„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba

Další města:

Praha 2 Zlín Šumperk Praha-Zličín Praha 1 Pardubice Příbram Teplice Louny Praha-Troja Praha-Královice Ústí nad Labem Praha 16 Praha-Suchdol Tachov Praha-Vinoř Přerov Kroměříž České Budějovice Praha 14 Mladá Boleslav Trutnov Prachatice Liberec Český Krumlov Vyškov Žďár nad Sázavou Strakonice Praha-Petrovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Kolín Praha 20 Praha 10 Ostrava-město Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Semily Mělník Praha 19 Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Jihlava Děčín Plzeň-město Praha 12 Praha 17 Praha 4 Chrudim Praha-Nebušice Praha 22 Tábor Jindřichův Hradec Praha-západ Břeclav Chomutov Hlavní město Praha Praha-Benice Jablonec nad Nisou Praha 18 Most Svitavy Česká Lípa Plzeň-sever Znojmo Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Beroun Kutná Hora Náchod Jičín Praha-Březiněves Karlovy Vary Praha-Velká Chuchle Bruntál Praha-Slivenec Nymburk Praha-Šeberov Vsetín Cheb Frýdek-Místek Praha-Čakovice Praha 13 Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Olomouc Klatovy Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Praha-Zbraslav Praha-Lipence Benešov Praha 15 Rokycany Sokolov Brno-venkov Praha 8 Praha-Lysolaje Pelhřimov Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby