„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba

Další města:

Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Prostějov Domažlice Praha 2 Vyškov Louny Praha-Ďáblice Plzeň-město Praha-Královice Praha 13 Praha 9 Karlovy Vary Hodonín Praha-Lipence Děčín Beroun Praha-Slivenec Hradec Králové Praha-Lysolaje Praha 1 Prachatice Praha-Kunratice Praha 22 Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Praha 6 Praha-Satalice Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Kutná Hora Ústí nad Labem Tábor Jeseník Liberec Praha 3 Jičín Praha-Petrovice Tachov Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Zlín Most Chomutov Praha-Čakovice Praha 12 Jihlava Písek Kroměříž Strakonice Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Blansko Ústí nad Orlicí Teplice Nový Jičín Litoměřice Příbram Praha-Zbraslav Praha-Troja Břeclav Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Praha 15 Trutnov Znojmo Bruntál Praha-Velká Chuchle Náchod Karviná Praha 7 Brno-venkov Plzeň-jih Praha-Březiněves Pelhřimov Český Krumlov Praha 14 Praha-Újezd Opava Praha-Šeberov Klatovy Pardubice Praha-Nedvězí Praha-Klánovice Praha 21 Svitavy Praha-Kolovraty Brno-město Vsetín Rokycany Benešov Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Praha 16 Praha-Koloděje Praha 10 Třebíč Praha-západ Jablonec nad Nisou Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby