„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba

Další města:

Karlovy Vary Litoměřice Brno-venkov Cheb Praha-Běchovice Praha-Troja Benešov Praha 14 Praha 13 Pelhřimov Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Praha 15 Svitavy Praha 12 Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Šumperk Praha-Nedvězí Teplice Rakovník České Budějovice Praha 9 Děčín Vsetín Tábor Praha 22 Rokycany Louny Praha-Dolní Chabry Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Trutnov Praha 1 Praha-Kolovraty Praha 19 Praha-Křeslice Ústí nad Labem Přerov Karviná Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Beroun Břeclav Frýdek-Místek Praha 20 Pardubice Praha 16 Blansko Praha-západ Praha-Šeberov Strakonice Praha-Zličín Mělník Praha-Slivenec Most Náchod Klatovy Sokolov Nymburk Brno-město Liberec Olomouc Praha-Kunratice Praha 17 Praha-Lipence Praha-Vinoř Prachatice Jičín Praha 4 Praha-Újezd Praha 7 Praha 18 Praha-Březiněves Kroměříž Písek Plzeň-jih Domažlice Praha-Královice Plzeň-sever Kladno Česká Lípa Praha 2 Praha 6 Praha-východ Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Chrudim Praha 3 Praha-Ďáblice Kolín Český Krumlov Praha-Lysolaje Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Jihlava Hradec Králové Jablonec nad Nisou Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby