„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Duchcov

Nové produkty Duchcov

Dlažby a obrubníky Duchcov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Duchcov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Duchcov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Duchcov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Duchcov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Duchcov, Levná dlažba Duchcov, Dlažba Duchcov, Zámkové dlažby Duchcov, Zámkové dlažba Duchcov, Betonové dlažby Duchcov, Betonová dlažba Duchcov, Zdící prvky Duchcov, Dlažby II jakosti Duchcov, Dlažba II jakosti Duchcov, Plošné dlažby Duchcov, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Praha-Klánovice Praha 17 Praha 4 Praha-Dubeč Tábor Havlíčkův Brod Třebíč Praha-Zličín Kroměříž Svitavy Blansko Praha 22 Rychnov nad Kněžnou Příbram Praha 9 Praha 18 Praha-Zbraslav Domažlice Praha 5 Vsetín Olomouc Praha-Nedvězí Plzeň-jih Plzeň-sever Opava Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Strakonice Vyškov Praha-Petrovice Trutnov Praha-Lipence Hlavní město Praha Praha-Benice Jindřichův Hradec Kolín Praha-Čakovice Plzeň-město Karviná Praha 16 Hradec Králové Praha-Libuš Praha-Lochkov Praha-Křeslice Kutná Hora Ústí nad Labem Semily Praha-Slivenec Přerov Praha 7 Uherské Hradiště Most Nymburk Praha-západ Praha-Královice Břeclav Praha-Dolní Chabry Praha-Velká Chuchle Praha 1 Praha-Kunratice Jihlava Mělník Praha-Troja Beroun Kladno Praha 13 Jeseník Znojmo Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Chomutov Pardubice Rakovník Praha-Šeberov Bruntál Praha-Nebušice Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Náchod Praha 21 Benešov České Budějovice Brno-město Praha-Přední Kopanina Praha 12 Písek Praha 10 Praha 8 Praha 3 Praha 19 Děčín Praha 20 Rokycany Praha 14 Hodonín Nový Jičín Karlovy Vary Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Duchcov

Levná dlažba Duchcov

Dlažba Duchcov

Zámkové dlažby Duchcov

Zámkové betonové dlažby Duchcov

Zámková dlažba Duchcov

Betonové dlažby Duchcov

Betonová dlažba Duchcov

Zdící prvky Duchcov

Dlažby II jakosti Duchcov

Dlažba II jakosti Duchcov

Plošné dlažby Duchcov