„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlupín

Nové produkty Hlupín

Dlažby a obrubníky Hlupín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlupín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlupín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlupín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlupín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlupín, Levná dlažba Hlupín, Dlažba Hlupín, Zámkové dlažby Hlupín, Zámkové dlažba Hlupín, Betonové dlažby Hlupín, Betonová dlažba Hlupín, Zdící prvky Hlupín, Dlažby II jakosti Hlupín, Dlažba II jakosti Hlupín, Plošné dlažby Hlupín, Plošná dlažba


Další města:

Písek Praha 9 Chomutov Prostějov Teplice Kolín Praha-Satalice Chrudim Hlavní město Praha Opava Strakonice Frýdek-Místek Praha 4 Jeseník Třebíč Praha-Ďáblice Litoměřice Šumperk Náchod Praha-Dubeč Praha-Koloděje Benešov Děčín Praha 11 Praha-Dolní Chabry Praha 8 Sokolov Praha 21 Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Kutná Hora Praha 19 Uherské Hradiště Ostrava-město Praha 15 Praha-Kunratice Mladá Boleslav Praha-Újezd Hodonín Bruntál Praha 7 Vyškov Praha-Březiněves Praha-západ Praha-Křeslice Praha-Libuš Louny Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Karviná Praha 10 Tachov Kladno Klatovy Cheb Praha 6 Hradec Králové Příbram Praha-Královice Praha-Zličín Pardubice Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Český Krumlov Most Praha-Běchovice Praha 16 Brno-město Liberec Jablonec nad Nisou Kroměříž Plzeň-sever Plzeň-jih Praha-Slivenec Praha-Benice Břeclav Přerov Praha 1 Prachatice Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Vsetín Praha-Lysolaje Trutnov Mělník Praha 12 Semily Beroun Plzeň-město Praha-Suchdol Praha-východ Praha 22 Zlín Olomouc Praha-Vinoř Nový Jičín Praha-Šeberov Ústí nad Labem Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlupín

Levná dlažba Hlupín

Dlažba Hlupín

Zámkové dlažby Hlupín

Zámkové betonové dlažby Hlupín

Zámková dlažba Hlupín

Betonové dlažby Hlupín

Betonová dlažba Hlupín

Zdící prvky Hlupín

Dlažby II jakosti Hlupín

Dlažba II jakosti Hlupín

Plošné dlažby Hlupín