„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hněvotín

Nové produkty Hněvotín

Dlažby a obrubníky Hněvotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hněvotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hněvotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hněvotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hněvotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hněvotín, Levná dlažba Hněvotín, Dlažba Hněvotín, Zámkové dlažby Hněvotín, Zámkové dlažba Hněvotín, Betonové dlažby Hněvotín, Betonová dlažba Hněvotín, Zdící prvky Hněvotín, Dlažby II jakosti Hněvotín, Dlažba II jakosti Hněvotín, Plošné dlažby Hněvotín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Praha-východ Znojmo Česká Lípa Praha-Troja Semily Rokycany Plzeň-sever Jeseník Praha-Štěrboholy Praha 20 Praha-Kolovraty Děčín Praha 7 Praha 11 Praha 21 Plzeň-město Kolín Kroměříž Vyškov Praha 4 Břeclav Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Zlín Prachatice Prostějov Ústí nad Labem Praha-Běchovice Praha 22 Praha 6 Praha 10 Praha-Lochkov Opava Tábor Trutnov Praha-Královice Pardubice Louny Náchod Cheb Praha 13 Chomutov Brno-město Praha-Zbraslav Litoměřice Ústí nad Orlicí Kutná Hora Praha 18 Praha 14 Karlovy Vary Praha 5 Přerov Praha-Kunratice Brno-venkov Praha 16 Praha 1 Hlavní město Praha Liberec Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Vsetín Praha-Šeberov Ostrava-město Most Praha-Dubeč Praha-Nedvězí Teplice Praha 9 Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Praha 19 Praha-Libuš Olomouc Rychnov nad Kněžnou Strakonice Plzeň-jih Rakovník České Budějovice Frýdek-Místek Praha 15 Praha 17 Sokolov Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín Hodonín Hradec Králové Karviná Příbram Písek Praha 12 Žďár nad Sázavou Praha-západ Praha 2 Domažlice Praha 3 Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hněvotín

Levná dlažba Hněvotín

Dlažba Hněvotín

Zámkové dlažby Hněvotín

Zámkové betonové dlažby Hněvotín

Zámková dlažba Hněvotín

Betonové dlažby Hněvotín

Betonová dlažba Hněvotín

Zdící prvky Hněvotín

Dlažby II jakosti Hněvotín

Dlažba II jakosti Hněvotín

Plošné dlažby Hněvotín