„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hluchov

Nové produkty Hluchov

Dlažby a obrubníky Hluchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hluchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hluchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hluchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hluchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hluchov, Levná dlažba Hluchov, Dlažba Hluchov, Zámkové dlažby Hluchov, Zámkové dlažba Hluchov, Betonové dlažby Hluchov, Betonová dlažba Hluchov, Zdící prvky Hluchov, Dlažby II jakosti Hluchov, Dlažba II jakosti Hluchov, Plošné dlažby Hluchov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Ostrava-město Praha 18 Česká Lípa Bruntál Praha 15 Tábor Praha 6 Praha 7 Praha 5 Praha 13 Plzeň-jih Náchod Praha 8 Praha 20 Praha-Nebušice Praha 1 Domažlice Praha-Petrovice Kolín Most Rychnov nad Kněžnou Příbram Plzeň-sever Praha-Dubeč Klatovy Liberec Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Semily Beroun Český Krumlov Praha 19 Svitavy Jeseník Mladá Boleslav Praha 22 Rakovník Praha 10 Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Trutnov Strakonice Karlovy Vary Praha-východ Opava Rokycany Praha-Křeslice Prachatice Praha-Kolovraty Teplice Žďár nad Sázavou Tachov Praha 9 Praha-Zličín Chrudim Kladno Prostějov Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Cheb Hodonín Praha 4 Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Olomouc Praha-Benice Praha-Slivenec Praha-Běchovice Praha 12 Kutná Hora Praha-Kunratice Litoměřice Benešov Praha-západ Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Praha-Satalice Brno-město Praha-Zbraslav Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Břeclav Uherské Hradiště Praha 16 Praha-Lipence Praha-Klánovice Praha-Koloděje Hradec Králové Praha-Královice Přerov Praha-Troja Pardubice Šumperk Znojmo Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hluchov

Levná dlažba Hluchov

Dlažba Hluchov

Zámkové dlažby Hluchov

Zámkové betonové dlažby Hluchov

Zámková dlažba Hluchov

Betonové dlažby Hluchov

Betonová dlažba Hluchov

Zdící prvky Hluchov

Dlažby II jakosti Hluchov

Dlažba II jakosti Hluchov

Plošné dlažby Hluchov