„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlupín

Nové produkty Hlupín

Dlažby a obrubníky Hlupín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlupín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlupín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlupín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlupín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlupín, Levná dlažba Hlupín, Dlažba Hlupín, Zámkové dlažby Hlupín, Zámkové dlažba Hlupín, Betonové dlažby Hlupín, Betonová dlažba Hlupín, Zdící prvky Hlupín, Dlažby II jakosti Hlupín, Dlažba II jakosti Hlupín, Plošné dlažby Hlupín, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Praha-Zbraslav Kutná Hora Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Rokycany Jičín Praha-Suchdol Příbram Praha-Lochkov Praha 3 Praha 22 Kroměříž Praha 7 Praha-Velká Chuchle Mělník Praha-Řeporyje Pelhřimov Praha 21 Praha-Dubeč Praha 4 Mladá Boleslav Praha 20 Český Krumlov Žďár nad Sázavou Brno-venkov Praha 1 Havlíčkův Brod Trutnov Ostrava-město Brno-město Česká Lípa Praha-Satalice Praha 10 Šumperk Kladno Klatovy Praha-Šeberov Strakonice Domažlice Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Praha 6 Frýdek-Místek Praha-Královice Praha-Čakovice Praha 8 Litoměřice Praha-Kunratice Praha-Zličín Karlovy Vary Louny Beroun Bruntál Tábor Praha-východ Praha-Dolní Chabry Děčín Třebíč Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Uherské Hradiště Praha-Lipence Liberec Praha-Libuš Praha-Koloděje Praha 5 Jihlava Vsetín Plzeň-jih Blansko Prachatice Praha-Nedvězí Praha 2 Praha 19 Písek Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Olomouc Benešov Vyškov Praha 13 Plzeň-sever Jeseník Hradec Králové Hodonín Zlín Znojmo Karviná Praha-Benice Praha-Březiněves Přerov Praha 11 Praha 16 Praha-Lysolaje České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlupín

Levná dlažba Hlupín

Dlažba Hlupín

Zámkové dlažby Hlupín

Zámkové betonové dlažby Hlupín

Zámková dlažba Hlupín

Betonové dlažby Hlupín

Betonová dlažba Hlupín

Zdící prvky Hlupín

Dlažby II jakosti Hlupín

Dlažba II jakosti Hlupín

Plošné dlažby Hlupín