„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Duchcov

Nové produkty Duchcov

Dlažby a obrubníky Duchcov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Duchcov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Duchcov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Duchcov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Duchcov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Duchcov, Levná dlažba Duchcov, Dlažba Duchcov, Zámkové dlažby Duchcov, Zámkové dlažba Duchcov, Betonové dlažby Duchcov, Betonová dlažba Duchcov, Zdící prvky Duchcov, Dlažby II jakosti Duchcov, Dlažba II jakosti Duchcov, Plošné dlažby Duchcov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Bruntál Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Rokycany Praha 8 Břeclav Praha 15 Praha-Nedvězí Frýdek-Místek Prachatice Praha-Čakovice Plzeň-město Louny Přerov Znojmo Praha-Satalice Strakonice Praha-Ďáblice Semily Jindřichův Hradec Praha 2 Písek Teplice Praha 4 Benešov Praha-Nebušice Hradec Králové Příbram Karlovy Vary Vsetín Praha-Křeslice Chrudim Praha-Dolní Počernice Praha 12 Svitavy Praha 5 Mladá Boleslav Nymburk Blansko Praha 13 Praha-Velká Chuchle Praha-Štěrboholy Praha 11 Praha-Lipence Ústí nad Labem Jihlava Plzeň-sever Opava Praha-Dubeč Litoměřice Praha-Šeberov Praha-Slivenec Praha 19 Kolín Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Olomouc Jeseník Praha-Zbraslav Brno-město Praha 10 Pardubice Mělník Hlavní město Praha Kroměříž Praha-Suchdol Hodonín Praha-Troja Praha-Zličín Kutná Hora Kladno Vyškov Praha 18 Praha-Petrovice Praha-Újezd Pelhřimov Náchod Praha 9 Praha-Lochkov Praha-Benice Praha-Přední Kopanina Rakovník Domažlice Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Prostějov Ostrava-město Praha 21 Sokolov Praha-Libuš Praha-Kunratice Beroun Liberec Chomutov Most Uherské Hradiště Praha 6 Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Duchcov

Levná dlažba Duchcov

Dlažba Duchcov

Zámkové dlažby Duchcov

Zámkové betonové dlažby Duchcov

Zámková dlažba Duchcov

Betonové dlažby Duchcov

Betonová dlažba Duchcov

Zdící prvky Duchcov

Dlažby II jakosti Duchcov

Dlažba II jakosti Duchcov

Plošné dlažby Duchcov