„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hněvčeves

Nové produkty Hněvčeves

Dlažby a obrubníky Hněvčeves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hněvčeves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hněvčeves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hněvčeves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hněvčeves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hněvčeves, Levná dlažba Hněvčeves, Dlažba Hněvčeves, Zámkové dlažby Hněvčeves, Zámkové dlažba Hněvčeves, Betonové dlažby Hněvčeves, Betonová dlažba Hněvčeves, Zdící prvky Hněvčeves, Dlažby II jakosti Hněvčeves, Dlažba II jakosti Hněvčeves, Plošné dlažby Hněvčeves, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Prachatice Jindřichův Hradec Praha-Újezd Praha-Nebušice Praha 19 Pelhřimov Plzeň-sever Brno-město Praha 8 Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Chomutov Praha-Královice Náchod Semily Praha-Březiněves Hradec Králové Praha-Petrovice Praha-Zličín Plzeň-jih Praha 13 Praha 9 Praha-Slivenec Jeseník Praha-Libuš Kladno Litoměřice Vsetín Příbram Praha-Nedvězí Nový Jičín Nymburk Louny Děčín Prostějov Mladá Boleslav Trutnov Jičín Praha-Lysolaje Plzeň-město Jablonec nad Nisou Mělník Teplice Kutná Hora Praha 7 Ústí nad Labem České Budějovice Znojmo Most Praha 22 Praha-Čakovice Přerov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dubeč Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Praha-Křeslice Praha 14 Rokycany Písek Praha-Koloděje Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Praha 10 Kolín Praha 20 Praha 12 Uherské Hradiště Praha-Lochkov Praha-Satalice Tábor Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Praha 1 Zlín Ostrava-město Praha 4 Vyškov Šumperk Svitavy Sokolov Brno-venkov Praha 15 Frýdek-Místek Rychnov nad Kněžnou Opava Kroměříž Žďár nad Sázavou Klatovy Praha-Kolovraty Břeclav Česká Lípa Český Krumlov Rakovník Praha-Benice Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hněvčeves

Levná dlažba Hněvčeves

Dlažba Hněvčeves

Zámkové dlažby Hněvčeves

Zámkové betonové dlažby Hněvčeves

Zámková dlažba Hněvčeves

Betonové dlažby Hněvčeves

Betonová dlažba Hněvčeves

Zdící prvky Hněvčeves

Dlažby II jakosti Hněvčeves

Dlažba II jakosti Hněvčeves

Plošné dlažby Hněvčeves