„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba

Další města:

Mladá Boleslav Praha-Lipence Opava Tábor Hodonín Praha 4 Praha 22 Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Praha-západ Brno-město Náchod Praha-Nebušice Praha-Libuš Břeclav Praha-Lysolaje Praha-Zličín Praha-Satalice Praha 14 Praha-Benice Praha-Kunratice Praha 13 Praha-Dolní Počernice Vyškov Třebíč Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Praha 8 Rakovník Beroun Teplice Hradec Králové Praha 1 Cheb Praha-Březiněves Karlovy Vary Praha-Újezd Praha 15 Děčín Sokolov Plzeň-město Plzeň-jih Most Pardubice Kroměříž Ústí nad Labem Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Louny Nymburk Jablonec nad Nisou Praha 5 Praha-východ Prostějov Prachatice Tachov Semily Havlíčkův Brod Písek Praha 7 Praha 20 Přerov Praha-Šeberov České Budějovice Praha 2 Nový Jičín Liberec Litoměřice Brno-venkov Chomutov Chrudim Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Příbram Svitavy Karviná Vsetín Benešov Šumperk Praha-Petrovice Jičín Znojmo Rychnov nad Kněžnou Praha 3 Praha-Vinoř Kolín Olomouc Praha 19 Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Praha 9 Domažlice Praha 10 Jihlava Praha 6 Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby