„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hnojník

Nové produkty Hnojník

Dlažby a obrubníky Hnojník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hnojník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hnojník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hnojník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hnojník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hnojník, Levná dlažba Hnojník, Dlažba Hnojník, Zámkové dlažby Hnojník, Zámkové dlažba Hnojník, Betonové dlažby Hnojník, Betonová dlažba Hnojník, Zdící prvky Hnojník, Dlažby II jakosti Hnojník, Dlažba II jakosti Hnojník, Plošné dlažby Hnojník, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Plzeň-sever Praha 16 Hlavní město Praha Teplice Most Praha-Nedvězí Praha 10 Chomutov Děčín Mělník Blansko Domažlice Praha 13 Rokycany Praha 5 Praha-Královice Jeseník Kutná Hora Beroun Jindřichův Hradec Hodonín Praha 17 Praha-Dolní Chabry Jičín Praha-Suchdol Hradec Králové Cheb Praha-Dubeč Olomouc Benešov Třebíč Praha 22 Praha-Běchovice Praha 7 Praha-východ Praha-Čakovice Praha-Štěrboholy Vyškov Písek Ústí nad Labem Náchod Praha 12 Praha-Vinoř Praha 19 Praha 14 Louny Kolín Žďár nad Sázavou Jihlava Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Pardubice Praha-Zbraslav Karviná Semily Chrudim Praha-Lipence Praha 1 Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Nový Jičín Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Vsetín Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Český Krumlov Rakovník Tachov Praha-Křeslice Břeclav Praha 21 Klatovy Praha-Újezd Praha 2 Praha-Řeporyje Praha 15 Karlovy Vary Praha-Slivenec Znojmo Svitavy Šumperk Ostrava-město Praha-Kolovraty Brno-město Praha-západ Trutnov Praha-Klánovice České Budějovice Plzeň-město Praha-Satalice Praha-Troja Přerov Brno-venkov Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Praha-Koloděje Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hnojník

Levná dlažba Hnojník

Dlažba Hnojník

Zámkové dlažby Hnojník

Zámkové betonové dlažby Hnojník

Zámková dlažba Hnojník

Betonové dlažby Hnojník

Betonová dlažba Hnojník

Zdící prvky Hnojník

Dlažby II jakosti Hnojník

Dlažba II jakosti Hnojník

Plošné dlažby Hnojník