„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba

Další města:

Praha 8 Praha-Nedvězí Rokycany Jihlava Praha 16 Český Krumlov Praha-Březiněves Nymburk Vsetín Tábor Praha 1 Kladno Havlíčkův Brod Praha-Klánovice Bruntál Praha-Slivenec Plzeň-město Karviná Kolín Svitavy Praha-Běchovice Praha 21 Česká Lípa Třebíč Domažlice Klatovy Praha-Křeslice Mělník Opava Praha 12 Děčín Praha-Troja Rakovník Prachatice Semily Praha 9 Praha-Dolní Počernice Písek Šumperk Praha 3 Teplice Praha-Lochkov Liberec Jindřichův Hradec Trutnov Praha 7 Praha-Petrovice Praha 4 Brno-město Praha 17 Praha-Kolovraty Praha 22 Karlovy Vary Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Ústí nad Labem Benešov Prostějov Znojmo Jičín Praha 18 Blansko Praha-Kunratice Zlín Plzeň-sever Náchod Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou Hodonín Praha-Královice Praha 20 Olomouc Brno-venkov Praha-Suchdol Praha 6 Tachov Ostrava-město Vyškov Praha-Zličín Hlavní město Praha České Budějovice Jablonec nad Nisou Louny Kroměříž Břeclav Chrudim Praha-Lysolaje Praha-Libuš Uherské Hradiště Praha-Dubeč Praha-Lipence Beroun Praha-západ Praha-Vinoř Chomutov Praha-Čakovice Praha 13 Praha 15 Praha-Újezd Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby