„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba

Další města:

Praha-Křeslice Liberec Praha 18 Ústí nad Orlicí Praha 6 Praha-Březiněves Praha-Čakovice Semily Příbram Hlavní město Praha Česká Lípa Děčín Praha-Satalice Praha 8 Praha 15 Praha-Ďáblice Rokycany Mělník Šumperk Praha-Libuš Jičín Břeclav Jihlava Sokolov Praha-Slivenec Praha 4 Domažlice Opava Praha 17 Praha-Štěrboholy Kolín Rychnov nad Kněžnou Jeseník Nový Jičín Prachatice Praha-Troja Louny Ústí nad Labem Prostějov Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Trutnov Praha-Vinoř Benešov Praha-Benice Praha 22 Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Praha-Koloděje Praha 19 Beroun Přerov Brno-venkov Svitavy Praha-Dolní Chabry Praha-Kunratice Praha-Lipence Hodonín Strakonice České Budějovice Ostrava-město Klatovy Karviná Praha 3 Tábor Praha 21 Praha-Klánovice Praha 5 Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Olomouc Praha-Kolovraty Náchod Praha 10 Praha-Nedvězí Blansko Praha 9 Chomutov Plzeň-sever Praha-západ Praha-Šeberov Praha-Suchdol Praha-Běchovice Praha 7 Chrudim Praha-Petrovice Praha-Zličín Uherské Hradiště Kroměříž Praha-východ Praha 20 Praha-Velká Chuchle Praha 11 Praha-Újezd Praha 16 Znojmo Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby