„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba

Další města:

Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Kroměříž Praha 20 Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec Cheb Praha-Dolní Počernice Olomouc Praha-Královice Praha-Klánovice Nymburk Praha-východ Hradec Králové Praha 12 Brno-venkov Plzeň-jih Pelhřimov Příbram Praha-Nedvězí Praha-Satalice Strakonice Zlín Znojmo Praha-Vinoř Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Praha-Nebušice Rakovník Vsetín Praha-Benice Třebíč Praha-Újezd Chrudim Praha 8 Hodonín Karlovy Vary Kutná Hora Tachov Praha-Ďáblice Praha 2 Plzeň-sever Praha-Křeslice Praha-Čakovice Teplice Praha-Troja Klatovy Praha-Zbraslav Praha 1 Praha 21 Plzeň-město Praha 5 Praha-Březiněves Praha-Lipence Beroun Louny Přerov Mladá Boleslav Kolín Praha 19 Prachatice Praha 13 Praha-Dolní Chabry Praha 7 Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem Český Krumlov České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Praha 15 Praha 22 Vyškov Břeclav Svitavy Prostějov Hlavní město Praha Kladno Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Bruntál Jeseník Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Praha 3 Praha-Slivenec Brno-město Praha 11 Praha 4 Pardubice Praha 16 Trutnov Praha-Kolovraty Opava Praha 6 Nový Jičín Praha 9 Ostrava-město Náchod Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby