbram Teplice Plzeň-město Praha 5 Třebíč Praha-Řeporyje Brno-město Praha-Satalice Chrudim Písek Hlavní město Praha Praha 19 Kladno Trutnov Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Brno-venkov Praha 9 Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Jablonec nad Nisou Plzeň-sever Praha-Lipence Svitavy Olomouc Šumperk Praha 21 Opava Jindřichův Hradec Jihlava Havlíčkův Brod Praha 3 Praha-Březiněves Česká Lípa Rychnov nad Kněžnou Znojmo Praha-Královice Chomutov Praha 22 Blansko Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dubné

Levná dlažba Dubné

Dlažba Dubné

Zámkové dlažby Dubné

Zámkové betonové dlažby Dubné

Zámková dlažba Dubné

Betonové dlažby Dubné

Betonová dlažba Dubné

Zdící prvky Dubné

Dlažby II jakosti Dubné

Dlažba II jakosti Dubné

Plošné dlažby Dubné