„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hluchov

Nové produkty Hluchov

Dlažby a obrubníky Hluchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hluchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hluchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hluchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hluchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hluchov, Levná dlažba Hluchov, Dlažba Hluchov, Zámkové dlažby Hluchov, Zámkové dlažba Hluchov, Betonové dlažby Hluchov, Betonová dlažba Hluchov, Zdící prvky Hluchov, Dlažby II jakosti Hluchov, Dlažba II jakosti Hluchov, Plošné dlažby Hluchov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Znojmo Praha-Koloděje Chrudim Praha-východ Praha 15 Cheb Žďár nad Sázavou Rokycany Bruntál Praha 17 Havlíčkův Brod České Budějovice Mělník Praha 2 Louny Opava Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Praha-Kunratice Praha 5 Praha-Štěrboholy Praha 6 Šumperk Praha 12 Kolín Praha-Lochkov Praha 4 Praha 22 Domažlice Praha-Řeporyje Praha-Satalice Teplice Brno-město Praha 16 Ostrava-město Vsetín Praha-Čakovice Praha-Šeberov Praha 1 Praha-Zbraslav Plzeň-město Praha-Křeslice Praha 8 Tachov Praha-Zličín Praha 10 Příbram Jihlava Praha 7 Kladno Praha 21 Zlín Uherské Hradiště Český Krumlov Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Beroun Vyškov Jičín Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Hodonín Písek Jindřichův Hradec Prachatice Trutnov Praha-Dolní Počernice Praha 13 Pardubice Praha-Klánovice Třebíč Přerov Ústí nad Labem Nový Jičín Kroměříž Praha-Újezd Praha-Královice Rakovník Praha-Slivenec Prostějov Praha 9 Karlovy Vary Brno-venkov Benešov Praha 20 Praha-Nedvězí Most Praha-západ Chomutov Tábor Děčín Nymburk Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Praha 14 Náchod Praha-Běchovice Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hluchov

Levná dlažba Hluchov

Dlažba Hluchov

Zámkové dlažby Hluchov

Zámkové betonové dlažby Hluchov

Zámková dlažba Hluchov

Betonové dlažby Hluchov

Betonová dlažba Hluchov

Zdící prvky Hluchov

Dlažby II jakosti Hluchov

Dlažba II jakosti Hluchov

Plošné dlažby Hluchov