„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba

Další města:

Praha-východ Praha-Kunratice Bruntál Praha 14 Praha-Nedvězí Jeseník Strakonice Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Jihlava Šumperk Trutnov Děčín Pelhřimov Vyškov Praha-Dolní Počernice Karlovy Vary Písek Olomouc Praha 16 Česká Lípa Kolín Jindřichův Hradec Praha 8 Praha 6 Praha 3 Praha-Nebušice Tachov Karviná Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Praha-Vinoř Tábor Cheb Pardubice Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Nymburk Třebíč Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Louny Kroměříž Praha-Královice Plzeň-město Opava Svitavy Praha-Březiněves Praha 5 Litoměřice Praha-Křeslice Domažlice Frýdek-Místek České Budějovice Praha-Zličín Beroun Praha-Čakovice Praha-Lochkov Praha-Slivenec Plzeň-sever Praha-Újezd Hodonín Praha-Benice Chomutov Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Liberec Praha-Řeporyje Teplice Přerov Praha 11 Praha-Klánovice Praha 20 Praha 4 Plzeň-jih Praha-Petrovice Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Rokycany Hlavní město Praha Benešov Praha 9 Brno-venkov Praha 15 Praha 18 Ústí nad Labem Nový Jičín Praha-západ Náchod Praha-Běchovice Praha 10 Praha 12 Sokolov Znojmo Mladá Boleslav Praha 7 Hradec Králové Kutná Hora Most Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby