„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlučín

Nové produkty Hlučín

Dlažby a obrubníky Hlučín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlučín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlučín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlučín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlučín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlučín, Levná dlažba Hlučín, Dlažba Hlučín, Zámkové dlažby Hlučín, Zámkové dlažba Hlučín, Betonové dlažby Hlučín, Betonová dlažba Hlučín, Zdící prvky Hlučín, Dlažby II jakosti Hlučín, Dlažba II jakosti Hlučín, Plošné dlažby Hlučín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Klatovy Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha 4 Praha-Nedvězí Jeseník Břeclav Praha 2 Nymburk Bruntál Praha-Klánovice Plzeň-sever Praha-Dubeč Vyškov Praha-Šeberov Domažlice Praha 3 Praha-Běchovice Praha-Koloděje Ostrava-město Rakovník Praha 13 České Budějovice Praha-Troja Cheb Rychnov nad Kněžnou Brno-město Praha 11 Praha-Královice Havlíčkův Brod Brno-venkov Praha-Újezd Praha-Zbraslav Praha-Libuš Mělník Praha 18 Nový Jičín Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Tábor Praha-Vinoř Praha-západ Kutná Hora Praha 12 Opava Šumperk Karviná Praha-Zličín Jičín Mladá Boleslav Teplice Hlavní město Praha Prachatice Praha-Dolní Chabry Olomouc Kladno Beroun Přerov Tachov Praha 6 Sokolov Praha-Satalice Praha 15 Praha-Lipence Praha 8 Most Praha-Přední Kopanina Jindřichův Hradec Děčín Praha-východ Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Praha 22 Pelhřimov Louny Karlovy Vary Praha 7 Ústí nad Orlicí Praha-Suchdol Prostějov Uherské Hradiště Plzeň-jih Ústí nad Labem Praha-Slivenec Praha 19 Praha-Řeporyje Trutnov Chrudim Praha 10 Praha 20 Praha-Čakovice Praha-Benice Zlín Benešov Hradec Králové Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlučín

Levná dlažba Hlučín

Dlažba Hlučín

Zámkové dlažby Hlučín

Zámkové betonové dlažby Hlučín

Zámková dlažba Hlučín

Betonové dlažby Hlučín

Betonová dlažba Hlučín

Zdící prvky Hlučín

Dlažby II jakosti Hlučín

Dlažba II jakosti Hlučín

Plošné dlažby Hlučín