„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Holenice

Nové produkty Holenice

Dlažby a obrubníky Holenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Holenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Holenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Holenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Holenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Holenice, Levná dlažba Holenice, Dlažba Holenice, Zámkové dlažby Holenice, Zámkové dlažba Holenice, Betonové dlažby Holenice, Betonová dlažba Holenice, Zdící prvky Holenice, Dlažby II jakosti Holenice, Dlažba II jakosti Holenice, Plošné dlažby Holenice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Domažlice Praha-Lipence Praha-Šeberov Brno-město Havlíčkův Brod Litoměřice Liberec Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Praha-Zličín Cheb Praha-Satalice Kutná Hora Český Krumlov Písek Nový Jičín Praha 4 Nymburk Rakovník Znojmo Beroun Hodonín Praha-Březiněves Sokolov Praha-Troja Praha-Královice Praha 22 Chrudim Praha-Lochkov Jihlava Zlín Praha-Újezd Tábor Praha-Nebušice Praha-Koloděje Blansko Jablonec nad Nisou Rokycany Brno-venkov Praha-Benice Praha 21 Praha 15 Praha-Nedvězí Praha 1 Praha-západ Frýdek-Místek Praha 16 Praha-Kolovraty Benešov Kolín Vsetín Praha-východ Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Šumperk Jindřichův Hradec Semily Plzeň-jih Přerov Most Karlovy Vary Praha 10 Praha 11 Praha-Přední Kopanina Prachatice Plzeň-město Praha-Dubeč Praha 2 Tachov Ústí nad Orlicí Praha 6 Strakonice Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Praha 8 Olomouc Mělník Teplice Praha-Libuš Praha-Křeslice Praha 9 Praha-Ďáblice Náchod Česká Lípa Plzeň-sever Ostrava-město Kroměříž Prostějov Praha-Kunratice Jičín Pelhřimov Louny Hradec Králové Praha 14 Vyškov Karviná Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Holenice

Levná dlažba Holenice

Dlažba Holenice

Zámkové dlažby Holenice

Zámkové betonové dlažby Holenice

Zámková dlažba Holenice

Betonové dlažby Holenice

Betonová dlažba Holenice

Zdící prvky Holenice

Dlažby II jakosti Holenice

Dlažba II jakosti Holenice

Plošné dlažby Holenice