„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dubovice

Nové produkty Dubovice

Dlažby a obrubníky Dubovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dubovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dubovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dubovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dubovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dubovice, Levná dlažba Dubovice, Dlažba Dubovice, Zámkové dlažby Dubovice, Zámkové dlažba Dubovice, Betonové dlažby Dubovice, Betonová dlažba Dubovice, Zdící prvky Dubovice, Dlažby II jakosti Dubovice, Dlažba II jakosti Dubovice, Plošné dlažby Dubovice, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Praha-Satalice Opava Praha-Slivenec Praha-Lipence Plzeň-jih Jindřichův Hradec Praha 16 Praha-Dubeč Praha 5 Liberec Rychnov nad Kněžnou Mělník Nymburk Praha-Suchdol Děčín Praha-Vinoř Praha 7 Blansko Tábor Uherské Hradiště Praha-Kolovraty Praha-Koloděje Praha-Petrovice Praha 2 Kolín Břeclav Svitavy Praha-Libuš Praha-Březiněves Ústí nad Labem Trutnov Nový Jičín Kutná Hora Cheb Kroměříž Praha-Běchovice Karviná Praha-Královice Vsetín Jablonec nad Nisou Hlavní město Praha Plzeň-město Hradec Králové Praha 1 Chrudim Prostějov Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Klatovy Praha-Troja Hodonín Louny Praha-Dolní Chabry České Budějovice Most Ústí nad Orlicí Ostrava-město Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Rakovník Zlín Brno-město Příbram Praha 22 Domažlice Plzeň-sever Jihlava Litoměřice Praha 20 Praha-Šeberov Praha 14 Praha-východ Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Sokolov Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Náchod Praha-Přední Kopanina Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Praha 8 Beroun Tachov Třebíč Praha 9 Přerov Rokycany Praha 17 Praha-Lysolaje Jeseník Znojmo Praha 6 Bruntál Pelhřimov Chomutov Písek Benešov Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dubovice

Levná dlažba Dubovice

Dlažba Dubovice

Zámkové dlažby Dubovice

Zámkové betonové dlažby Dubovice

Zámková dlažba Dubovice

Betonové dlažby Dubovice

Betonová dlažba Dubovice

Zdící prvky Dubovice

Dlažby II jakosti Dubovice

Dlažba II jakosti Dubovice

Plošné dlažby Dubovice