„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba

Další města:

Teplice Příbram Praha-Koloděje Rakovník Písek Praha 17 Kolín Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Uherské Hradiště Praha 18 Praha 14 Vyškov Praha-Velká Chuchle Strakonice Mělník Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Liberec Praha-Březiněves Domažlice Náchod Břeclav Hradec Králové Havlíčkův Brod Prostějov Praha-Klánovice Praha 19 Tábor Praha-Troja Praha 15 Klatovy Jičín Přerov Svitavy Praha 5 Karlovy Vary Praha-Lochkov Olomouc Nymburk Bruntál Plzeň-jih Praha 6 Praha-Petrovice Praha-Újezd Praha-Libuš Vsetín Šumperk Hodonín Praha 22 Plzeň-město Louny Most Praha 13 Praha-Čakovice Děčín Praha-Nebušice Praha-Benice Praha-východ Praha-Vinoř Cheb Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Kladno Mladá Boleslav Praha 10 Praha-Lipence Beroun Litoměřice Rokycany Kroměříž Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Semily Praha-Štěrboholy Blansko Chomutov Praha 1 Česká Lípa Praha-Satalice Praha-Kolovraty Brno-venkov Praha 11 Praha 4 Benešov Praha-Ďáblice Praha 12 Praha 2 Ústí nad Labem Hlavní město Praha Zlín Nový Jičín Praha 16 Frýdek-Místek Praha 8 Praha-Kunratice Ostrava-město Jablonec nad Nisou Tachov Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby