„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba

Další města:

Praha 11 Praha-Štěrboholy Písek Beroun Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Ústí nad Orlicí Louny Znojmo Praha 4 Praha 16 Chrudim Praha-Újezd Karlovy Vary Praha 18 Český Krumlov Česká Lípa Blansko Liberec Chomutov Frýdek-Místek Zlín Trutnov Praha-Kolovraty Třebíč Praha 22 Kladno Praha-Královice Praha-východ Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Ostrava-město Praha-Klánovice Jičín Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Cheb Jeseník Tábor Mladá Boleslav Teplice Praha 2 Děčín Kolín Benešov Rokycany Praha 21 Brno-město Praha-Běchovice Plzeň-sever Praha 9 Prachatice Praha-Řeporyje Praha 7 Praha-Troja Bruntál Příbram Praha 10 Praha-Křeslice Pardubice Tachov Praha-Nebušice Opava Praha 14 Praha-Dolní Chabry Praha 19 Praha 13 Praha 8 Nymburk Havlíčkův Brod Plzeň-město Praha-Čakovice Praha-Koloděje Praha-Petrovice Kroměříž Břeclav Praha-Benice Karviná Přerov Brno-venkov Praha-Nedvězí Praha 5 Strakonice Uherské Hradiště Sokolov Hlavní město Praha Šumperk Praha-Kunratice Praha 17 Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Praha 12 Hodonín Jihlava Prostějov Litoměřice Praha-Slivenec Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby