„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba

Další města:

Praha 6 Opava Praha 3 Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Rakovník Praha-Vinoř Domažlice Plzeň-sever Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Praha-Benice Beroun Klatovy Praha-Kunratice Praha 1 Praha-Lochkov Břeclav Chomutov Praha 5 Kolín Ostrava-město Praha 10 Hodonín Strakonice Frýdek-Místek Praha-Libuš Svitavy Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Uherské Hradiště Praha 13 Vsetín Olomouc Nymburk Praha-Újezd Praha 12 Liberec Pelhřimov Praha 20 Náchod Plzeň-město České Budějovice Praha-Nebušice Praha 11 Praha 14 Kutná Hora Brno-město Příbram Jeseník Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Praha 19 Prachatice Praha 9 Praha-Koloděje Praha-Březiněves Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Jičín Písek Blansko Louny Přerov Chrudim Praha 2 Karviná Hradec Králové Praha 17 Praha-Petrovice Praha-Suchdol Praha-Lipence Děčín Mělník Trutnov Pardubice Tachov Benešov Kroměříž Tábor Sokolov Kladno Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Litoměřice Praha-Běchovice Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Praha-Zličín Teplice Nový Jičín Brno-venkov Třebíč Praha 8 Praha 22 Praha-Satalice Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby