„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hodice

Nové produkty Hodice

Dlažby a obrubníky Hodice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hodice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hodice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hodice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hodice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hodice, Levná dlažba Hodice, Dlažba Hodice, Zámkové dlažby Hodice, Zámkové dlažba Hodice, Betonové dlažby Hodice, Betonová dlažba Hodice, Zdící prvky Hodice, Dlažby II jakosti Hodice, Dlažba II jakosti Hodice, Plošné dlažby Hodice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Nymburk Blansko Praha 20 Strakonice Praha-Královice Praha-Újezd Most Česká Lípa Praha-Libuš Praha-Koloděje Praha 4 Praha-Kunratice Praha-Šeberov Praha-Dubeč Praha 13 Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Liberec Hodonín Jindřichův Hradec Příbram Uherské Hradiště Praha 5 Praha 19 Praha 16 Praha-Čakovice Praha-Suchdol Český Krumlov Ústí nad Labem Praha-Běchovice Semily Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Praha 8 Rychnov nad Kněžnou Písek Praha 14 Praha-západ Frýdek-Místek Jihlava Brno-město Praha-Zbraslav Sokolov Opava Plzeň-jih Pelhřimov Cheb Vyškov Praha 11 Praha 3 Prachatice Benešov České Budějovice Chrudim Praha 9 Znojmo Praha 21 Praha-Křeslice Praha 12 Praha 10 Praha-Řeporyje Děčín Praha-Nedvězí Kroměříž Tachov Plzeň-sever Praha-Nebušice Bruntál Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Hlavní město Praha Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Břeclav Kolín Ostrava-město Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Praha 6 Praha 7 Teplice Praha-Klánovice Svitavy Pardubice Praha-Troja Jeseník Karviná Vsetín Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Litoměřice Louny Zlín Rakovník Klatovy Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hodice

Levná dlažba Hodice

Dlažba Hodice

Zámkové dlažby Hodice

Zámkové betonové dlažby Hodice

Zámková dlažba Hodice

Betonové dlažby Hodice

Betonová dlažba Hodice

Zdící prvky Hodice

Dlažby II jakosti Hodice

Dlažba II jakosti Hodice

Plošné dlažby Hodice