„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Holštejn

Nové produkty Holštejn

Dlažby a obrubníky Holštejn

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Holštejn

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Holštejn

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Holštejn

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Holštejn

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Holštejn, Levná dlažba Holštejn, Dlažba Holštejn, Zámkové dlažby Holštejn, Zámkové dlažba Holštejn, Betonové dlažby Holštejn, Betonová dlažba Holštejn, Zdící prvky Holštejn, Dlažby II jakosti Holštejn, Dlažba II jakosti Holštejn, Plošné dlažby Holštejn, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Praha 18 Karlovy Vary Strakonice Vyškov Praha 7 Žďár nad Sázavou Praha 9 Chomutov Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Uherské Hradiště Nový Jičín Kolín Praha-Čakovice Praha 11 Tábor Praha 1 Praha-Štěrboholy Blansko Klatovy Sokolov Praha-Přední Kopanina Praha 14 Vsetín Kladno Bruntál Děčín Beroun Praha-východ Benešov Praha 3 Praha 22 Plzeň-město Praha-Březiněves Břeclav Praha 19 Praha 2 Praha 17 Jičín Opava Cheb Plzeň-sever Praha-Kunratice Praha-Zličín Prostějov Praha-Lipence Chrudim Česká Lípa Ústí nad Orlicí Pardubice Mladá Boleslav Písek Mělník Praha-Slivenec Svitavy Frýdek-Místek Praha-Satalice Praha 16 Kroměříž Jeseník Praha-Újezd Praha-Dolní Chabry Praha 4 Hradec Králové Praha-Královice Přerov Hlavní město Praha Semily Praha-Vinoř Třebíč Praha 20 Domažlice Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Jihlava Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje České Budějovice Plzeň-jih Tachov Trutnov Jindřichův Hradec Olomouc Praha 5 Teplice Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou Ostrava-město Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Praha-Lochkov Praha-Benice Louny Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav Znojmo Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Holštejn

Levná dlažba Holštejn

Dlažba Holštejn

Zámkové dlažby Holštejn

Zámkové betonové dlažby Holštejn

Zámková dlažba Holštejn

Betonové dlažby Holštejn

Betonová dlažba Holštejn

Zdící prvky Holštejn

Dlažby II jakosti Holštejn

Dlažba II jakosti Holštejn

Plošné dlažby Holštejn