„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba

Další města:

Praha 5 Praha-Petrovice Beroun Kroměříž Praha-východ Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Trutnov Rakovník Tábor Blansko Tachov Karlovy Vary Praha 15 Havlíčkův Brod Kolín Praha 19 Praha 4 Děčín Nový Jičín Praha 2 Strakonice Liberec Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Praha 18 Praha 11 Praha-Běchovice Praha-Lipence Praha-Újezd Praha 21 Český Krumlov Jeseník Praha 3 Praha-Vinoř Jihlava Praha 17 Praha 12 Praha 9 Jablonec nad Nisou Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy Vyškov Most Opava Semily Klatovy Praha 16 Pelhřimov Sokolov Plzeň-jih Praha 20 Olomouc Příbram Písek Praha 7 Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Svitavy Praha 14 Mělník Rokycany Jičín Zlín Praha 1 Břeclav Praha-Suchdol Praha 10 Domažlice Šumperk Hradec Králové Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Litoměřice Praha-Troja Prachatice Praha-Koloděje Praha 13 Teplice Praha-Dubeč Praha-západ Pardubice Plzeň-sever Nymburk Náchod Praha-Slivenec Mladá Boleslav Praha 8 Praha 6 Ostrava-město Frýdek-Místek Praha-Čakovice Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby