„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Holotín

Nové produkty Holotín

Dlažby a obrubníky Holotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Holotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Holotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Holotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Holotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Holotín, Levná dlažba Holotín, Dlažba Holotín, Zámkové dlažby Holotín, Zámkové dlažba Holotín, Betonové dlažby Holotín, Betonová dlažba Holotín, Zdící prvky Holotín, Dlažby II jakosti Holotín, Dlažba II jakosti Holotín, Plošné dlažby Holotín, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha-Slivenec Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Praha 7 Praha-Újezd Prostějov Strakonice Praha 15 Chrudim Hradec Králové Plzeň-jih Beroun Přerov Praha-Štěrboholy Praha 2 Žďár nad Sázavou Teplice Jičín Šumperk Brno-venkov Praha-Březiněves Praha-Kunratice Praha 1 Písek Kroměříž Praha 3 Frýdek-Místek Praha-Petrovice Prachatice Praha-Troja Trutnov Jeseník Pardubice Praha 4 Praha 14 Praha 22 Litoměřice Znojmo Ostrava-město Blansko Třebíč Hlavní město Praha Český Krumlov Praha 16 Praha-Řeporyje Praha-Benice Kladno Mělník Praha-Velká Chuchle Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Praha 21 Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Břeclav Sokolov Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Svitavy Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Benešov Česká Lípa Jindřichův Hradec Kutná Hora Most Náchod Vyškov Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Chomutov Praha 18 Hodonín Praha-Suchdol Praha 19 Jihlava Rokycany Praha-západ Karlovy Vary Vsetín Praha 8 Praha-Ďáblice Zlín Praha-Běchovice Nový Jičín Brno-město Kolín Pelhřimov Tachov Louny Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Domažlice Praha 17 Příbram Praha-Zličín Praha 5 Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Holotín

Levná dlažba Holotín

Dlažba Holotín

Zámkové dlažby Holotín

Zámkové betonové dlažby Holotín

Zámková dlažba Holotín

Betonové dlažby Holotín

Betonová dlažba Holotín

Zdící prvky Holotín

Dlažby II jakosti Holotín

Dlažba II jakosti Holotín

Plošné dlažby Holotín