„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dubné

Nové produkty Dubné

Dlažby a obrubníky Dubné

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dubné

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dubné

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dubné

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dubné

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dubné, Levná dlažba Dubné, Dlažba Dubné, Zámkové dlažby Dubné, Zámkové dlažba Dubné, Betonové dlažby Dubné, Betonová dlažba Dubné, Zdící prvky Dubné, Dlažby II jakosti Dubné, Dlažba II jakosti Dubné, Plošné dlažby Dubné, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Praha 18 Praha-Dolní Počernice Praha-východ Praha 1 Praha 6 Mladá Boleslav Sokolov Prachatice Praha 8 Praha 16 Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Kolín Jičín Praha-Ďáblice České Budějovice Strakonice Ostrava-město Písek Chomutov Praha-Nedvězí Jihlava Praha-Kunratice Louny Praha-Benice Trutnov Praha-Satalice Jablonec nad Nisou Plzeň-sever Plzeň-město Praha-Petrovice Uherské Hradiště Břeclav Třebíč Praha-Slivenec Praha-Zličín Náchod Praha-Vinoř Praha 21 Pardubice Frýdek-Místek Karlovy Vary Praha-Nebušice Česká Lípa Praha 3 Praha-Klánovice Prostějov Bruntál Havlíčkův Brod Klatovy Praha-Kolovraty Příbram Benešov Praha-západ Domažlice Hradec Králové Nymburk Jeseník Kutná Hora Děčín Praha-Lysolaje Praha 14 Praha-Libuš Cheb Kroměříž Praha 2 Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Praha 19 Jindřichův Hradec Praha 12 Praha 10 Šumperk Teplice Brno-venkov Český Krumlov Praha 9 Hodonín Praha-Běchovice Pelhřimov Praha-Újezd Praha-Lipence Žďár nad Sázavou Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Praha-Zbraslav Praha 11 Praha 22 Praha 7 Praha-Šeberov Praha-Lochkov Opava Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Vyškov Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dubné

Levná dlažba Dubné

Dlažba Dubné

Zámkové dlažby Dubné

Zámkové betonové dlažby Dubné

Zámková dlažba Dubné

Betonové dlažby Dubné

Betonová dlažba Dubné

Zdící prvky Dubné

Dlažby II jakosti Dubné

Dlažba II jakosti Dubné

Plošné dlažby Dubné