„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba

Další města:

Ústí nad Orlicí Praha 16 Praha 15 Zlín Kladno Rokycany Ostrava-město Praha 17 Náchod Přerov Praha 11 Praha-Ďáblice Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Pelhřimov Česká Lípa Semily Praha 18 Praha-Šeberov Praha 22 Frýdek-Místek Praha 21 Praha-Petrovice Praha 8 Brno-město Šumperk Praha-Slivenec Hradec Králové Cheb Příbram Praha 2 Praha-Královice Praha-Satalice Praha 6 Liberec Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Třebíč Praha-východ Litoměřice Praha 3 Praha-Zbraslav Prostějov Jeseník Mladá Boleslav Plzeň-město Kolín Praha-Benice Tachov Nymburk Praha-Újezd Praha-Suchdol Praha-Lochkov Praha-Čakovice Znojmo Praha 14 Tábor Mělník Praha-Libuš Praha-Nebušice Český Krumlov Pardubice Jičín Praha-Koloděje Praha-Běchovice Žďár nad Sázavou Kroměříž Louny Praha-Kolovraty Děčín Hlavní město Praha Vsetín Praha 19 Brno-venkov Svitavy České Budějovice Praha 12 Praha 20 Nový Jičín Benešov Písek Prachatice Praha 9 Praha 10 Praha-Štěrboholy Olomouc Praha 13 Praha-Troja Praha-Zličín Domažlice Praha 1 Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Bruntál Uherské Hradiště Beroun Praha-Nedvězí Praha-Křeslice Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby